ושוב- מפגש רעננה- היום!

נתן.ל

New member
כבר אמרתי שאני בא.

לצערי (לצערכם) אני לא בא מפורום סקס.

sentinel

New member
אם כבר מדברים על פורום סקס

נראה לי שהאדמין שלנו עשה לי עין רע על פורום סקס. אני לא יכול להכנס... arrrgggg

Vintage

New member
../images/Emo13.gif

שמו לכם חסימה על דבר שיש בו את המילה סקס
בקרוב אצלנו
בברכת סקס נהדר,בוקר טוב

sentinel

New member
קרוב...

אני יכול להכנס לכל פורום סקס שיש ברשת (כן, אני חולה סקס!) חוץ מאשר זה של תפוז... אררגגג!

speedeR6

New member
נתי - עשית לי סרטים רעים .....

מה זאת אומרת כולם בבגדי עור צמודים ??? בוא נישאר עם - רק הבחורות בבגדי עור צמודים , לדמיין אותך בבגדי עור צמודים........אוי וויי . בנוסף זה גם לא נח לי באיזור ה"חבילה" . למרות שיש לי זוג מכנסיים .

guygo

New member
תגיד ששת

מה איתך
מדבקה על הקסדה שמת ולא תוסיף משהו לחתימה

guygo

New member
עודפעם אתה../images/Emo35.gif

קבל שלילת אחוזים מעכ-שיו.

flitzer

New member
../images/Emo31.gif אין שום שלילה אין דבר כזה

אני יקבל שלילה מתי שימצאו משהו חדש שאין לי משהו שקשור אליו
אבל בנתיים התמונה היא שלי קבענו אחוזים וזהו

../images/Emo68.gifסיכום מפגש../images/Emo68.gif

נכון, נכון...מסורת הסיכום החלה בעקבות הליכתו של ה-ג´נגו, והוא, כידוע, חזר...אבל עדיין...בהצדעה לגורו שלי, ה-
! אז ככה, רק היום קלטתי כמה התגעגעתי למפגש...אחרי שפיספסתי את השניים האחרונים. האווירה בהחלט חסרה לי מאוד... לשם שינוי הגעתי בכלובית (האופנוע נשאר מיותם מסיבות שונות). קיבלה את פניי שורת אופנועים, ובאמצע-איך לא- R6 אדום שלא עזב את מחשבותיי כל הערב (תתחדש speedeR6! אני מקנאה...כמעט שקלתי לנטוש את רעיון הR600. אבל רק כמעט). אחרי ההתרגשות והשוואת הקולות בין הR6 החדש לששת (עם האגזוז החדש) נכנסנו פנימה. הנהלת המפגש (ששת ואני) + נספחים (נתן ל) עשו ישיבת הנהלה עם מנהל הפינץ על מנת למצוא פתרונות לייעול המפגש.תוצאות הפגישה, בהודעה נפרדת מחר. יחסית, הגיעו הרבה אנשים למפגש, דבר שחימם את ליבי. אך נפקד מקומם של כמה מהקבועים...
שחסרו לי כל הערב. היום היה המפגש הראשון עבור שני אנשי פורום- זוהר וזאב. תודה שהצטרפתם אלינו, מקווה לראותכם גם בפעמים הבאות! ודבר אחרון חביב...ל"משוגעים" שהחליטו להתחרות באמצע המפגש...להביא מטפחת בפעם הבאה כדי להזניק אותכם?
זהו. היה נחמד מאוד. נתראה בעוד שבוע פחות כמה שעות, באותו מקום! לילה טוב לכולם.

alophind

New member
ושום דבר על הסרטים ?!

זהו , אני פורש... יותר לא עושה כ ל ו ם....

למעלה