ושוב- מפגש רעננה- היום!

../images/Emo39.gifושוב- מפגש רעננה- היום!../images/Emo39.gif

איך הזמן טס...כאילו לפני רגע התעקמו לי שני ג´אנטים והאופנוע הושבת...
בכל מקרה, הגיע שוב יום שני בשבוע, ואיתו ה-מפגש ברעננה!מפגש אינטימי, חברי, שמומלץ גם לכל אלה שרוצים לצאת מהוירטואליות בנוחות של קבוצה קטנה (לעומת המפגש בת"א). המפגש מתקיים בשעה 22:00, בפינץ, רחוב החרושת 4 רעננה. ההגעה (מכיוון הוד השרון\כפ"ס): פונים שמאלה בצומת רעננה צפון, ימינה ברמזור הראשון ושמאלה בפנייה הראשונה. נוסעים ישר, עוברים כיכר, והמקום מולכם! אני, לשם שינוי, מגיעה היום. מה איתכם? שיהיה לכולנו יום נעים ובטוח...

sentinel

New member
לא בטוח עדיין

יש לי איזה אירוע בטעם העבודה בקיסריה. אני מקווה שאני אספיק לרקוד (סליחה, לרכב) על שתי החתונות...

מחזיקה לך אצבעות ו...

מנצלת את ההודעה כדי לבקש ממשתתפי המפגש ומחברי הפורום הצעות ייעול למפגש. אז אפשר פה, או במסרים, לתת ביקורת בונה עם הצעות יעול שניתנות ליישום. תודה!

נתן.ל

New member
לי יש הצעה למפגש ../images/Emo13.gif

כולם ובעיקר הבנות תגענה עם ביגדי עור צמודים, שהרי זה לא העיה כי כולנו כאן אופנוענים ועור זה חלר מלבושינו היומיומי
אגב, לצער כל הנוכחים, אני גם יגיע. וכל אופנוען הומו שירצה להתנגח בי בגלל שבוע שעבר, מוזמן

alophind

New member
אני Brazen ו speedeR6 מגיעים...

אבל רק עם נתי .ל. בא בבגדי עור צמודים !!! LOL

אתה בטוח שלא תבריז בסוף...../images/Emo8.gif

גם אני אולי מגיע.. סוס ואגב, alophind תענה לטלפון סוס

Vintage

New member
חבורת העגלות ../images/Emo13.gif

אתם עושים לי חשק אבל אין לי כוח להגיע עד רעננה, תעבירו לרמת גן.

GSMO

New member
רמת גן-רעננה=6 דקות? 7 דקות?

גם אני מגיע. אולי אפילו GSMOIT תגיע. מה קורה עם מפקד המפגש???

Vintage

New member
כן אבל אתה יודע...

אם אנחנו בר"ג אז אני קופץ לעשר דקות אולי רבע שעה, ברעננה מתיישבים לאיזה שעה שעתיים וכבר נגמר לי הכוח (רק יום שני היום !!!).

אנבלrh

New member
גם אני (נכון לעכשיו) מגיעה ../images/Emo9.gif

ומה עם כל התלאביבים ושוכני האיזור? למה אתם לא מגיעים? עד לירושלים הגעתם אז מה זה רעננה בשבילכם? ששת, תגיד להם (או שלפחות תתחיל בזה שתיתן דוגמה
).

R1100

New member
בונ´ה...אתה נקניק..../images/Emo3.gif

גם בשבת זו אתה מבריז..ברמלה אלק...
וגם היום יש לך סיפורים?? חכה בטיול הבא...אני..
כשאתה...
אחרי..

נתן.ל

New member
למה מלכלכת ?

אני מגיע ואני ממש לא גר בכפר סבא (כבר שנתיים
) דרך אגב, אולי כדאי שפחות אנשים יגיעו, המפגש כבר לא אינטימי כל כך עם כמות כזאת של נוכחים כל פעם. ועל תשימו לב לוינטאג´. הוא סתם |קיפוד|

למעלה