המלצה ושאלה...

../images/Emo39.gifהמלצה ושאלה...

אתמןל היינו בפארק רעננה. באמצע הפארק הקימו מגרש משחקים שנקרא "פארק חברים", ובו מתקנים שמותאמים גם לשימושם של ילדים נכים ומוגבלים, ילדים שמסתייעים בכסאות גלגלים וכיוצ"ב. הפארק ע-נ-ק-י ומקסים, מתקנים שלא ראיתי באף מקום אחר, ו... לא יודעת מה אתכם, אבל לי נורא חשוב שאלה תפגוש ילדים שונים ממנה ותקבל אותם כמו שהיא מקבלת את חבריה ה"רגילים" - ולא רק ילדים נכים או מוגבלים, אלא גם להבדיל אלף אלפי הבדלות - ילד אתיופי ורוסי וערבי. חשוב לציין שבימי שבת הכניסה לפארק בתשלום (יש גם אגם עם ברבורים ושתי גונדולות, מתקני שעשועים מעץ, ובכלל מקום נפלא לפיקניק על הדשא וגם פינות ברביקיו) והפארק די מלא - אבל באמצע השבוע, שווה לנצל אח"צ נאה ולהגיע אליו. זו ההמלצה - ועכשיו שאלה. בסופ"ש אנחנו נוסעים לאילת עם הילדות (בתקווה ששתיהן תצאנה מהצננת ש"תפסו"). אמור להיות חם. 30 מעלות. מה מלבישים לתינוקת בת שלושה וחצי חודשים??? אני ממש מתלבטת. לא רוצה לטגן אותה, אבל גם ממש לא רוצה שהיא תחלה חלילה. מה דעתכן? ואם מישהי שהיתה בעונה הזו ובמזג הזה יכולה לשתף באיך היא הלבישה - אשמח לשמוע. שבוע טוב לכולן.

תשובה מאילתית../images/Emo42.gif

היום היה גם כן חם מאוד. הוצאתי את עידן (בן 4 שבועות), עם 3 שכבות לא עבות - שתי גופיות חזיה כאלו מטריקו, מכנסי רגלית ומעל אוברול. באיזשהו שלב הורדתי לו את האוברול כי הוא התבשל...גם את הכובע הורדתי די מהר. די קשה להגיד, זה מזג אויר כזה שצריך לארוז את כל הבית נראה לי...
מה שכן, קחי בחשבון שאחה"צ ובערב קר ממש! תהנו

חמניה1

New member
אנחנו היינו באפריל שבר היתה בת

3 חודשים והלבשנו קצר בשעות הצהרים. אני זוכרת שהלכנו לים אחה"צ והלבשנו סט ארוך דק. שימי לב שלרוב ממוזג במלונות אז מה שחשוב הוא להלביש נכון בתוך המלון ובמעבר בין החום לקור.

למעלה