בקר חדש,, ליום מופלא,,,

../images/Emo39.gifבקר חדש,, ליום מופלא,,,

"כאשר החיוניות נכנסת לתוך העיניים, הראייה ברורה כאשר היא נכנסת לתוך האוזניים,השמיעה חדה כאשר היא נכנסתלתוך הפה , הדיבור רהוט וכאשר היא נאגרת בתוך המוח, המחשבות חודרות." מתוך "הואיינאזי" שיר יפהפה של סנטנה, לבקר זה: Smooth

ניקו 45

New member
יום רביעי כבר פה ../images/Emo42.gif

ככה ללא התראה מוקדמת הוא פשוט נחת כאן היום וזהוווווו .... עובדה . אני ממש סקרן לדעת מה צופן בחובו זה היום החוצפן שקבע לי עובדה והחליט להגיע . עדיין מהדהדים בראשי מילותיה של גחלילית נוחרת ולכבודה אשמיע את השיר המעניין הזה (אשר הופיע בסרט שצולם בפריז בכיכובו של הריסון פורד אשר שכחתי את שמו ) I Have Seen That Face Before בוקר שכולו טוב

ניקו נוחרתתת????

אתה אמרת נוחרת או שנדמה לי??? גרררררר איףףףף כשאתה התהפכת לצד השני אני כבר הייתי בעבודה, עכשיו חזרתי עייפההההה ואני מניחה שאתה שוב במיטה הא? גרררררר גברים
ומי שמדבר על נחירות צריך לסגור את חלונות ביתו כשהוא הולך לנמנם בצהריים נה נייי נההה נה ננניי נה!
רק טוב!!!

גאיה ק

New member
החיוניות

חיונית לכל איבר בגופנו בעיקר לנשמה.. משם כבר הדרך קלה. רק חיוניות!! לחיי ה~חי~וניות

aviev1

New member
מפוזרת? מה ההבדל בין יום חופשי ליום

עבודה? מתי אצלך נגמרת העבודה ומתחיל החופש? ולהיפך מתי נגמר החופש ומתחילה העבודה? חחחה.

ת'אמת? הבדיחה לא ברורה לי

ונשמעת אווילית משהו וחסרת רגש. אתה יודע משהו אביב? הבן שלי נמצא מזה שלושה ימים בבית חולה מאוד, עם נסיעות לבי"ח לקבלת תרופות דרך הווריד, אבל כיוון שהתחילה שנת לימודים [קשה מאין כמוה לעובדות החינוך, הציניות שלך לא במקום], כמעט ולא הייתי לידו ונאלצתי לשכור שרותים של בייבי סיטר. אז מחר אני רק איתו, ואתה לא מצחיק אותי בכלל. אה, ויהיה לי עצוב מאוד אם אתה מצחיק מישהו אחר.

aviev1

New member
מאיפה נפלת עלי מפוזרת

מה זה הסגנון המתלהם וחסר הטאקט הזה? בסך הכל חמדתי לצון. ולא, לא ידעתי על מחלתו של בנך ואיך הייתי אמור לדעת זאת? ואני מאד מצטער על שבנך חולה ומאחל לו רפואה שלמה ומהר אמן

ברק 188

New member
חבר'S

להרגע,קחו נשימה ארוכה ל שלווה, ובריאות ואהבתם את רעכם כמוכם והעיקר לא לדאוג ולהדאיג ולהגיד... תוך מחשבה מעמיקה מבלי לפגוע ובטח ש' אף אחד לא רוצה פה להיפגע. להשתמ'100 וליל מנוחה ובריאות על כולם.

מהעולם האמיתי

זה שבחוץ. זה שמנסה לא להיות שיפוטי כל הזמן. לא נופלת עליך ולא מתקרבת אליך. מצטערת על הגסות, היא מתבקשת לאור ה"נפילות".

מפוזרת

כתבתי את ההודעה לפני שקראתי את ההודעה הזו שלך. [כנראה שלא רעננתי את הדף.] שיהיה לך רק טוב. ושוב, החלמה לבן.

למעלה