התפקדות ינואר 2008

mc lyte

New member
../images/Emo39.gif התפקדות ינואר 2008 ../images/Emo39.gif

התפקדות ראשונה לשנת 2008 !
שם:
מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה?

mc lyte

New member
מתפקדת ../images/Emo140.gif

שם: סימונה
גיל: 18 עיר מגורים: מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרוב? לעבור את כל הבגרויות ~! בריאות, אושר ואני מאחלת לכולם שהשנה הזו תהיי טובה יותר מהקודמת !!!

lee 86

New member
מתפקד ../images/Emo195.gif

שם: ליעוז גיל: 21 עיר מגורים:
מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה? רק דברים טובים! ושאני ארגיש שאני מצליח להגשים את עצמי

Nadav נדב

New member
מתפקד

שם: נדב גיל: אוטוטו 18 עיר מגורים: הוד השרון מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה? רק טוב

eranmc

New member
מתפקד!

שם: ערן. גיל: 22. עיר מגורים: באר שבע. מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה? שאהבה שלי תגדל ולא תפסיק. כי כשיש אהבה יש הכל בחיים.

venustudent

New member
שנה אזרחית טובה לכולם! ../images/Emo140.gif

שם: נגה גיל: 26 עיר מגורים: חולון מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה? במילותיה המתורגמות של מאריה: "אם אתה מאמין בעצמך מספיק ויודע מה אתה רוצה, אתה תגשים את זה ואם תתפלל בלילה לאלוהים, הוא יגשים לך את זה" אני כבר יכולה להגיד לכם מניסיון טרי שהמילים האלה נכונות, ומקווה שגם בשנה הבאה הן יעזרו לכולנו!

a 90s Noah

New member
פה ../images/Emo13.gif

שם: מורן גיל: 19 עיר מגורים: מרכז מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה? המון דברים...בגדול שיהיה לי טוב, שאני אתחיל לצאת כמו בנאדם והרבה אושר ובריאות.

True Colors

New member
../images/Emo26.gif

שם: צחיק. גיל: 22 באפריל הקרוב
עיר מגורים: מושבניק. מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה? שאני אבוא בברית הנישואים, או לפחות בלהט המזמוזים, עם זוהר ליבה. הורסססס!!!
וגם שלום עולמי, כדי שלא יאשימו אותי חלילה ברדידות!

True Colors

New member
נסתרות הן דרכי האל...

לפחות אני בתהליך מסוים של השלמה כלשהי - כבר לא אומר 20 כששואלים אותי בן כמה אני.

LIVE mc

New member
מתפקד

התפקדות ראשונה לשנת 2008 ! שם: חי גיל: 20 וחצי עיר מגורים: פ"ת מה אתם מאחלים שיקרה לכם בשנה הקרובה? להמשיך להיות בריא ומאושר

ForeverMC

New member
בכל הפורומים יש גם: הוסף תמונה../images/Emo3.gif

שם: מוטי גיל: הנה זה מגיע..32 ! מגורים: רחובות. איחולים: בריאות, הגשמה עצמית, אהבה. שנה טובה

eranmc

New member
תמיד אפשר להוסיף ../images/Emo13.gif

אני מוכן להיות השני

mm123mm456

New member
התפקדות מאוחרת

שם: מושיקו גיל:19 עיר: קרית גת איחולים לשנה האזרחית החדשה אושר אושר וקצת עושר

למעלה