הקנייה של הפוקסיות

oracio

New member
כל הייחורים שלי

הם ללא עין למטה, והם מסתדרים יפה... לא רצוי להוריד את זוג העלים הגדולים. רק אם אין מספיק ענף מהייחור שינעץ בקרקע. התמונות שטסונמי צירפה של ייחורי פוקסיה הן אידיאליות. כך אני עושה. אם בתחילה העלים נירפים לא להלחץ הם יכולים להתאושש... ואם העלים הגדולים נוגעים באדמה אני מניח טוף מתחת לעלים כדי למנוע מהם להירטב ולהירקב.

אלי חדש

New member
ואותי לימדו שבן חצי סמ עד סמ ממפרק

מתרכזים בצמח באופן טבעי החומרים שנוטים להמריץ פתוח שורשים ולכן תמיד רצוי לקטום בערך סמ אחד מתחת למפרק ושם להוסיף הורמון השרשה ולהשריש. הוראות אלה נכונות באופן כללי לכל היחורים הירוקים. כאשר באים ליחר ענפים מעוצים שם דרוש מידע נוסף. תמיד רצוי ליחר יחורים ירוקים צעירים. הם מתיחרים ביתר כלות מענפים זקנים.

אלי חדש

New member
ועוד דבר בקשר להשרשות רצוי

טמפרטורה של כ 20 מעלות. בקור ההשרשה הרבה יותר איטית . ובחום גבוה איבוד הנוזלים והלחות מקשה על ההשרשה ומצריך הוספת לחות. הסכנה בחום גבוה לחות גבוהה וחוסר אורור היא הופעת פטריות ורקבונות שמהר מאוד מעבירים את היחור לעולם האמת.

oracio

New member
מומחים מאנגליה הסבירו לי

שחותכים עלים גדולים לחצי רק מתאמי מקום..זה לא משנה לייחור, ההפך הוא הנכון, עלה גדול = חמצן לייחור

צפנתי

New member
זה נכון רק בתנאי לחות וערפול טובים

השרשה בתנאי יובש דורשת הורדת עלים.

טסונמי1

New member
מעולם לא הישרשתי פוקסיות בתנאי

לחות- תמיד ישירות בעציץ והרבה פעמים בצורה די ברוטלית מיחוסר זמן ההצלחה הייתה בערך 70 אחוז

טסונמי1

New member
בעצם למעט נבגים של שרכים

אני משרישה הכל ישירות בעציצים-בדכ מישתמשת בעציצים שגדל בהם כבר משהו

oracio

New member
../images/Emo97.gifהודעה חשובה!

קיבלתי אימייל מהמשתלה עם רשימת ההזמנה שלנו... שמתי לב שברשימה אין את הפוקסיות הבאות: 1) Giant Var. Flamenco Dancer 2) Standing Var. Display 3) Standing Var. Nicola Jane 4) Sunbeam Var. Condor 5) Sunbeam Var. Paloma 6) Sunbeam Var. Samba בכל אופן שלחתי לגברת אימייל והערתי על החוסר, יכול להיות וזה טעות אנוש. אבל בכל אופן האנשים שהזמינו מהסוגים האלו שידעו...

טסונמי1

New member
../images/Emo6.gifאין לי מושג איזה סוגים הזמנתי

והאמת לא ממש משנה לי מה שיהיה יהיה אני אוהבת את כל הפוקסיות-

טסונמי1

New member
../images/Emo6.gifמה את מחייכת? את יודעת מה הזמנת?

או איך ניראים אלה שאינם במלאי?-למי יש סבלנות לחפש בעיקר שאין אותם עד כמה שאני מכירה אותך את בטח שמרת את הרשימה שלך בתיקיה * יחד עים התצלומים שלהם -ותכף תדעי מה את לא מקבלת....

oracio

New member
האנשים שהזמינו...

שוב אני חוזר, זה יכול להיות טעות ואולי כן יש להם את הסוגים האלו אבל בכל אופן למי שלא זוכר מה הזמין.. האנשים שהזמינו Condor: yronsh, גבי26, ליאת, דולצה וויטה האנשים שהזמינו Display: Waverider האנשים שהזמינו Flamenco Dancer: מורין24, ציפי666, itu1, yronsh, רבקה השיש, shavitt, קוקולה2, גבי26, crazyflower, sara c, פאביאן. האנשים שהזמינו Nicola Jane: shavitt האנשים שהזמינו Paloma: קירי קירי, קוקולה2, ליאת, דולצה וויטה, crazyflower האנשים שהזמינו Samba: Rוני, itu1, yronsh, קוקולה2, דולצה וויטה, noyron, זואי11, פאביאן

למעלה