שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
קו 3 חיפה

מי יודע מסלול קו 3 בחיפה?
אנא רישמו תחנת מוצא-תחנות-תחנה סופית. תודה.
קו 3 חיפה
יוצא מבית אגד, קרית אליעזר, המגינים, מעלה השחרור, הדר, גאולה, מרכז הכרמל, דרך הים, נווה דוד, מרכז הקונגרסים, מרכזית חוף הכרמל - תחנה סופית. אחד הקווים הארוכים בחיפה אם לא הארוך מכולם!

Assafy23

New member
מנהריה לגורן?

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
מנהריה לגורן?
האם יש אוטובוס שנוסע מנהריה לישובים גורן,גרנות הגליל או אילון?

ManInBlack86

New member
תשובה

מנהריה לגורן?
תשובה
חיפוש קצר באתר של נתיב אקספרס, העלה כי גם קו 27 וגם קו 028 מגיעים ליישובים הללו מנהריה. אבל, לפי מה שראיתי התדירות מאוד נמוכה (אחת לשעתיים).

matany

New member
קו 43

ומה לגבי הגעה לאזוור כפר ינוח...?
באוטובוס מנהריה?
קו 43
גם הוא של נתיב אקספרס, וגם הוא בתדירות נמוכה. (אבל לתרשיחא (הלא כ"כ רחוקה מינוח) יש אוטובוס כל חצי שעה בערך...)

seashel

New member
יש ויש. כדאי להתקשר לנתיב אקספרס

מנהריה לגורן?
יש ויש. כדאי להתקשר לנתיב אקספרס
בנהריה ולקבל לו"ז מדוייק (האוטובוס מגיע עד מתת!)

יהוושע

New member
קו 843 לקצרין - האם מישהו יכול לומר

שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית. חברי הפורום יענו לכם כאן.
לי את "מדד הצפיפות" - רוצה לומר, האם יש מקומות ישיבה באוטובוס של יום ה' ב - 16:00 במסוף ארלוזורוב או שלא כדאי לקחת סיכון ועדיף לעלות בתמח"ת? תודה למשיבים.

ה2

New member
אל תקח צאנס. תעלה בתמחת

לי את "מדד הצפיפות" - רוצה לומר, האם יש מקומות ישיבה באוטובוס של יום ה' ב - 16:00 במסוף ארלוזורוב או שלא כדאי לקחת סיכון ועדיף לעלות בתמח"ת? תודה למשיבים.
אל תקח צאנס. תעלה בתמחת

pavel01

New member
שאלה חשובה- כנסו

שאלות הכוונה ומודיעין

שאלה חשובה- כנסו
אני צריך להגיע מחר לבסיס שדה דב בתל אביב כדי להתחיל את השירות הצבאי- השאלנ שלי היא כמה זמן ייקח לי להגיע מהתחנה המרכזית עד שדה דב?

ה2

New member
בגדול חצי שעה פלוס מינוס

שאלה חשובה- כנסו
אני צריך להגיע מחר לבסיס שדה דב בתל אביב כדי להתחיל את השירות הצבאי- השאלנ שלי היא כמה זמן ייקח לי להגיע מהתחנה המרכזית עד שדה דב?
בגדול חצי שעה פלוס מינוס

צביקוש23

New member
אני שיררתי בשדה דב!

שאלה חשובה- כנסו
אני שיררתי בשדה דב!
אבל לא יודע אוטובוסים..היה לי רכב פרטי... אחלה בסיס, רק שלא הבנתי משהו.. אתה הולךלשרת שם או שאתה רק הולך לבסיס המיון של חיל האויר שנמצא בתוך שדה דב (הימ"מ) כדי לקבל מדים והפניה לבסיס של חיל האוויר בו תשרת? אני שירתתי שם כנהג בוס של מפקד טייסת תחזוקה והייתי אחראי הרכבים של הטייסת (וגם הייתי החייל המצטיין של הבסיס לשנת 2000..:)...) היום אני יכול לספר את שמו של הבוס שלי כי הוא כבר פרש מהצבא ... מפקד טייסת מיתולוגי סא"ל במילואים..אבל מכיוון שהוא עדיין פעיל במילואים כמכונאי מוטס..אמנע מפירסום שמו... נדמה לי שיש לך קו 4 למסוף רידינג הסמוך לבסיס. שירות מהנה! חיל האוויר.. גאוות יחידה!!!

pavel01

New member
אני הולך להיות מ"כ בחיל האויר

אני שיררתי בשדה דב!
אבל לא יודע אוטובוסים..היה לי רכב פרטי... אחלה בסיס, רק שלא הבנתי משהו.. אתה הולךלשרת שם או שאתה רק הולך לבסיס המיון של חיל האויר שנמצא בתוך שדה דב (הימ"מ) כדי לקבל מדים והפניה לבסיס של חיל האוויר בו תשרת? אני שירתתי שם כנהג בוס של מפקד טייסת תחזוקה והייתי אחראי הרכבים של הטייסת (וגם הייתי החייל המצטיין של הבסיס לשנת 2000..:)...) היום אני יכול לספר את שמו של הבוס שלי כי הוא כבר פרש מהצבא ... מפקד טייסת מיתולוגי סא"ל במילואים..אבל מכיוון שהוא עדיין פעיל במילואים כמכונאי מוטס..אמנע מפירסום שמו... נדמה לי שיש לך קו 4 למסוף רידינג הסמוך לבסיס. שירות מהנה! חיל האוויר.. גאוות יחידה!!!
אני הולך להיות מ"כ בחיל האויר
הבסיס שלי איפשהו ליד באר 7... בטח יקחו את כולם משם לבסיס עצמו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה