שאלון

SK 3100

New member
../images/Emo36.gif שאלון../images/Emo70.gif../images/Emo179.gif../images/Emo176.gif../images/Emo26.gif

בעצם זה יותר שאלה אחת. מכיוון שבזמן האחרון אני רואה שהרבה מכם רבים על בנים שאתן אוהבות מ- קטנטנות\מורדים אז החלטתי לעשות משהו כדיי שכולם יבינו את כולם. אם את בת: את מי את מעריצה\אוהבת: 1. פליפה 2. בנחמין 3. דייגו (ברקודה, נראה לי קוראים לו דייגו) 4. סנטיאגו 5. כריסטיאן (עונה 5) אם אתה בן: את מי אתה מעריץ\אוהב: 1. קמילה הפצצה
2. לואיסנה 3. אחר (לא עולה לי בראש) אני מניח שאתם יודעים את התשובה שלי אז יאללה תתחילו לענות

LOUISANAmia

New member
אני אענה לשניהם

אם אני בת סטרייטית\בן הומו\בת דו מינית\בן דו מיני אז את בנחה. אם אני בן סטרייט\בת לסבית\בן דו מיני\בת דומינית אז יש תיקו בין קנדלה לואיסנה וקמילה.

SK 3100

New member
יש לי שאלה אלייך בקשר לניק שלך

מה הפירוש של הניק שלך? 1. לואיסנה שלי 2. לואיסנה מיה , כלומר לואיסנה בקטנטנות ומיה במורדים יש לזה שתי פירושים כך שלא הבנתי

LOUISANAmia

New member
תגובה בקשר לניק שלי.

זאת בדיוק הנקודה: שתי פירושים שונים. נכון מגניב? אבל בעיקרון זה אמור להיות השם האמיתי של לואיסנה לצד השם שלה במורדים.

ככה

בגלל שאני בת (דהה) אז אני מטורפת עד מעל הגג והראש ואלוהים בבנחה
ובתור בת אני חושבת שלואיסנה באמת פצצה לא נורמאלית וזה לא פייר שיש לה גוף כזה.....

LOUISANAmia

New member
כן היא באמת סופר פצצה

ובאמת יש לה גוף יפה. אבל בזמן האחרון אני כבר לא מתלהבת מהיופי שלה. רק אוכלת את עצמי בגלל הגוף שלה....

shai00

New member
בוא ואני אענה לך:

בנחה
ואם הייתי בת אז את לו...... היא יפה ויש לה גוף!

G@T

New member
חחח.......תשובות~!!

סנטיאגו
וגם בנחמין בסדר גמור!! ומהבנות הכי נחמדה זאת קמי ! כאילו יש כבר הרבה אפשרויות שנתת לנו חח.....

Wizzy Boy

New member
אני את נדיההההההה ../images/Emo13.gif ../images/Emo23.gif

המוייתייייייייייק
אני חייב לציין..
ובמקום השני זה כל אלה: מארו, ליאורה *שניהם מעונות 1-2* קמילה, ותנחשו מי נוספה לרשימה?
גם טיפה את לו!
איזה פ33333ההההה אני מת.. *מת
*

אני עונה לחידון הבנים התשובה היא:

לו ה
משחקת
ו
בחוף וכמובן אוכלת לה
ושותה
היא הכי טובה! לואיסנה בחירה שלי גם במורדים מיה הכי פ33ה

אילונוש

New member