משחקי היום ה-10 גברים ונשים

  • פותח הנושא spoop
  • פורסם בתאריך

DNA3

New member
נראה לי שבראיון אחד איתו הוא אמר שמבטאים

את השם שלו רוג'ר.....
 

Roger man

New member
אבל אמא שלו היא דרום אפריקאית ולכן זה כמו

באנגלית. היא נתנה לו את זה על שם הארנב רוג'ר.
 

אור2221

New member
שפת האם של רוג'ר היא גרמנית-שוויצרית

ולא צרפתית, בבאזל מדברים גרמנית שוויצרית - שאגב שונה מהגרמנית הרגילה. אני גם חושבת שהוא אמר שהאנגלית שלו טובה מהצרפתית שלו. השם שלו הוא השם שהוריו נתנו לו, ולא משנה איפה הוא גר.
 

אור2221

New member
לא נכון - וזה מטריף אותי

מדובר על מספר אחד בעולם בארבע השנים האחרונות, כולם קוראים לו רוג'ר, הוא קורא לעצמו רוג'ר אבל בישראל השדרנים (וגם בONE) מתעקשים להגות את שמו רוז'ה, למה? כי הוא משוויץ. אז כולם טועים ורק אנחנו צודקים. אמא שלו דרום אפריקאית, ורוג'ר הוגה את שמו בר', נקודה, סוף פסוק. כמה קשה לקלוט את זה? לא אשמתך שטעית, אבל בONE והשדרנים SHOULD KNOW BETTER.
 

Flendy

New member
זה רוג'ר! הוא לא צרפתי.

הוא שויצרי מהחלק הגרמני של שוייץ, הוא קורא לעצמו רוג'ר, ההורים שלו קוראים לו רוג'ר-מספיק עם השטויות ושערוץ הספורט יפסיקו להביך את עצמם כל פעם מחדש.
 

LENAFAN

New member
תמיד אפשר לחזור על אותה בדיחה: הנה הלו"ז...

11:00 שמש קייצית, מזג אוויר מושלם לטניס, השחקנים עולים למגרש... 11:10 איך שהכדור הראשון יוצא לדרך השמיים מתקדרים... 11:20 כולם בחדר הלבשה, הגשם הגיע... 14:00 הפסיק הגשם, מורידים את הכיסויים 14:10 השחקנים עולים למגרש, שוב חימון 14:30 חוזרים לחדר הלבשה 17:00 שמש בוימבלדון, מורידים את הכיסויים 17:10 השחקנים עולים לחימום 17:30 החימום הבא הוא החימום שפועל בחדר ההלבשה... 19:00 הרדיו של וימבלדון מודיע שאוטוטו הגשם חולף 20:30 הגשם הפסיק, השחקנים עולים לחימום לקראת המשחק של הטוב מ-5 מערכות, 150 צופים במגרש המרכזי 21:00 חושך, המשחק נפסק כשמזג האוויר הוא נעים ויבש...
 
למעלה