היי אני חדש פה

../images/Emo36.gifהיי אני חדש פה../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif

היי אני יאן בן 17 מתא ויש לי שאלה איפה ניתן לראות את התחרות גבר השנה?

גלעד יא

New member
היי ייאן

טקס גבר השנה היה אמור להערך היום אבל נדחה ליום שישי הבא. על מנת לראות אותו תצטרך להגיע במו רגליך למועדון ה- DOME בתל אביב. שלשום התארחו 3 יפיופים מהתחרות בצ'אט של הפורום וסיפרו קצת עליהם. אני חייב לציין שאריאל ממש הורס
. חוץ מזה, טוב לראות עוד מישהו שאוהב אירוויזיון פה
נכון ש- 16 השירים שנבחרו עד עכשיו ממש גרועים (מלבד ישראל וגם זה לא יצירת מופת)?

לירונר

New member
רק אני לא מבין מה הקשר לאירוויזיון?

ברוך הבא יאן
אני מאחל לך התמכרות נעימה לפורום

ג ו צ יי

New member
לירון....

כנס לכרטיס שלו. תראה בכרטיס בצד כתב את כל הפורומים שיאן משתתף בהם. כתב שם גם אירוויזיון. ובקשר לארוויזיון כל השירים מעפנים. חוץ מהישנים. של אן מרה דויד. והשיר בספרדית בנדידו. חוץ מזה הארוויזיון ניהיה יותר מדי פוליטקאי. גלעד- יש לנו שיר לארוויזיון ממש יפה. אבל לא מאמין שיזכה.

לירונר

New member
אני יכול להשבע שמקודם זה לא היה ../images/Emo70.gif

זה הדבר הראשון שעשיתי בגלל שלא הבנתי

מה? איך ידעת שאני

איך ידעת שאני אוהב אירוויזיון? אני עדיים לא שמעתי את השירים שנבחרו (מאיפה שמעת?)

גלעד יא

New member
../images/Emo6.gif אני עוקב אחריך...

לא, סתם. ראיתי את הניק שלך בפורום אירוויזיון, ככה אני יודע. דרך הסולסיק שמעתי כבר 17 שירים מהתחרות של השנה. רובם ככולם מזוויעים ברמות קשות ואני באמת חושב שלישראל יש סיכוי טוב להתברג במקום טוב. אם אתה רוצה פרטים על חברי הפורום, הכי טוב שתכנס לכרטיסים האישיים של כל אחד ואחד. (אנחנו משקיעים בהם בגלל התחרות שיש בפורום)

ג ו צ יי

New member
../images/Emo25.gifהיי יאן...

נעים מאוד . אני ריקי. ומה עוד אומרים לאדם חדש? מקווה שתהנה.

לירונר

New member
מצאת לך איפה לרשום את זה...

אני רשמתי את זה כבר בשרשור של "גבר החלומות". מתאים הרבה יותר

היי חדש.ברוך הבא.../images/Emo41.gif

גם אני חדש ותאמין לי שיש כאן אנשים מדהימים....מקסימים ומומלץ להכיר כל אחד ואחד מכאן. אנשים חמימים ששואפים לעזור ולייעץ:)

למעלה