דיון-איך את עובדת בחופש ועם הילדים?

../images/Emo35.gif../images/Emo70.gifדיון-איך את עובדת בחופש ועם הילדים?

די, הילדים שלי יוצאים לחופש כבר מ 1/7 (גדולים...מעלה לכיתה א) גם אם היו בקייטנות, הם מהצהריים בבית ואין חוגים, באוגוסט הכל יותר משמעותי ומעצים. אני פשוט יצאתי לפגרה, משתדלת לבלות איתם: "מחנה" אוהלים בכנרת, בריכה, ים, סרטים, טיולים ובהוצאה קטנה ביותר אבל מה איתך? מה את עושה? יש עוד רעיונות?

הזמנה להפנינג חווייתי לכל המשפחה מקישורי אמהו

אמהות יקרות מחפשות הפנינג חווייתי לכל המשפחה? הנכן מוזמנות להפנינג חווייתי לילדים המשלב בתוכו תנועה ,יצירה ואופנה כולל מינגלינג לנשות העסקים המתאים לילדכם החל מגיל חצי שנה ואילך. ההפנינג יתקיים בתאטרון "הסימטה" ביפו העתיקה.ביום שישי בתאריך 26.8.11 ניתן לנצל את ההזדמנות לטייל בנמל יפו ובשוק הפשפשים וללמד את הילדים על מקומות מעניינים כמו גן הפסגה ביפו, העתיקות, הגלריות וחידוד כל החושים. לעשות יום של כיף עם הפעלות לילדים - וכאשר הילדים נהנים ועסוקים אתן עושות עסקים. בהפנינג מתחברות נשות עסקים ממעגל רעננה, מעגל פ"ת ומעגל הרצליה. אל תפספסו מהרו להירשם! אני מצרפת את קובץ ההזמנה להפנינג. אנא לחצו על הקישור. https://picasaweb.google.com/108673849238514270168/xLZrwD#5639939510887702354 אנו מחכות לכן בכיף ובשמחה. בברכה, מירי ישראלי אומנות ירוקה מושיטה את ידה לסביבה www.greenart.co.il

טוב אצלי זה קל,הגדולות 16 ו-13 עצמאיות

אחת עבדה כל יולי והשניה בביסיטר ישנות לבד קמות לבד ,יש להן סדר משלהן שלא מתנגש בשלי ,אני עובדת בבית בבוקר,לקטנה (חצי שנה ) יש מטפלת בבית והבן שלי (9) אוהב לישון בבוקר ולמרוח אתו בטלויזיה ומחשב,כך שמשעה שתיים אני מתפנה והוא מיצה את המחשבטלוזיה ואז אני איתם עד הערב,עם הגדלות קובעים מראש וכך אני אוהבת בלי הלחץ בבוקר של בה'ס ושיעורים,פשוט מבלים איתם נטו,זה הזמן שאין לי אף פעם בעיות התנהגות או ויכוחים,אנחנו פשוט עצמנו וזה כייף,אני לא אוהבת את שיגרת בה'ס היא מלחיצה ומתסכלת את הקטנים.

עד עכשיו עוד תמרנתי

3 הגדולים היו בבית(12,10,7 ) אז יכולתי לקיים פגישות והם נשארו בחברת עצמם. רוב העבודה שלי בערבים כך שאני אמשיך לעבוד גם עכשיו, כשבת השלוש מצטרפת אבל פגישות לא אוכל לקיים בבקרים. קרן

ענתי 10

New member
בבקרים לרוב אני עובדת בשטח (נסיעות)

או במשרד. עד לפני כשבוע לא הייתה בעיה, כי הגדולים 8 ו-10 נשארו לבד בבית בלי בעיה או שהתלוו אליי לנסיעות שטח. עכשיו כשהקטן (שנתיים וחצי) איתי אני לא יכולה להגיע למשרד, ממשיכה עם עבודת שטח יחד איתו וזה מאוד מאוד מאוד קשה, אבל אין ברירה. בשבוע האחרון של אוגוסט אני בחופש.

ז הו שאצלי לא מוכנים להשאר לבד לרגע

גם לא כשאני יוצאת על הבוקר לפני שיהיה חם מדי
לטיול עם ה
וגם אם זה רק לרבע שעה... (בני 6 ו-8) אבל זה יגיע, שאני ארצה שהם ישארו דבוקים אליי והם ממש לא ירצו...לא?

ענתי 10

New member
אצלי זו השנה הראשונה שהם נשארים לבד

כשהיו בני 6 ו-8 וגם כשהיו 7 ו-9 לא רצו להשאר בבית ונסחבו איתי לכל מקום. והנה הגיע הזמן, והם כבר לא רוצים אותי

תודה על העידוד...אני אמביוולנטית לעניין...

מצד אחד זה יכול מאד להתיש התלות הזו, מצד שני- שלא יגדלו לי מהר מדי...

למעלה