יש לי שאלה אליכם

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifיש לי שאלה אליכם ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

יש לי שאלה אליכם

מהי התשובה החיובית
אלפא בטא גמא דלתא

והתשובה היא

יש לי שאלה אליכם

מהי התשובה החיובית
אלפא בטא גמא דלתא
והתשובה היא
לדעתי 3 תשובות נכונות : ובמספרים : 885
כל מה שרציתי זה
אחת עם
וכנראה שכל ה
+
+
נקלטו. אתם קולטים
לא, כי אני בשוק ! לא מכך שבכלל הצליח. כי את זה אמרתי כל הזמן שאני יודעת שזה הצליח ושיש לי "מסמך" מהמכון שאומר זאת כבר מיידית לאחר ההחזרה... אלא מכך שכל השלושה כנראה... וזה לא טוב. עדיף רק
אחת.

סביון1

New member
די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

והתשובה היא
כל מה שרציתי זה
אחת עם
וכנראה שכל ה
+
+
נקלטו. אתם קולטים
לא, כי אני בשוק ! לא מכך שבכלל הצליח. כי את זה אמרתי כל הזמן שאני יודעת שזה הצליח ושיש לי "מסמך" מהמכון שאומר זאת כבר מיידית לאחר ההחזרה... אלא מכך שכל השלושה כנראה... וזה לא טוב. עדיף רק
אחת.
תזכירי לי כמה החזירו לך? תאומים? שלישיה? מה הולך שם אצלך בבטן? עכשיו ברצינות, זה לא בהכרח אומר תאומים, אל תדאגי. מזל טוב ושרק ימשיך ככה!!!
סביון

שלישיה ממי. בגלל זה אמרתי שזה לא

תזכירי לי כמה החזירו לך? תאומים? שלישיה? מה הולך שם אצלך בבטן? עכשיו ברצינות, זה לא בהכרח אומר תאומים, אל תדאגי. מזל טוב ושרק ימשיך ככה!!!
סביון
טוב. נקוה להפחתה טבעית. ושרק ימשיך טוב עם רק
אחת.

סביון1

New member
אור, אני לא מומחית גדולה בבטות אבל

אחת.
בכל זאת ראיתי כמה בחיים שלי (בטות של אחרות ואפילו שלי). בטא שמונה מאות זה יפה מאד, אפילו מרשים, אבל נדמה לי שלא בהכרח מעיד על הריון רב עוברי. אולי סתם יש לך ביריוו/ה קטן/ה בבטן. אם את באמת רוצה לדעת, תקפצי לפורום "הריון אחרי טיפולים" ותשאלי שם.

סביון, 885 = כמעט 900 ../images/Emo70.gif

בכל זאת ראיתי כמה בחיים שלי (בטות של אחרות ואפילו שלי). בטא שמונה מאות זה יפה מאד, אפילו מרשים, אבל נדמה לי שלא בהכרח מעיד על הריון רב עוברי. אולי סתם יש לך ביריוו/ה קטן/ה בבטן. אם את באמת רוצה לדעת, תקפצי לפורום "הריון אחרי טיפולים" ותשאלי שם.
סביון, 885 = כמעט 900

לא הבנתי מה כתבת לי - מה יש לי ?

לריה

New member
חברה שלי הייתה עם בטא 800-תאומים

אחת.
זה בהחלט נשמע תאומים- איזה כיף זה נשמע מדהים הלוואי אינשאלה ויהיה הריון משעמם וכיפי . חבל שזה לא מחלה מידבקת שכולנו נחלה בה. בהצלחה דרלינגית. מה המשך הטיפול שלך ומה עשית אחרי ההחזרה תכתבי את המירשם.

תודה לריה

זה בהחלט נשמע תאומים- איזה כיף זה נשמע מדהים הלוואי אינשאלה ויהיה הריון משעמם וכיפי . חבל שזה לא מחלה מידבקת שכולנו נחלה בה. בהצלחה דרלינגית. מה המשך הטיפול שלך ומה עשית אחרי ההחזרה תכתבי את המירשם.
תודה לריה
אני פוחדת שאפילו שלישיה ולא תאומים. ותאמיני לי שאני ממש רוצה רק ילד אחד או יותר נכון ילדה אחת בריאה ושלא צריכה להאבק על המקום המצומצם שבביטני ( אני לא גדולה פיזית ). אם זה היה מדבק היתה התפוצצות אוכלוסין בעולם. אופס התבלבלתי, כבר יש התפוצצות אוכלוסין בעולם
בואי נתחיל קודם כל בכך שממש לפני תחילת הטיפול מאד כאב לי כל הגוף עד כדי כך שלא יכולתי בכלל להזדקף מישיבה לעמידה. ואז הלכתי לחמי געש. נכנסתי דואבת ויצאתי סופגניה חמה ופוריה. מאחר ומאד כואב לי זריקות הגסטון ואני שמה "ברקסים" לעניין - אני ממשיכה עם האוטרוגסטן ( 2 נרות 3 פעמים ביום ) + 3 פעמים ביום פרוגינובה. והכי חשוב - אני ממש קולית לחלוטין. לא נתתי לעצמי בכלל בשום שלב לחשוב על אופציה שזה לא יצליח וממש היה ברור לי בכל השלבים וכך גם כתבתי ממש הרבה בפורום שזה פשוט ברור לי שזה יצליח. ובמהלך 12 "הימים הנוראים" הייתי מאד מאד עסוקה ולא הרשיתי לעצמי לגלוש למחשבות כלשהם בעניין. צרות גדולות של יומיום... ואילו כעת אינני מרשה לעצמי להפנים את העניין כל עוד אינני רואה דופק עוברי. כבר 3 הריונות נכשלו בשבוע 8 -9 ולא הגיע לדופק עוברי, ולכן רק אז ארשה לעצמי להנים ולהתרגש - ממש מעין מנגנון הגנה שפיתחתי לעצמי...
לריה בביופסיה אבל אני מבינה שעוד יקח זמן עד אז כיון שתעשי זאת בארץ בקיץ. תודה

לריה

New member
למה היו הפלות האם בדקו את העניין??

תודה לריה
אני פוחדת שאפילו שלישיה ולא תאומים. ותאמיני לי שאני ממש רוצה רק ילד אחד או יותר נכון ילדה אחת בריאה ושלא צריכה להאבק על המקום המצומצם שבביטני ( אני לא גדולה פיזית ). אם זה היה מדבק היתה התפוצצות אוכלוסין בעולם. אופס התבלבלתי, כבר יש התפוצצות אוכלוסין בעולם
בואי נתחיל קודם כל בכך שממש לפני תחילת הטיפול מאד כאב לי כל הגוף עד כדי כך שלא יכולתי בכלל להזדקף מישיבה לעמידה. ואז הלכתי לחמי געש. נכנסתי דואבת ויצאתי סופגניה חמה ופוריה. מאחר ומאד כואב לי זריקות הגסטון ואני שמה "ברקסים" לעניין - אני ממשיכה עם האוטרוגסטן ( 2 נרות 3 פעמים ביום ) + 3 פעמים ביום פרוגינובה. והכי חשוב - אני ממש קולית לחלוטין. לא נתתי לעצמי בכלל בשום שלב לחשוב על אופציה שזה לא יצליח וממש היה ברור לי בכל השלבים וכך גם כתבתי ממש הרבה בפורום שזה פשוט ברור לי שזה יצליח. ובמהלך 12 "הימים הנוראים" הייתי מאד מאד עסוקה ולא הרשיתי לעצמי לגלוש למחשבות כלשהם בעניין. צרות גדולות של יומיום... ואילו כעת אינני מרשה לעצמי להפנים את העניין כל עוד אינני רואה דופק עוברי. כבר 3 הריונות נכשלו בשבוע 8 -9 ולא הגיע לדופק עוברי, ולכן רק אז ארשה לעצמי להנים ולהתרגש - ממש מעין מנגנון הגנה שפיתחתי לעצמי...
לריה בביופסיה אבל אני מבינה שעוד יקח זמן עד אז כיון שתעשי זאת בארץ בקיץ. תודה
האם בהריונות הקודמים גם הייתה בטא כל כך גבוהה??? אני חושבת עלייך כאן וכל כך רוצה שתצליחי וזאת כמובן בשבילך וכן גם לנו להפיח בנו תיקוה שזה מצליח - תשמרי על עצמך ותחשבי חיובי. באשר לי אני אעשה את הבדיקה 8.6 כאן בארהב אני תיקווה שעוד קודם. בינתיים הגשתי בקשה לתרומה נוספת בלאומית ואני מקווה שאישרו לי אין לי אומץ להתקשר ולברר . בלי זה יהיה לי מאד יקר לממן. אני עוד מקווה שהטיפול יצליח. נשיקות

לריה חמודה ../images/Emo140.gif

האם בהריונות הקודמים גם הייתה בטא כל כך גבוהה??? אני חושבת עלייך כאן וכל כך רוצה שתצליחי וזאת כמובן בשבילך וכן גם לנו להפיח בנו תיקוה שזה מצליח - תשמרי על עצמך ותחשבי חיובי. באשר לי אני אעשה את הבדיקה 8.6 כאן בארהב אני תיקווה שעוד קודם. בינתיים הגשתי בקשה לתרומה נוספת בלאומית ואני מקווה שאישרו לי אין לי אומץ להתקשר ולברר . בלי זה יהיה לי מאד יקר לממן. אני עוד מקווה שהטיפול יצליח. נשיקות
לריה חמודה

בהריון אחד היה 300 +- ואז אמרו לי שאלו כנראה תאומים. הימים חלפו ולא נשאר אף אחד בסוף שבוע 8 - 9 ונאלצו לעשות גרידה להוציא את שק ההריון. קרוב ל- 900 לא היה לי מעולם ותיכף עעדכן את העדכון של היום - יומיים אחרי והשלישיה ממשיכה...

המון מזל טוב מגדי

והתשובה היא
כל מה שרציתי זה
אחת עם
וכנראה שכל ה
+
+
נקלטו. אתם קולטים
אחת.
המון מזל טוב מגדי
ואני כבר הודעתי ללימי שלי שהיא להחזרה שלה נוסעת בטרמפים
מ ז ל ט ו ב ג ד י

אתם רואים ?

המון מזל טוב מגדי
מ ז ל ט ו ב ג ד י
אתם רואים ?
ואפילו עוד אולי אוסטרליה תצא לי מכל העניין... אגב, האיש הקפריסאי צלצל כבר יום יומיים לאחר שובי ושאל איך אני ומה שלומי, והאם אני באה שוב לקפריסין...

אני רואה שיש הפחתה טבעית לאייקונים

המון מזל טוב מגדי
מ ז ל ט ו ב ג ד י
אני רואה שיש הפחתה טבעית לאייקונים
ששלחת. נקווה שגם בהריון תהיה הפחתה טבעית לתינוקת אחת בריאה בלבד.

WOW

והתשובה היא
כל מה שרציתי זה
אחת עם
וכנראה שכל ה
+
+
נקלטו. אתם קולטים
אחת.
WOW

בואו נחכה לכמה הכפלות תקינות

איזה יופי אור
|@
אני שמחה בשבילך מכל ה-
חתיכת בטא חיובית...!!!! מעכשיו הריון תקין משעמם ומלא ללא כל תקלות ולידה של
(אחד/ת או כמה שיבואו) ורק בקשה אחת - תדביקי גם אותנו...
בואו נחכה לכמה הכפלות תקינות
ואז אפזר ל כ ו ל ם. החשש שלי שלא רק אבקה אלא גם תינוקות... בואו נתחיל בעצה שעבדה אצלי - הלכתי לחמי געש ממש לפני התחלת הטיפול והנה הפירות... יש לי כרטיסים למעוניינים... עם אבקה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה