הש"ש

perla51

New member
חשווווווב..

שלום..סורי שאני פותחת הודעה חדשה.. אבל זה חשוב... אני צריכה טובה ענקייייית.. למישו כאן יש את השיר שרינגו שר? "זה כמו ליפול אחורה לתוך ידיים של אף אחד, וכשנגמר הכוח צריך לנסות להחזיק מעמד">>זה הפזמון.. אם יש את זה למישו כאן..בבקשה שלחו לי הודעה חזרה ואני ישלח לכם תאיסי שלי שתחברו אותי ותשלחו לי.. בבקשה...זה ממש חשוב..כל מי שיש לו את זה..תעזרו לי..פליייייייייייייז
תווווודה:)

Meytar 888

New member
בקשה דחופה טיפה :)

שלום לכולם
בפרק של אתמול כל הנבחרת שרה שיר של הביטלס,למישהו יש את המילים שלו? תודה רבה רבה לעוזרים, המשך יום טוב

מישהו?

מישהו יודע או מצא את כל השיר של רינגו? "זה כמו ליפול אחורה, לתוך ידיים של אפחד, וכשנגמר הכוח, צריך לנסות ולהחיק מעמד..." מי שיודע שיכתוב פה בבקשה את כל מילות השיר. תודה P:

היי לכם ../images/Emo13.gif שאלה.

אני קצת מפספס פרקים (יש לי הוט ואני פספסתי את הפרקים האחרונים), אז אתם יכןלים להגיד לי מי נבחר לנבחרת של כוכב נולד? תודה

מילות השיר

השיר הוא שיר מלהקתו במציאות של ארתור פרי שמשחק את רינגו שם הלהקה הוא ארלקינו שם השיר זה עוזב את הבית כאן במייספייס של הלהקה תוכלי להאזין לשיר במלואו - בשתיי גרסאות שונות אפילו :) http://www.myspace.com/arlekinomusic

Nizan 16

New member
../images/Emo115.gifממי שאני זוכר:

דני, נועה, רינגו, בוקי, עופר, עזריאל, ועוד כמה אנונימיים.

../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif הש"ש ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

שרשור שאלות
את כל השאלות שלכם - אנא שרשרו לכאן, על מנת למנוע בלאגן בפורום
תודה
ענבר.

יש לי שאלה!

אני לא בפורום הזה אבל שלשום ראיתי את מיכל שטמלר ותומש (שאין לי מושג מה השם שלו... אם זה השם שלו חח) ביחד.. הם חברים/ נשואים? כי זה היה ניראה שיש בינהם משו... פליז תענו לי:)

lital20076327

New member
יש לי שאלה ממש דחופה...

היום אני ראיתי את הוידיאו צ'אט שהיה עם רן דנקר ובסוף הוידיאו צ'אט שאלו אותו אם הוא יופיע באשקלון והוא אמר שכן.. למישהו יש מושג מתי ואיפה? בבקשה תענו לי.. אני ממש רוצה ללכת.. עד שהוא מגיע לאשקלון..

למעלה