אתם שואלים

../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifאתם שואלים../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

ערב טוב, חג סוכות שמח וברוכים הבאים למשחק "אתם שואלים". *תשואות* להזכירכם, במשחק זה מגלם אחד מחברי הפורום דמות כלשהי מהסדרה, ועונה על שאלות שאתם תפנו אליו! והיום אנו גאים להציג בפניכם: שד הזאב שאיש לא ניסה למשוך בזנבו כדי לדעת אם הוא חלק ממנו או מחצאיתו, בעל הקוקו והסרט, זריז יותר מאופניים, מהיר יותר מגינטה והאקאקו Bakura תגלם בפניכם, חברלעך, את נסיך שבט שדי הזאב, בעל הרסיסים ברגליים, מבין השדים היחידים שאינם מאופרים, עוד חבר בכת החצאיות הסודית של שבט שדי הזאב ולא, הוא לא שד טזמאני (קרדיט לציור המשוטט לו ברחבי האינטרנט ומציג את ההשוואה בינו לבין טאז), כן, גבירותי ורבותי, אתם מוזמנים לקבל בייללות זאביות להחריד או צרחות "מאטההה!!!" את... קוגה! וזכרו - שאלות מתקילות, מביכות והזויות תתקבלנה בברכה... בשבוע הבא תגלם פולי3 את קאגורה שאלו שאלות! ואל תמשכו לו בזנב חזק מדי -.-;...

Ichimaru Gin

New member
שאלה

מה אתה מוצע בקאגומה@#!?%#$?^? ואחרי נגעגם אני יכולה להיות מישהו ו.. שבוע הבא נגע לא בארץ -.-"

karyn

New member
הנה כמה שאלות ^____^../images/Emo28.gif

1. איך זה שעדר פאנגרלז רודפת אחריך? 2.מה אתה לעזעזל מוצא בקגומה? 3.באיזה שמפו אתה משתמש? 4.ומה עם קונדישנר?? 5.אתה תפרתה את החצאית? 6.מה דעתך על המשפט קוגה הבישי? 7.איאמה מציקה לך? קגומה? אם כן אני כבר אטפל בהן ^^" 8.אתה יכול ללמד אותי איך לעשות קוקו גובהה כזה???? 9.כמה זמן לקח לך לגדל את השער שלך?

Ichimaru Gin

New member
אני ואת חושבות אותו הדר בנוגע לקאוממ

השתדלתי לא לקרוא לה בשם שאני רגילה לקרוא לי כי כי אנחנו בפורום

אוקי, נתחיל! *פרצוף ../images/Emo15.gif זדוני*

1. אתה סקוטי?! *מבט אפל* 2. אתה לובש תחתוני נשים? 3. סליפ או חוטיני? 4. אתה לובש תחתונים בכלל? 5. למה אתה מתכחש לאיאמה? 6. למה אתה לא רוצה להתחתן איתה? היא כוסע, אפילו אני מודה שהיא יותר כוסע מקאגומה! 7. תגיד את האמת- אתה נמשך לקאגומה בגלל שגמהיא לובשת חצאית קצרה? 8. בהתאם לכמה תשובות שקיבלתי מגינטה.....איך עושה זאב עם כאבטן? 9. הזנב... שלך או חלק אומנותי מהחצאית? 10. באיזה גודל הצורה האמיתית שלך? ענקית כמו סאשו או בגודל רגיל כמו דוד שלך?

SHAGOME

New member
גמני שואלת..

1. נו מתי תקנה מכנסיים? 2. מה אתה הכי אוהב בקאגומה ולמה? 3. תודה שאתה סתם אומר שאתה אוהב את קאגומה אבל אתה אוהב את אינויאשה בסוד כי האוזניים שלו עושים לך את זה..נכון?. 4. מה החלום שלך? זהו..

בסדר ^.^

תוכלי להיות בשבוע אחרי שבוע הבא, או שבוע אחריו. תגידי מה נוח לך יותר.

מית צאן

New member
אני אנסה כמה שיותר הזוי../images/Emo70.gif../images/Emo29.gif../images/Emo11.gif

1. נכון שאתה סוכן חשאי במסווה
2. נכון אתה חושק בקאגורה בסתר
היא אומנם הרגה את העדר שלך וכל זה אבל התחלת לפתח אליה... משהו נה
3. *מצטרפת לניצנע* אתה לובש תחתוני נשים
4. חוטיני
5. אתה חושק ברין בסתר
6. אתה וגינטה עשיתם פעם את זה
7. מה עם האקאקו
8. א-ו-ר-ג-י-ה-
-
-
9. נכון מאחורי הקוגה מחלק הפקודות השחצן מסתתר לו קוגה קטן ומפוחד
10. בגלל זה אתה אוהב את קגומה?|| 11. ממי ירשת את העיניים השקסיות האלה
12. הייתה המלטה של זאבה בעדר לא מזמן
13. אפשר לקבל את אחד הגורים?||
פלייייייייייייז 14. *מבטי רצח*אתה חושק באינויאשה בסתר
15. תגיד לי את האמת... אתה באמת אוהב את קגומה
16. אולי... אולי אתה "אוהב" אותה כי... כי... אתה אוהב את סאנגו
17. למה יש לך תחבושות על הרגליים
18. למה אתה לא עם איאמה
היא כוסע, היא שקסע, היא חכמה, היא אוהבתותך, היא מוכנה לעשות לך זאבים קטנים, יש לה עיניים ירוקות שקסיות, ופרח על הראש, והיא בסדר עם כולם, היא זאבה
הממ הממ איפה הייתי
X_X *מנסה לספור ומתבלבלת כמו ג'אקי* 19. הממ תגיד.... אפשר להציץ לך ולגינטה/האקאקו
20. אפשר להצטרף
נגמרו לי... אני עייפה... אולי מחר נמשיך נה

The Light Angel

New member
קוגה-קוווןןןןןןן!!! *-*

1.אתה בישי אתה יודע? 2.מעו
3.זה נכון שאתה מנהל מערכת יחסי רומנטית עם גינטה? *-* 4.זה נכון שאיאמה והאקאקו מאורסים? o_O 5.אתה משחק שש-בש? 6.אני לא משחקת 7.אתה מכיר את בוב הבנאי אישית? 8.זה נכון שאתה מעריץ מושבע של הטלטביז? 9.מה לעזא**** אתה מוצא בקגומה*****????????????????. 10.אתה תומך במפלגת הבננות המשומרת? 11.אתה יודע מי הן הבננות המשומרות בכלל? כי גינטה-קון לא ידע... 12.למי אתה מצביע בבחירות? 13.אתה בונה סוכה? 14.ואז עושה בה יאוי? *-* 15.כמה אחים יש לך? 16.ואחיות? 17.וזאבי מחמד? 18.אני יכולה לאמץ אחד? 19.פליז???? *עיניי כלבלב* 20.מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה???????? 21.מה עושות האילות? 22.אתה מחשיב את עצמך לבישי שקסי או בישי שקסי? 23.נכון שעכשיו אתה חושב שאני מטורפת? 24.תודה ^-^ 25.אני אוהבת להיות משוגעת ואתה? 26.תבוא לבקר אותי ב"בית החולים הפסיכיארטי לחולי נפש,משוגעים,בעלי פיצול אשיות ופאנגרליות"???? 27.אתה יודע שאני עונה על כל הקריטריונים של בית החולים הפסיכיארו הזה? 28.מכיר את רמוס לופין? 29.נכון הוא אחיך האובד? 30.זה נכון שאתה אלרגי לוילונות? 31.ולצנצנות חמוצים? 32.אני אפסיק לשאול שאלות סבבה? 33.סבבה ביי!

../images/Emo42.gifכמה שאלות קוגה../images/Emo29.gif

1.אתה יכול להרגן לי דייט אם איאמה? 2.אתה גינטה ולכול הזאבים שנשארו עשיתם אורגעה ביכד? 3.יש לך אחות ואם כן היא חיה? 4.ההצת למשהיא/משהו מתחת לחצאית? 5.איך היה?

מספר שאלות ממני^^../images/Emo22.gif

אתה יודע מה זה א-י-נ-ט-ר-נ-ט? אתה יודע מה זה מחשב? אתה יודע מה זה חשמל? אם לא, איך הצלחת להיכנס לכזו תסבוכת, להיות מוקף בפאנגירלז מוטרפות שיכולות בכל רגע להפנט אותך לעשות יאוי עם גינטה? וגם עם הקאקו? ושאלה קטנה מרין - קוגה, קוגה, למה אתה זאב...? (אל תעשו ממני פירה, אני לא יודעת לשאול הזוי)

anime4ever

New member
כמה שאלות..

1.איפה קניתה את החצאית שלך??? 2.אם זה מקסטרו אז תשרוף אותה??? 3.השיער שלך אורגני??? 4.יש לך משיכה חייתית לגלידה??? 5.אתה מקנא בשיער של האקגארו??? 6.אתה אוהב לצוד??? 7.אתה יודע שזה לא חוקי??? 8.אתה רואה ערוץ ביפ??? 9.זה נוח לישון על סלע??? 10.כמה זמן גידלתה את השיער??? טוב...זה מה שרציתי לדעת..

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif מי הרשה לשירשור הזה לעבור

עמוד?! והבא שאלות: מה יש לקגומה שאין לאיאמה? אם זה הקטע של הרסיסים למה אתה חייב להיות נשואי איתה בשביל זה? אתה לובש תחתונים? מה יותר ארוך הקוקו שלך או הזנב שלך? תה יודעת מה תהיה השאלה הבאה? נכון!!: או האיבר שלך? אתה חושב שהמנהלים צריכים למחוק את ההודעה הזאת? אתה יודע שאתה באקה חמוד?

chukaa

New member
הנה שלי *חיחיחי*

אתה סריס? אתה בן יחיד? ספר לי קצת על המשפחה הגרעינית שלך רוצה להיות חבר שלי??? פליז say yes say yea sye yes ולא אל תשנא אותי על הפתגם המקולל HOT רולז!!!! לאב יה

למעלה