How do you say... Deee-Lite

NoKiA2003

New member
../images/Emo35.gifHow do you say... Deee-Lite

בשנת 1990 חברו יחד Lady Miss Kier המהממת, Super D.J. Dmitry ו- Jungle D.J. Towa Towa והקימו את ההרכב Deee-Lite. האלבום הראשון והמצליח ביותר שלהם נקרא World Clique

NoKiA2003

New member
Groove is in the Heart - הסינגל

הראשון, הקליפ היה מאד צבעוני, בסגנון קומיקס סבנטיז והוא הוקרן המון ב-MTV באותו זמן

foxy22

New member
זה היה נורא שונה

בנוף של MTV בזמנו, וזה מה שתפס כנראה, חוץ מזה שהם גרובים כאלה, והשיר הזה תמיד עושה נחמד how do you say deee-groovy? deee-gorgeous? DEEE-LITE

NoKiA2003

New member
../images/Emo35.gif What Is Love

ה-B Side של הסינגל, אחד הקטעים שלהם שאני יותר אוהב מתוך האלבום ובכלל, הקטע שיותר מאפיין אותם לדעתי. הסינגל שצרפתי יצא בגרמניה.

NoKiA2003

New member
Good Beat - הסינגל השני

על תמונת הסינגל אחראים הצמד הצרפתי והמוכשר פייר וג'יל (שאחראים להרבה עטיפות וצילומים של אומנים כמו אירייז'ר, מרק אלמונד, בוי ג'ורג ועוד)

NoKiA2003

New member
Infinity Within - האלבום השני

יצא בשנת 1992 ולא זכה להצלחה גדולה כמו האלבום הראשון למרות שהוא עדיין מאד גרובי, מאד פאנקי והוא ממשיך את הקו ואת הסגנון של ההרכב.

NoKiA2003

New member
Thank You Everyday - הסינגל השני

אני לא ממש זוכר אותו, צריך לבדוק

NoKiA2003

New member
Picnic in the Summertime - האלבום

השלישי הרשמי והאחרון של ההרכב שיצא בשנת 1994 מאז חברי ההרכב הוציאו אוסף בשנת 2001 ומאז נעלמו, שני הבנים ממשיכים לדג'ה פה ושם ברחבי הגלובוס וליידי מיס קיר התפוגגה בכפר הגלובלי. הנה האתר הלא רשמי שלהם ברשת.

NoKiA2003

New member
אלבום הרימיקסים שלהם יצא בשנת 1996

הוא נקרא Sampladelic Relics & Dancefloor Oddities, הנה רשימת הקטעים מתוכו:
1. Frenchapella 2. How Do You Say...Love - (Pal Joey Remix) 3. Music Selector Is The Soul Reflector - (Supa DJ Dmitry & DJ Silver Remix) 4. D.M.T. - (DJ Silver & Supa DJ Dmitry Remix) 5. Mind Melt 6. Call Me - (Method-One Remix) 7. I Had A Dream I Was Falling Thru A Hole In The Ozone Layer - (Ani Remix) 8. Goodbeatapella 9. Good Beat - (Jonny L Remix) 10. Say Ahh.. - (Hani Remix) 11. I Won't Give Up - (Ani Remix) 12. Won't You Listen To What The DJ's Spinning! 13. Groove Is In The Heart - (Sampladelic Remix) 14. Heart Be Still - (Carl Craig Remix) 15. Lovapella 16. Power Of Love - (Ian Pooley Remix) 17. Runaway - (Masters At Work Remix) 18. Bittersweet Loving - (Todd Terry Remix) 19. Pussycat Meow - (Murk Boys Remix)​

dune d

New member
אחלה של אלבום

יש לי אותו ,לא יודע למה בדיוק קניתי אותו ולא את הראשון (שגם היה יותר מאוחר) אבל הוא דווקא קפץ לי לאוזן, שונה ,מגוון ובעיקר גרובי כמו שהמוסיקה שלהם מאופיינת, שווה שמיעה למי שלא מכיר את הרמיקסים. תודה נוקיה על סנאפ וגם על דייליט ,אחלה שירשורים.

NoKiA2003

New member
The Very Best of Deee-Lite

1. Deee-Lite Theme 2. Good Beat 3. Groove Is In The Heart 4. What Is Love? 5. E.S.P. 6. Power Of Love 7. Who Was That? 8. I Had A Dream I Was Falling Through A Hole In The Ozone Layer 9. Heart Be Still 10. Pussycat Meow 11. Love Is Everything 12. Say Ahhh... 13. Somebody 14. Bring Me Your Love 15. Mind Melt 16. Apple Juice Kissing 17. Picnic In The Summertime 18. Stay In Bed, Forget The Rest 19. Bettersweet Loving 20. Party Happening People​
אתם כמובן מוזמנים להוסיף, להעיר, לציין מיקומים במצעדים, מכירות, מידע ועוד. מקווה שנהניתם מהסקירה, סופשבוע מקסים לכולנו

Aviv6

New member
Groove is in the heart

הסינגל המזוהה איתם לנצח כנראה, והקליפ הצבעוני ששודר אינספור פעמים ב-MTV יישאר אחד השירים הבולטים של שנות התשעים. תודה על הסקירה נוקיה!

foxy22

New member
מודה ומתוודה שלא הכרתי

את כל האלבומים שלהם, כבר בהורדה, נראה מה הפסדתי :) ותודה על הסקירה, תמיד נחמד לראות שמשקיעים ככה

V e n g a

New member
הם די וון היט וונדרז, לא?

אני לא חושב שאני מכיר משהו אחר חוץ מהשיר ההוא. ובוטסי קולינס לא היה בהרכב גם? הוא בטוח היה בקליפ של GIITH.

NoKiA2003

New member
One hit album במקרה שלהם ../images/Emo6.gif

הדיסק הראשון שלהם מעולה ומומלץ

למעלה