שרשור שאלות

איך קוראים לשיר שיש בפרק האחרון בזמן שיויו

יוצא מהרכב ומשאיר את נינט והיא נוסעת אחריו לבסיס.? תודה לכל מי שיענה.

IאילהI

New member
שאלה

כשרני ותמרה מגיעים לשמיים הם שרים יחד שיר. איזה שיר?

someoneeeee

New member
עזרה בקשר לבגדים בהשיר שלנו

יש איזה דרך לכתוב אימייל להפקה של התוכנית לשאול מאיפה פריט מסויים? אם כן בבקשה תתנו אימייל או טלפון או משהו, תודה.

nofarosh11

New member
אני בכל-אופן לא יודעת..

אבל יש שירשורי שאלות בשביל זה..

יש לי שאלה על שיר..בבקשה תענו!

איך קוראים לשיר שנינט שרה ליותם?...בגזר דין שלו חיים או מוות!! בבקשה תענו לי.. או תתנו לי קישור או משהו... אני חייבת להוריד ת'שיר!!

יש לי שאלה על שיר!!...תענו בבקשה!

איך קוראים לשיר שנינט שרה ליותם?...בגזר דין שלו חיים או מוות!! בבקשה תענו לי.. או תתנו לי קישור או משהו... אני חייבת להוריד ת'שיר!!

digikids

New member
למה פעמיים?

לשיר המקורי קוראים "רפסודיה בוהמית" של קווין. אם את רוצה את השיר ממני תשלחי לי מסר!

lital20076327

New member
שאלה דחופה ביותר..

בבקשה איך מעלים שירים מהאינטרנט לMP3??????????? בבקשה תענו לי אםפ אפשר בכלל.. או אם יש לכם את השיר והגשם יבוא אבל לא בסרטון.. וגם כשהדרך מתמשכת וגם רפסודה בהומית או מה שזה לא יהיה... בבקשה שלחו לי את השירים...... להיום יש לי מחר טיול ואני מתה על השירים האלה..אז תעזרו לייייי..מתחננת.. בתודה מראש- ליטלוש!

lital20076327

New member
סורי שאני שואלת שוב והרבה שאלות אבל..

איך קוראים לשיר שנינט שרה ליותם????? לא ידעתי שאני אצטרך אותו אז בסוף לא הורדתי אותו אבל איך קוראים לו בבקשה תענו ליי..

lital20076327

New member
השיר עם חלי ושירי..

לא השיר עם חלי ושמש עם חלי ושירי..????? איך קוראים לו בבקשה תעזרו לי....

lital20076327

New member
סורי שאני חופרת אבלל....

למי יש את הסרטון או את השיר עוד יותר יעזור לי של הדרך מתמשכת אבל בקולות של הלהקה.. הם עשו איזה תרגיל גיבוש למי שיש אני אשמח לקבלת עזרה ובבקשה תענו לי על כל השאלות אני חייבת את השירים האלה למחר לבית ספר....בבקשה תעזרו לי מתחננת! ליטלוש!

למעלה