שרשור שאלות

Just Dani

New member
שאלה

איך קוראים לשיר שיש בפרסומת לעונה החדשה ביס סטאר?

ab85

New member
מישהו יודע איפה אני יכול להשיג.....

רציתי לדעת האם מישהו יודע איפה אפשר להוריד את העונה השנייה של מגרש ביתי עם תרגום בעברית???? עזרו לי!

מתי תשודר העונה ה2 בערוץ 10?

מתי תשודר העונה השניה של מגרש ביתי בערוץ 10? וגם אם מישהו יודע מתי נגמרת העונה הראשונה על או.סי בערוץ 10 ומתי היא מתחילה העונה השניה של או.סי?? הרבה שאלות אני יודע אבל תודה לכל העוזרים!

Elinor BC

New member
שלום, שאלה קצרה ../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

רציתי לדעת כמה עונות של "מגרש ביתי" היו עד עכשיו וכמה פרקים היו בכל עונה. והאם תהיי עונה חדשה בקרוב ..? תודה מראש , אלינור

253Daniel

New member
לאן נעלמה הסדרה מערוץ 10?!

כבר נגמרה העונה? ככה? בלי איזה משו מיוחד? פשוט נקטעה?

CheN Y

New member
עזרה עזרה עזרה.

וואו התגעגעתי.
המון זמן לא הייתי פה..
אעע יש לי עומס בחיים. בכל מקרה..מישהו שרואה פה בערוץ 10 מגרש ביתי יכול להגיד לי מה הוא עכשיו הולך לעשות בלי?!כאילו כל מוצ"ש זה וואי מגרש ביתי.. ועכשיו כבר אין..
אפילו נולד לרקוד שזה נחמד כבר אין..
אווף עד ספטמבר אין מצב שאני שורדת.. אבל בכל מקרה אני מהאנשים שכן קוראים ספוילרים אז אני אמשיך להתעדכן
ו..זהו. עכשיו 2 שאלות: 1)מישהו אולי יודע אם יש את העונה השניה של מגרש ביתי בדי וי די
2)מישהו אולי יודע אם אפשר להשיג את הדיסק של מגרש ביתי בארץ
יום טוב

r o c k girl

New member
לאן נעלמה?=[

לאן נעלם מגרש ביתי מערוץ 10? מתי תחזור? מה קרה?! פתאום אין!=[ אוף! אני אתגעגע=[

ab85

New member
איך אפשר להוסיף תרגום ????

איך אני יכול להוסיף תרגום בעברית לפרקים שהורדתי מאימיול??

nourian

New member
איפה ?????

נגמר מגרש ביתי בערו 10 ??????? אבל הרק האחרון לא היה הסוף ? מישו יודע עם זה יחזור או משו ? דחוך עזרה אני חולה על הסדרה הזאת

BaSTArD077

New member
Him-Join me

אני כמעט סגור על 100 אחוז זה או זה או שם של שיר אחר אבל זאת הלהקה

ענבררר

New member
למגרש ביתי יש 3 עונות (בינתיים) כאש

כאשר* העונה ה-3 עוד מצולמת בעונה הראשונה אני חושבת שיש 21 פרקים (תקנו אותי אם אני טועה) ולעונה השנייה 23 פרקים ובינתיים לעונה השלישית יש 15 פרקים, אבל כמו שאמרתי היא עדיין מצולמת..

k e l l y 1 8 1

New member
אתה צריך...

1. תוכנה שמחברת בין תרגום לסרט כמו BS PLAYER או MV2PLAYER 2. ולהוריד תרגומים יש מבחר של אתרים לדוג: http://www.torec.net/ או http://www.subs-il.com/index.php

למעלה