שמירת ערכים בטופס

David El

New member
../images/Emo35.gifשמירת ערכים בטופס

בטופס יש תיבות סימון checkbox והמשתמש מסמן לפי הצורך. הטופס מרענן את עצמו כל דקה. הבעיה-לאחר הריענון הסימון נמחק וחוזר למצב ההתחלתי-תיבות סימון ריקות. איך אפשר לשמור על הסימונים מבלי שהריענון ימחק אותם? תודה.

David El

New member
שאלה על cookie

אף פעם עוד לא השתמשתי ב-cookie האם כל מה שאני רושם בטופס נכנס אוטומטית לעוגיות מבלי להשתמש בלחצן כלשהו? האם הריענון מכניס אותם לעוגיות? אם לא, איך הם כן נכנסים לשם?

קיפוש

New member
מידע על עוגיות תוכל למצוא ב

webmaster.org.il הם לא נכנסות לבד, אתה מוסיף את הקוד בדף שלך ..

David El

New member
עוד שאלה על ה../images/Emo12.gifעוגיות

ממה שקראתי על הנושא אני מבין שההתיחסות לעוגיות צריכה לבוא לפני קוד html. אם כן כיצד אפשר להכניס לעוגיה ערך שהוזן בטופס הרי הערך הזה מופיע בתוך קוד html.

זה נכון ../images/Emo13.gif

אבל הרעיון הוא לשלוח את הטופס, ובדף שהטופס נשלח אליו - להכניס את הערכים לעוגיות

David El

New member
תודה../images/Emo22.gif אבל למה אני לא...

מצליח לקרא את העוגיה בדף אחר. שלחתי את הנתונים לדף אחר והכנסתי אותם לעוגיות ואז אני חוזר לדף הראשון ע"י response.redirect אבל בדף הראשון אני לא מצליח לקרוא את תוכן העוגיה מה הסיבה ? קובץ test.asp
<%@ Language=VBScript %> <% if not Session("degel")="" then var_test=Request.Cookies("c_test") Response.Write var_test else Session("degel")="" var_test="" end if %> <html> <head> </head> <body> <form name="per" action="test1.asp"> <input type="checkbox" name="test" value="yes" > <br> <%if cstr(var_test)="yes" then %> <input type="checkbox" name="test1" checked> <%else %> <input type="checkbox" name="test1" > <%end if %> <br> <input type="submit" value="save" > </form> </body> </html>​
test1.asp
<%@ Language=VBScript %> <% Response.Cookies("c_test")=Request.QueryString("test") Response.Cookies("c_test").path="C:/כניסת_רכבים/כניסת_רכבים_Local" var_test=Request.Cookies ("c_test") Session("degel")="visit_test1" %> <HTML> <HEAD> </HEAD> <BODY> I hope it´s work <%=var_test%> <% Response.Redirect "test.asp" %> </BODY> </HTML>​
תודה.

למעלה