שאלות

מצב
הנושא נעול.

alonaski

New member
תעריפי מוניות באילת?
מי יודע? האם יש תעריף אחיד לנסיעה בעיר? מישהו מכיר נהג מונית נחמד שיוכל לסייע לנו כשנגיע לאילת שבוע הבא? ואגב, אנחנו מגיעים בטיסה ואיתנו תינוקת וילדה קטנה. איך מסיעים אותן במונית ללא כיסא/סלקל שלא יהיו איתנו?
מה החוק לגבי זה?

Zמבוש

New member
האם ארע שוד ברכבת ישראל אמש ?
אם כן מה זה המבזק שרץ באתר ידיעות שני בכירים ברכבת ישראל חשודים במעורבות בשוד של עובד הרכבת שני עובדים בכירים ברכבת ישראל ורעייתו של אחד מהם נעצרו בחשד למעורבות בשוד של אחד מעובדי הרכבת אתמול תוך איומי סכין. החשודים מכחישים את החשדות המיוחסים להם. הערב תבקש המשטרה להאריך את מעצרם. (אבי כהן)

באג2003

New member
תעריפי מוניות באילת?
מי יודע? האם יש תעריף אחיד לנסיעה בעיר? מישהו מכיר נהג מונית נחמד שיוכל לסייע לנו כשנגיע לאילת שבוע הבא? ואגב, אנחנו מגיעים בטיסה ואיתנו תינוקת וילדה קטנה. איך מסיעים אותן במונית ללא כיסא/סלקל שלא יהיו איתנו?
מה החוק לגבי זה?
אילת
תעריפי המוניות באילת הם כבכל הארץ פחות המע"מ כמובן. מחיר נסיעה מתחיל מ-9.50 ש"ח ועולה בהתאם לאורך וזמן הנסיעה. למוניות פתאל למשל 10% הנחה על נסיעה בהזמנה טלפונית וכו'... באילת למעלה מ-500 מוניות רשומות לכן מוניות זמינות בכל מקום בכל שעה בהנפת יד אין צורך בנהג מונית נחמד, ולא נראה לי שיש כזה. לגבי התינוק אין חוק לצערנו שמחייב מונית להסיע עם מושב תינוק, אבל אישית ממליץ נגד. לעוד מידע תוכל לבדוק בפורום בטיחות ילדים.

amithi1

New member
האם ארע שוד ברכבת ישראל אמש ?
אם כן מה זה המבזק שרץ באתר ידיעות שני בכירים ברכבת ישראל חשודים במעורבות בשוד של עובד הרכבת שני עובדים בכירים ברכבת ישראל ורעייתו של אחד מהם נעצרו בחשד למעורבות בשוד של אחד מעובדי הרכבת אתמול תוך איומי סכין. החשודים מכחישים את החשדות המיוחסים להם. הערב תבקש המשטרה להאריך את מעצרם. (אבי כהן)
ועכשיו בכותרת הראשית בYNET
כאן

846

Active member
תעריפי מוניות באילת?
מה החוק לגבי זה?
אסור להסיע ילדים קטנים
תינוקת במיקרה שלכם ללא מושב בטיחות בכל מיקרה ולא משנה אם זאת מונית. אם הנהג ואתם רוצים להסתכן, זאת הבעיה שלכם! הנהג מסתכן בקנס וכד' ואתם מסכנים את הבטיחות של התינוקת שלכם!!!! מנסיון, תתאמצו קצת ותיקחו את הסלקל איתכם.

alonaski

New member
אסור להסיע ילדים קטנים
תינוקת במיקרה שלכם ללא מושב בטיחות בכל מיקרה ולא משנה אם זאת מונית. אם הנהג ואתם רוצים להסתכן, זאת הבעיה שלכם! הנהג מסתכן בקנס וכד' ואתם מסכנים את הבטיחות של התינוקת שלכם!!!! מנסיון, תתאמצו קצת ותיקחו את הסלקל איתכם.
אבל יש גם ילדה בת 3 שיושבת במושב בטיחות
אז מה - אם נוסעים לאילת בטיסה לוקחים 2 מושבי בטיחות איתנו? לא נראה לי אפשרי. איך עושות את זה משפחות אחרות עם יותר ילדים קטנים למשל?

אורי404

New member
אבל יש גם ילדה בת 3 שיושבת במושב בטיחות
אז מה - אם נוסעים לאילת בטיסה לוקחים 2 מושבי בטיחות איתנו? לא נראה לי אפשרי. איך עושות את זה משפחות אחרות עם יותר ילדים קטנים למשל?
אני מהמר, שחלק לא קטן ממשפחות עם ילדים
קטנטנים נוסעים במכוניתם לאילת.

Caesarus

New member
איחור הרכבת ביום ראשון
אני צריך להגיע מהדרום לצפון לראיון עבודה, יש לי רכבת שאיתה אני אגיע בערך בזמן ורכבת אחרת שאיתה אגיע שעתיים לפני הזמן , מצד אחד זה רעיון עבודה ומפחיד לאחר עליו, ומצד שני ,שעתיים לפי הזמן ??

ארזS

New member
איחור הרכבת ביום ראשון
אני צריך להגיע מהדרום לצפון לראיון עבודה, יש לי רכבת שאיתה אני אגיע בערך בזמן ורכבת אחרת שאיתה אגיע שעתיים לפני הזמן , מצד אחד זה רעיון עבודה ומפחיד לאחר עליו, ומצד שני ,שעתיים לפי הזמן ??
מה הבעייה ?
אף אחד לא חייב לחכות לך, נכון ? אבל אם זה כל כך חשוב לך האם לא כדאי שתחכה אפילו 3 שעות ??? !!!

Caesarus

New member
מה הבעייה ?
אף אחד לא חייב לחכות לך, נכון ? אבל אם זה כל כך חשוב לך האם לא כדאי שתחכה אפילו 3 שעות ??? !!!
השאלה מה הסיכוי שהרכבת תאחר מחר
אם היא לא תאחר אז אני בסדר , הבעיה שיום ראשון זה יום ממש בעייתי ופעם אחרונה שנסעתי היא איחרה ביותר משעה.

nitsansh

New member
אם היא לא תאחר אז אני בסדר , הבעיה שיום ראשון זה יום ממש בעייתי ופעם אחרונה שנסעתי היא איחרה ביותר משעה.
האם רכבת זו האופציה היחידה בשבילך?
בהחלט לא כדאי לקחת סיכון, אם חשוב לך להגיע בזמן לראיון...

ארזS

New member
50:50
השאלה היא האם כדאי לך לקחת צ'אנס או שחשוב לך להגיע בזמן, ותעשה לעצמך את החשבונות שלך. אם אני הייתי במקומך הייתי מקדים אפילו בכמה שעות כי אף אחד לא חייב לחכות לי ואני תמיד מקדים לפגישות.

אורי404

New member
50:50
השאלה היא האם כדאי לך לקחת צ'אנס או שחשוב לך להגיע בזמן, ותעשה לעצמך את החשבונות שלך. אם אני הייתי במקומך הייתי מקדים אפילו בכמה שעות כי אף אחד לא חייב לחכות לי ואני תמיד מקדים לפגישות.
לרבות סוף ההודעה.
כאשר אני נמצא במצבים, שאני לא לקוח סיכון לאחר ומגיע שעות קודם לכן, אני בדרך כלל לוקח עמי ספר או דברים אחרים לקרוא או לכתוב וכך מגיע בראש שקט ויודע שהספקתי לעשות כל מיני דברים.

urilei

New member
שלום

אני בכתה יב ואני צריכה להגיש עבודת סיכום באזרחות. לעבודה אני צריכה מאמרים וכתבות בנושא תחבורה ציבורית בשבת. המאמרים והכתבות לא חייבים להיות עדכניים. אשמח עם תעזרו לי, זה קצת דחוף.. תודה, רעות
שלום רעות
אני לא יודע מה זה "מאמרים" ואיזה מקורות דרושים אבל באתר שבחתימה שלי תוכלי למצוא מידע כללי. כמו כן חפשי בגוגל את המכון הישראלי לדמוקרטיה, את אמנת גביזון-מדן, ואת מכון צומת כל אחד מהם עסק בעבר בנושא ואפשר למצוא שם לא מעט מידע בעניין. בהצלחה

שלום רעות
אני לא יודע מה זה "מאמרים" ואיזה מקורות דרושים אבל באתר שבחתימה שלי תוכלי למצוא מידע כללי. כמו כן חפשי בגוגל את המכון הישראלי לדמוקרטיה, את אמנת גביזון-מדן, ואת מכון צומת כל אחד מהם עסק בעבר בנושא ואפשר למצוא שם לא מעט מידע בעניין. בהצלחה
תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה