שאלות כלליות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

Zמבוש

New member
מה המצב עכשיו ברכבת, יש עיכובים ושיבושים
עדיין או שכבר בסדר? אני צריך לדעת בלילה אם אפשר יהיה לנסוע ברכבת
תראה מה חושבים העובדים
על יושבת הראש שלהם http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4127157,00.html לנסוע לדעתי תוכל כי הם עובדים השאלה איך מתבטאים האיחורים , היכן פורסם כי יש איחורים נכון לרגע זה עובדי רכבת ישראל עובדים תחת צווי בית משפט

בועז ל

New member
תראה מה חושבים העובדים
על יושבת הראש שלהם http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4127157,00.html לנסוע לדעתי תוכל כי הם עובדים השאלה איך מתבטאים האיחורים , היכן פורסם כי יש איחורים נכון לרגע זה עובדי רכבת ישראל עובדים תחת צווי בית משפט
אותי זה לא מפתיע. את ההתבטאויות כנגד
יו"ר הוועד שמעתי גם לפני פרוץ המשבר הנוכחי.

Zמבוש

New member
אותי זה לא מפתיע. את ההתבטאויות כנגד
יו"ר הוועד שמעתי גם לפני פרוץ המשבר הנוכחי.
אולי הפעם בועז יקרה גם
משהו , אף אחד לא אוהב לעבוד תחת צוו של בית משפט שמשמעותו פשוטה אתה חייב לבוא לעבודה אחרת אחת דינך להשלח לבית משפט בגין דיון בעיניינך לא משנה שאתה חולה ואו כל מיניי שטיקים אחרים עשו זאת לועד חברת החשמל והם ירקו דם עם זה

למואל א

New member
תראה מה חושבים העובדים
אני מבין, אבל אני שואל ספציפית
אם מישהו יודע מה קורה בשטח בשעות הקרובות, כי אני צריך לדעת אם לקחת אוטובוס שזה ממקום שונה ובשעה אחרת או ללכת לרכבת

Zמבוש

New member
אני מבין, אבל אני שואל ספציפית
אם מישהו יודע מה קורה בשטח בשעות הקרובות, כי אני צריך לדעת אם לקחת אוטובוס שזה ממקום שונה ובשעה אחרת או ללכת לרכבת
מצטער ידידי
אתה יכול לשאול במוקד הרכבת למיטב ידיעתי אין כרגע שיבושים ברמזור של אתר הרכבת כתוב ברמזור כי יש 95% הגעה בזמן

שני קטרים בכפ"ס
האם העובדה שראיתי שני קטרים ברכבת קומותיים בכפר סבא אומרת שהקו לראשל"צ מערב החל לפעול?
נכון, 2 מערכים מחוברים DD שהוסעו להוד השרון
מת''א לשם ניתוקם והפיכתם ל2 רכבות שונות עבור הפעלת הקו החדש הוד השרון - ראשון לציון משה דיין שפועל משעות הצהרים לפי לו''ז החדש והמלא שנכנס לתוקפו. כל הקווים פועלים עתה במלואם .

liorschwimmer

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
האם תחנת תל אביב הגנה נמצאת בראש העין?
בנסיעה היום בקו תל אביב הוד השרון הופיע הכיתוב תל אביב הגנה למרות שהיינו בראש העין. אדרעי, האם מדובר בתחזוקה תקינה של הרכבת? נוסעים שלא נוסעים בקו בדרך כלל נבהלו שהם טועים בתחנה. התקלה הזו חוזרת על עצמה מספר פעמים בחודשים האחרונים. תתעוררו שם כבר.

בנסיעה היום בקו תל אביב הוד השרון הופיע הכיתוב תל אביב הגנה למרות שהיינו בראש העין. אדרעי, האם מדובר בתחזוקה תקינה של הרכבת? נוסעים שלא נוסעים בקו בדרך כלל נבהלו שהם טועים בתחנה. התקלה הזו חוזרת על עצמה מספר פעמים בחודשים האחרונים. תתעוררו שם כבר.
האם תל אביב ההגנה הייתה תחנת הקצה של הרכבת?
איזו תחנה הוצגה בצד החיצוני של הקרונות? כאשר רכבת מגיעה לתחנה היא מציגה בתוך הקרונות את תחנת הקצה, ולאחר שממשיכה לנסוע היא מציגה את התחנה הבאה עם הכיתוב "התחנה הבאה". אז לא בטוח שזו תקלה, אם ת"א ההגנה הייתה תחנת הקצה שלה.

liorschwimmer

New member
האם תל אביב ההגנה הייתה תחנת הקצה של הרכבת?
איזו תחנה הוצגה בצד החיצוני של הקרונות? כאשר רכבת מגיעה לתחנה היא מציגה בתוך הקרונות את תחנת הקצה, ולאחר שממשיכה לנסוע היא מציגה את התחנה הבאה עם הכיתוב "התחנה הבאה". אז לא בטוח שזו תקלה, אם ת"א ההגנה הייתה תחנת הקצה שלה.
תחנת הקצה היא הוד השרון סוקולוב

חלק מהרכבות
היו מסתיימות בת"א הגנה בקו הוד השרון, יכול להיות שזאת הסיבה לתקלה. בדרך כלל כשהרכבת בתחנה אז על הצד שלה בתוך הרכבת מופיע תחנת היעד.. ואז בנסיעה עצמה כתוב "תחנה הבאה...".. . אם זה קרה היום - יכול שזה עדיין לא הוחלף לראשון לציון משה דיין..

Dannycom

New member
מוניות שירות קו 82
בעיתון ישנה הודעה בנוסח "מחפשים נהגים למוניות שירות קו 82" האם זו מכה חדשה שעומדת לנחןת עלינו?
היו פעם בפתח תקווה מוניות 82
שנסעו ממסוף כרמלית עד בילינסון. אני מקווה שלא יחזרו הימים ההם, למרות שהקו דורש תגבור מיידי.

מוניות שירות קו 82
בעיתון ישנה הודעה בנוסח "מחפשים נהגים למוניות שירות קו 82" האם זו מכה חדשה שעומדת לנחןת עלינו?
סוף סוף נפתחות בקרוב מוניות 82! זו לא שמועה
זו עובדה! עכשיו אנשים יוכלו לנסוע בקו הזה גם בלילה, וגם בשבת, וגם במוצ"ש. דן לא השכילה להפעיל את הקו הזה בלילות ובמוצ"ש. אני אישית לא משתמש בו, אבל פעם אחת שעליתי על מפרקית שלו בלונדון מיניסטור אחה"צ לכיוון ז'בוטינסקי הספיקה- זו היתה מפרקית מלאה ועמוסה ביותר. ואני רואה את הקו בבוקר הרבה פעמים, ויש עליו הרבה לא מפרקיות, ואנשים דחוסים עד הדלת הקדמית. בחופש הגדול כשהרבה נוסעים איתו לים, דווקא אז גונבים לו מפרקיות לטובת 98. וראיתי לא מזמן את ה-82 האחרון ליד שניידר בשעה 23:05 והוא היה ממש מלא, כך שלא מובן מדוע האחרון יוצא מכרמלית ב-22:00. בכל מקרה המוניות מהוות שיפור ניכר לקו. רק אני מפחד שהן יעמיסו על אזור בילינסון, לא יודע איפה אפשר לשים שם תחנת מוניות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה