שאלה נורא טפשית-גונל F

3מרגו

New member
../images/Emo35.gifשאלה נורא טפשית-גונל F

הגיע זמן להכיר גם אותו אחרי אמפולות האהובות עלי(של מנוגון). איך אני יודעת שלא עשיתי 2 מנות,כי ניסיתי ונראה לי שלא יצא כלום,דקרתי 3 פעמים.בסוף משהו יצא,אבל אני בלחץ שעשיתי 2 מנות.יש לי עט של 900 ומנה היא של 300. ומה אני עושה מחר-שוב מוציאה כפתור הזרקה ומכוונת על 300?לא על 600? כנראה שכאשר דקרתי פעמיים,לא משכתי את הכפתור החוצה ולא קרה כלום.אז אולי הכל בסדר... אם מחר העט יהיה רק-אז עשיתי 2 מנות היום
תודה על התייחסות וסליחה על הבורות.
 
ביקשת שאענה לך אבל אני ממש לא

מומחית בעניין. השתמשתי רק פעם אחת וממש לא בטוחה שלא עשיתי טעויות. בהצלחה.
 

3מרגו

New member
אין דבר,העיקר שזה עבד.

חברה שלי הזריקה פרגניל בבטן במקום בישבן וגילתה את זה ממני רק בחודש השמיני
אבל אני בלחץ,כי אולי הזרקתי 8 אמפולות במקום 4???
 

מבואסת1

New member
עט גונל

לא כ"כ הבנתי את הבלבול ולמה את חוששת. טעינת העט אפשרית רק כשמזיזים אחורה את קצה העט (ושומעים גם רעש מכאני כזה...). כל עוד לא משכת אחורה את הקצה - העט לא טעון (וביקורת האם העט טעונה ניתן לעשות ע"י התבוננות על החצים הקטנים שיש בקצה שמסתובב חופשי - החץ האחרון הגלוי צריך להראות על המנה שטענת (300)). הזרקה - לאחר הכנסת המחט לגוף, לוחצים/מכניסים פנימה את הקצה העליון של העט. גם בשלב זה קיימת ביקורת: נשמעים קליקים כשהבוכנה זזה קדימה (אם אני לא טועה קליק=37.5 יח', כלומר את צריכה לשמוע/להרגיש 8 קליקים). וכמו שאמרת את תדעי בטוח לפי הכמות שתצליחי לטעון בהזרקה מס' 3 (3*300 צ"ל =900). שיהיה לך בהצלחה!
 

3מרגו

New member
הצלחתי לא לשמוע שום קליקים...

לפי מיטב הבנתי(כלומר,טיפשותי)העט בשתי דקירות לא היה טעון ואז גיליתי ומשכתי את קצה העליון ודקרתי שוב.אם זה כך,לא קרה כלום.מאוד מקווה...אתמול חשבתי עקב הטעות התיאורטית להזריק דקה שלם ולא חצי,ז"א להכפיל גם את זה.היום כבר לא חשוב,עשיתי בסוף התלבטות חצי.
 
מרגו, כדי לבדוק שהעט אכן טעון...

לאחר שאת שמה את החץ על המינון שאת צריכה....למשל ה- 300.. כשאת מטעינה אותו תבדקי בחיצים האדומים, בכפתור הלבן (אם לקרוא לזה כפתור, מעט מעבר לזה...) שאכן הוא מראה על 300... ניתן לסובב אותו, יש הרבה חיצים ואחד החיצים אמורים להראות לך את המינון.. מקווה שלא בילבלתי יותר מידי.. מאחלת לך הרבה הצלחה!
 
למעלה