שאלה למטופלות של קלדרון בכללית

שינובו

New member
../images/Emo35.gifשאלה למטופלות של קלדרון בכללית

הבנתי שאת הטיפולים הפרטיים הוא עושה באלישע, אבל הם לא עובדים עם כללית מושלם. איך בכל זאת עושים את זה? אמרו לי שיש איזשהו סידור שמקבלים החזר מהמושלם, אבל לא הצלחתי להבין איך...

tamshl

New member
לא נכון אלישע עובדים עם כללית

בתור בוגרת קלדרון ( פרטי ) ובוגרת אלישע ( דרך הכללית ?) אין שום מניעה לקבל התחייבות לבית החולים הזה לפעמים יש קצת תורי המתנה והם מעדיפים שתלכי לכרמל אבל בסוף נותנים הפנייה ללא כל בעייה . ואז את משלמת רק 24 ש"ח בעבור ההתחייבות ללא כל תשלום לבית החולים , על איזה החזר את מדברת ? בעבור הליווי של קלדרון או בעבור הבית חולים ? לא ברור לי ? אשמח לעזור בעוד פרטים .

ש ג ה

New member
לא יודעת בדיוק בערך....

טופלתי אצלו פרטי לפני IVF והחלטנו לנסות בבני ציון שבהנהלתו (לא פרטי) לפני ההחלטה ביררתי באלישע הבנתי שצריך לבקש לפתוח תיק שם ונראה לי שקלדון צריך לכתוב את ההפניה לIVF (אולי לא) את הבקשה לאישור אלישע שולחים לכללית כאשר את משלמת לקלדרון עבור "יעוץ" (לא מקבלים החזרים עבור טיפול לכן רושמים יעוץ וקלדרון יודע על זה) את הקבלה תשלחי : מחלקת תביעות, כללית מושלם שירותי בריאות כללית ת.ד 16250 ת"א 62098 אבל הכי טוב תתקשרי 2700* תבקשי מושלם מחלקת תביעות הם יסבירו לך הכל

taltal101

New member
כמו שכבר אמרו

קלדרון מקבל רק פרטי באלישע אבל באלישע (רופאים אחרים) מקבלים דרך כללית בגלל שקלדרון הוא יועץ של כללית אז אם את עושה אצלו טיפולים פרטי יש החזרים מסוימים עבור יעוץ (לא מכסה את כל הטיפול) בהצלחה

למעלה