פינת השאלה הקטנה - החצי השני

baby4me

New member
../images/Emo35.gifפינת השאלה הקטנה - החצי השני../images/Emo35.gif

השרשור הקודם קצת שמן ועל כן אני פותחת לו שכן....המשך שבוע טוב

אולה *

New member
איך עושים דחליל? ../images/Emo153.gif

אנחנו צריכים להביא דחליל לגן. להורים של שירז יש ארבע ידיים שמאליות (תיכף פיטר יהרוג אותי
), טוב, לפחות לאמא שלה. וגם הכישרון האומנותי שלנו לוקה בחסר. מה עושים?

baby4me

New member
סתם נסיון....

לוקחים מטאטא כזה עם שערות מקש חומות ומפצלים את הראש של המטאטא מהמקל. הופכים את ראש המטאטא כך שהשערות יהיו כלפי מטה ומצמידים למקל באמצעות חוט ברזל במקום שבו מתאפשר (יוצרים מטאטא הפוך כזה). לוקחים עו מקל מטאטא שחוצים לשניים (בשביל הידיים). מצמידים האחד לשני בצורת צלב. לחלק של שערות הקש מוסיפים עיניים וכובע ואיזה גזר שידמה אף ולחלק עם החצי מקל ושנראה כמו צלב מלבישים חולצה משובצת....נראה לי שיוצא מזה דחליל...

baby4me

New member
משהו כזה....נסיון פרוע בפוטושופ

לא לשכוח את קצוות השרוולים לקשור בחבל דק ולהוציא משם קש (אפשר למצוא בחנויות ליצירה או לבקש מכאלה שעוטפים מתנות ומקשטים בקצת חוטי קש כאלה)

baby4me

New member
מה שבטוח...זה יעשה את העבודה יופי

אני הייתי רואה אותו, הייתי בטוח נבהלת...

אולה *

New member
איזה רעיון מגניב!

ביקשו גם בננה ופילפל. אולי גם תמונה של הירקות/פירות תספיק?

debby12

New member
מנהל
צריך לשלוח לגננת את בייבי בעצמה

ש"תביא כבוד" למשפחה

נראה לי שמה שצריך זה

שני מקלות של מטאטא (בכל סופר או להבדיל לפרק מהמטאטא והמגב הביתי) לחבר אותם בצורת צלב (שהמאוזן לא במרכז אלא גבוה יותר) החיבור הוא על ידי ליפוף חוט ברזל בצורת איקס סביב נקודת המפגש את הצלב להלביש בחולצת פלאנל משובצת בתור ראש לקחת את המנורות הלבנות המתברגות מפלסטיק (בכל חנות לציוד בית כמו הום-סנטר, אייס ודומיהן) ולהניח אותו על ראש הצלב על הראש לצייר תוי פנים ולהלביש בכובע קייצי של שירז אפשר גם לתחוב קצת קש (מטאטא פשוט שממילא את המקל שלו ניצלתם לשלב א) זה צריך להספיק, לא ?

אולה *

New member
זה העניין

המשימה ממש "גדולה" עליה. את רוב העבודה נעשה לבד, והיא סתם תשתעמם.

גננות מאוד אוהבות לעשות את זה

שמעתי כבר מכמה הורים סיפורים של "משימות" כאלה. אני לא רואה מה הילדים לומדים מזה ואיזה חוויה חיובית יש להם מזה. בד"כ ההורים עושים את המשימה אחרי שהילדים הולכים לישון כדי שלא יפריעו להם וזה פשוט מיותר.

מה שיוצא הוא גן מקושט עם מעט מאד

עבודה לגננת. יש הורים שחושבים שזה הדבר הכי חשוב. נכנסים לגן ורואים עבודות מרשימות. יש לי חברה שטענה שמדי פעם כשהיא נכנסה לגן, הראו לה עבודות יפיפיות של הילד בן השנתיים שלה. היא אמרה שהיא היתה יכולה להיות מאד גאה אבל היא לא מאמינה שהוא עשה את זה לבד... לפחות לא שלחו אותה הביתה לעשות עבודות בעצמה.

בכלל לא הגזימו ../images/Emo3.gif

הוא חייב להיות גדול? אולי אפשר את כל מה שציעו לך אבל ממקלות של ארטיק במקום של מטאטא?

למעלה