פורומים באנגלית על אנגלית: מי מכיר?

יפתח ב

New member
../images/Emo35.gif פורומים באנגלית על אנגלית: מי מכיר?

ניסיתי לאתר פורומים דומים לזה שלנו המשמשים את אוּמני המילה הכתובה במדינות דוברות אנגלית, כדי שאוכל להעלות שם שאלות אם לא אוכל לקבל עליהן תשובה מוסמכת (אפילו) כאן. זאת בהנחה שלא רבים מאיתנו שולטים שליטה מוחלטת בדקויות אוצר המילים המלומדי של המאה ה-18. דא עקא, חיפושיי העלו חרס. כל מה שמצאתי הוא פורומים המיועדים לתלמידי או מורי אנגלית כשפה זרה. האם מישהו מכיר פורום רציני ופעיל מהסוג הזה? אולי מכיר מישהו מערכת פורומים "גבוהת מצח" מספיק, שיש סיכוי לחפור בה ולגלות פורום כזה? תודות.
 
יש פעילות גדולה בפורומים כאלה

של מתרגמים ועורכים לאנגלית במיוחד בקבוצות יאהו. אני אחפש לך את זה אם לא תמצא לבד, רק זה ייקח לי כמה זמן. צריך להירשם, לקבל אישור של מנהל הפורום, ואז זה רץ כמו אצלנו. בכל אופן הלינק הזה אולי יעזור לך
 

יפתח ב

New member
תודה, זה יכול להועיל

בינתיים הלכתי לאיבוד שם בין ים הפורומים. עושה רושם שאין שום מנגנון חיפוש יעיל, וצריך לדפדף אחד-אחד במאות פורומים. אבל בסוף נסתדר.
 

ססילי

New member
אני לא מכירה, אבל קצת חיפושים בכ"ז

מן הסתם גם אתה חיפשת כך, ובכל זאת: http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rls=GGLD,GGLD:2004-42,GGLD:en&q=translators+cafe http://www.phrases.org.uk/bulletin_board/31/index.html http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&rls=GGLD%2CGGLD%3A2004-42%2CGGLD%3Aen&q=%22old+english%22+forum+%7C+discussion+%7C+cafe+%7C+Groups+-Sheepdog והברורימ מאליהם: http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rls=GGLD,GGLD:2004-42,GGLD:en&q=%22translation+forum%22 http://www.google.com/search?hl=en&safe=off&rls=GGLD%2CGGLD%3A2004-42%2CGGLD%3Aen&q=%22translators+forum%22 הייתי מנסה לראות אם יש פורומים באתרים של מילונים רציניים, הייתי בודקת במחלקות אנגלית אוניברסיטאיות, הייתי מנסה לחפש לפי הצירופים אנגלית, פורום ושם התקופה.
 

יפתח ב

New member
תודה. ה"פרייז פיינדר פורום" מעורר תיאבון,

ומדגים בדיוק מה אני מחפש.
 
למעלה