מחפשת המלצות לנעליים נוחות

מממאממי

New member
../images/Emo35.gif מחפשת המלצות לנעליים נוחות

לכף רגל רחבה. הנעליים של גזית מספיק רחבות הבעיה שעכשיו הן כבדות לי והחומר ממנו הן עשויות לא נעים לי (קשה מדי) - אשמח להמלצות על חברות אחרות!

פשושקית

New member
אין כמו הנעליים של אנטילופ אבל

יקרות! הם מאוד קלות ועשויות מעור. שווה להכנס לחנויות בסוף עונה- אני קניתי 2 זוגות ב- 600 שח' (שוות את המחיר)

אסתימ

New member
האמת הן לא הכי יפות ליציאה החוצה

אבל הן ממש נוחות...כפכפי טבע...כן כן המיושנות האלה (יש מלא דגמים כאלו חדשים), אומנם לא יפה, ואם אמא שלי לא הייתה קונה לי אותם בלי שידעתי, אז לא הייתי נועלת אותן, אבל הן כ"כ נוחות גם בבית וגם לסתם סידורים קרובים לבית.... הנעליים של גזית בהחלט כבר לא נוחות... ולגבי נעליים באופן כללי, הסוד כדי שזה יהיה נוח הוא שהנעליים יהיו שטוחות יחסית, בלי עקב, הרבה יותר נוח ובריא

פשושקית

New member
העניין עם נעלי טבע- ותקני אותי אם

אצלך זה אחרת הוא שאמנם הם ממש ממש נוחות אבל מורידות צבע על הגרביים אם את מזיעה טיפה ברגל...

אסתימ

New member
כן, זה נכון...

הן באמת מורידות צבע על הגרביים, אבל זה יורד בכביסה...לכן אני ממשיכה ללבוש אותן.

GAL L1

New member
אני מתה על נעלי אלדו

קניתי מגף פלטפורמה יפיפה, והם כמו נעלי בית. יש לי גם כף כפים שלהם שאני יכולה לעמוד על רגליים יום שלם בלי להתעייף

אסתימ

New member
אלדו נוח לך? אני מתפלאה...

יש לי המון נעליים של אלדו מלפני ההריון, והן ממש לא נוחות לי, אחרי כמה שעות מזה כואבת לי הרגל...איזה כיף לך שהן נוחות לך...גם יפה וגם נוח

אסתימ

New member
כן, לאלדו יש גם הרבה נעליים

עם פלטפורמה...עליהן בעיקר דיברתי...

y a y a y

New member
בירקנשטוק . לי יש את נעלי ה"טבחים"

שיש בכל מיני צבעים (לי יש שחור). נכון הן לא יפיפיות - למרות שיש להן איזה קטע
. הקבקב עלול להיות בעיתי קצת בחורף - רטיבות וקור (את זה אפשר לפתור עם שתי זוגות גרביים). נוחות בטרוף...

nuritta

New member
גם אני ממליצה אנטילופ! קניתי מגפיים

נמוכות נוחות ויפות מאוד!

אני ממליצה על נעל בית.. חמה..

ליום קר וסגרירי.. ובכלל.. חוץ מזה לא נכנס לי כלום לרגל..

מגיע השלב בהריון

שבו כל אחת רוכשת זוג כפכפי טבע. זה בדוק (תעשי סקר), אני ממליצה מאד, הולכת איתן כבר הריון שני, רק החלפתי את הרפידות (עוהל 70 שקלקלים בלבד...)

lavendula

New member
בגלי יש מותג שנקרא Merrell

שהן כמו כפפה על הרגל וקיבלו מחמאות גם מהאורטופד שלי. ואם בא לך להוציא הרבה כסף, אז אין כמו Rockport! השאלה אם צריכה נעל "הליכה" או נעל "ליציאה". אני קניתי נעל ספורטיבית של diadora, סגורה מקדימה ופתוחה מאחורה, ואני יכולה לשים בפנים את המדרסים שלי. הנעל נוחה בטירוף ועלתה לי 135ש"ח.

למעלה