זה או זה

../images/Emo35.gifזה או זה../images/Emo35.gif../images/Emo168.gif

והפעם: 'אחרים בעצמי' או 'דמעות יבשות'? ובשביל ליאור כמובן מי שרוצה מוזמן גם לשתף אותנו למה
 
לגבי אחרים בעצמי

קצת קשה לי לקרוא לזה ככה רגילה לבורח.. כל השירים של נועם באים מהמקום הכי אישי שיש,ובשיר הזה זה מאוד מאוד בולט שהוא בא ממקום הכי קרוב ואישי שיש.
 

WakeUpMan

New member
בחירה קשה

כשהפעלתי את האלבום של נועם, והwinamp על רנדום, הוא הפעיל את "אחרים בעצמי". סתם משהו משעשע להתחיל איתו... דמעות יבשות, יש קטעים בשיר שאני ממש מזדהה איתם. יש דברים שאני מתחבר אליהם הרבה פחות. לדוגמא "אנשים קנאים מחכים לי בצד, מסתכלים אלי". אני לא יודע אם מישהו מקנא בי, אני לא יודע אם מישהו מסתכל בכלל על מה שאני עושה. אני לא יכול להתחבר למשהו כזה. אבל לדוגמא עם המשפט "רוצה לעצור את הרגש הזה, זה גדול עליי" אני בהחלט מזדהה. אני בהחלט רוצה. גדולה עלי ההתמודדות איתו כבר. האומנם נועם לקח את המשפט, והפך אותו לֶהמשפט של האלבום. וזאת בגלל שהרגש היה רגש לנועם, כל ההתעסקות עם הרגש במהלך העבודה על האלבום. אני לא עובד על שום אלבום, אני לוקח את הרגש שלי למקום אחר לגמרי... והוא גדול עלי, אני לא מצליח להדוף אותו, אבל אני אצליח. בסוף. אחרים בעצמי, כמו בדמעות יבשות, גם כאן יש קטעים שאני מזדהה ויש כאלה שלא. אבל כאן פחות קטעים שאני לא מזדהה איתם מאשר בדמעות יבשות. אבל הם בעיקר טכניים, "אקח מכחול ואתחיל לצייר", אני לא מצייר.. אני כותב. אני מזדהה עם זה, אבל לא באותו אופן. ועם מרבית השיר אני בהחלט מזדהה. למרות שיש מספר קטעים שאני לא מבין. "אל תברחי כשאני מתבודד, אחזור רגוע", האם נועם מתכוון שכשהוא .. מתבודד, נמצא לבד, האנונימית בשיר תחכה? והקטע הנוסף הוא הפזמון.. אני לא מבין אותו באופן מוחלט. בעיקר את השורה "מדביק אחרים בעצמי"... הפעם לשם שינוי החלק המוזיקלי לא לוקח חלק בבחירה שלי. "אחרים בעצמי". זו הבחירה שלי.
 

עדיש16

New member
הממ... קשה

טוב, דמעות יבשות. פשוט, ניראה לי שאני יותר מתחברת אליו, מאשר לאחרים בעצמי
 

בר דותן

New member
זה אולי אחד הקשים שעשית שיר

ו.. דיי.. אני לא יכול להישתתף במשחק יותר לא עם שירים כאלה .. קשה מידי .. !!! 2 השירים הכי אהובים עלי בעולם 3> בורח ודמעות :(
 
למעלה