המלצה על אינטרקום

נוקית4

New member
../images/Emo35.gifהמלצה על אינטרקום

בשעה טובה התאומים כבר בני 4 חודשים (כמעט) , אנחנו מתחילים לחשוב על להעביר אותם לחדר שלהם- עד עכשיו ישנו איתנו. מה גם שהעריסות כבר מתחילות להיות צפופות.. מדהים כשהבאנו אותם מהפגייה הם ניכנסו שניהם ביחד לאותה עריסה
לצורך המעבר התחלנו לחפש אינטרקום- האם למישהי יש המלצה? שאלה נוספת- מתי בפעם הראשונה נסעתם איתם לחופש?(בארץ)

לרלר

New member
לנו יש את הלינדם

אנחנו מאוד מאוד מרוצים. שומעים ממש מצויין. לגבי הנופש - בגיל 5 וחצי חודשים

לנו יש את הטומי

מאד מרוצים! אם אתם בחדרים סמוכים (לא קומות) אין לך מה לדאוג שלא תשמעי אותם... גם אנחנו חשבנו לשים בחדר שלהן כשהעברנו אותן (בגיל 4 חודשים) אבל ממש לא היה צורך- שומעים טוב מאד ואפילו שרוצים לישון...אי אפשר... בעניין החופש- אין לי מושג...אבל אשמח לדעת גם.

lider11

New member
אינטרקום

הי, אנחנו משתמשים בלינדם והוא מעולה! (אומנם לא זול: בשילב 499, אבל קניתי דרך אתר בייביז ב-429. ניסיתי למצוא אותו באתר, הוא כבר לא נמכר). הינה קישור בשילב: http://www.shilav.co.il/catalogue_item.asp?itemId=2511&stage=0

מגי2007

New member
חופשה

אנחנו נסענו עם הקטנים בגיל שלושה חודשים לנופש (3 ימים) והם היו מקסימים - ישנו כמו בבית, והכל עבד מעולה. בגיל 3 וחצי חודשים היינו איתם שבוע מחוץ לבית (לבן זוגי היה כנס מהעבודה והצטרפנו אליו) - ושוב זו לא היתה בעיה. נראה לי שמהגיל שהם מתחילים לישון נורמלי (אצלנו זה קרה בשלושה חודשים), כבר לא קשה לטייל איתם. בהצלחה

ניקול35

New member
לנו יש את טומי

אני ממש מרוצה ממנו. הוא קולט אפילו כשאני בממד עם דלת סגורה. וגם כשאני בגינה או תולה כביסה (אצלי זה מחוץ לבית). לגבי החופשה עוד לא ניסיתי..........

נוקית4

New member
לאיזה דגם של הלינדם אתם מתכוונות?

ראיתי שיש כמה דגמים- דגם משופר ודגם ישן?

למעלה