בעיות בזיקפה,כמה עצוב...

• פותח הנושא grol
  • פורסם בתאריך

grol

New member
../images/Emo35.gifבעיות בזיקפה,כמה עצוב...

אני קוראת את ההודעות של אחרים ומוצאת הרבה משותף למצב שבו אני ובעלי נמצאים.גם אנו סובלים מבעיות בזיקפה...האורולוגים תמיד מציעים לו ויאגרה או יותר נכון סיאליס אבל האם מישהו יודע אם זה מסוכן לקחת את התרופות האלה??? שמעתי שהם עלולים לגרום לכל מיני פגיעות חמורות בבריאות ולכן כל פעם שהוא רוצה לקחת סיאליס אני מתנגדת (גם ככה לפי ניסיוננו הם עוזרים רק לזמן קצוב ואחר כך הכל חוזר חלילה).אבל האם יש מישהו שניסה לקבל טיפול במרפאה לתפקוד מיני/טיפול מיני זוגי וזה באמת הצליח (כאשר מדובר בבעיות בזיקפה)??? אני לא מאמינה - אך אם יש באמת אדם כזה אז אשמח לקבל תשובה כי החיים כל כך יפים והבעיה הזאת ממש אבל ממש מיותרת.

רופאים בדרך כלל נוטים לתת תרופות כי

זה מה שהם מכירים, ולכן מי שפונה אליהם הם מניחים שזה מה שהוא מחפש. אם רופא רשם לבן זוגך טיפול תרופתי יש להניח שהטיפול הזה לא יזיק לו כי הרופא שאל אותו את השאלות המתאימות ויודע את מצבו הרפואי. יחד עם זאת רוב האורולוגים אינם מודעים ליכולת של מטפלים מיניים לטפל בבעיות ללא צורך בתרופות. אינני יודעת דבר על מצבו הרפואי של בן זוגך, או על גילו ולא על מצבכם הזוגי, משך הקשר ומהותו. כשנדע נוכל טוב יותר להנחות אותכם.

למעלה