אלו החיים
-פרק 8!

annafff

New member
../images/Emo35.gifאלו החיים../images/Emo35.gif-פרק 8!

כן, סוף כך סוף הגיע הפרק! אני מצטערת שזה לקח כל כך הרבה זמן כבר הסברתי למה ח.... בקיצור יש פרק יש תמונות אז למה צחכים? ---------------------------- מאיה ומייק הגיעו הביתה, ברגע שמאיה פתחה את דלת הבית הטלפון צילצל, "הלו" "היי! מה קורה?! כמה זמן שלא דיברנו אני כל כך מתגעגעת!", אמרה מאיה וחיוך עלה על פניה. "באמת?! אני לא מאמינה!!!!! איזה כיף! איפה?" "זה נורא קרוב לאיפה שאני גרה!!!!! מה דעתך שאני ומייק נבוא עוד שעה לשם?" "מצויין! אז נשיקות ונתראה!", אמרה וניתקה את הטלפון בחיוך. "מיזה היה?", שאל מייק בסקרנות, "זה היה ג'ון!", אמרה מאיה בגאווה, ג'ון הוא אחיה הגדול של מאיה, כל אחד יכול לראות שהוא מאוד מאוד מיוחד, הוא מוכשר מאוד חכם, מצחיק בקיצור אין בת שלא נופלת ממנו!, הוא מקסים וישיר, אין דבר שהוא חושב ולא אומר, הוא צייר מוכשר ונגן מערכת טופים, כל סוגי הגיטרות פסנתרים ואורגנים בקיצור כל דבר שהוא נוגע בו הוא מפיק ממנו משהו טוב, הוא תמיד היה עושה מה שהוא רוצה!, לא מבקש רשות מאף אחד, שהיה קטן היחידה שדיבר ואהב באמת הייתה מאיה, ההורים לא יכלו לסבול אותו יותר, הוא היה פרוע מאוד, תמיד היה יוצא עם חברים , שותה מעשן עושה כל מה שבראש שלו, בגיל 16 נשר מהלימודים (שבמילא לא למד, תמיד הבריז ומזייף את החתימות של ההורים), וברח מהבית, רק עם מאיה הוא היה בקשר והם "החברים הכי טובים" עד היום. "וואו, ג'ון!, כמה זמן לא ראיתי את הבחור, מעניין מה איתו, אני זוכר ששמעתי שהוא יוצא לסיבוב הופעות עם עוד כמה חברה וחוץ מיזה לא שמעתי ממנו שנים", אמר מייק במבט של "אני מנסה להיזכר ב....", מאיה חייכה והמשיכה לדבר, "הוא שכר בית ממש קרוב לכאן! הוא אמר שזה בית מקסים!, בקיצור דיברתי איתו ואמרתי לו שנבוא עוד שעה זה בסדר?", "ברור שזה בסדר!", קפץ מייק בשמחה, מכיוון שמייק מכיר את מאיה מגיל 6 הוא הכיר טוב מאוד את ג'ון והשניים הפכו לידידים טובים. מאיה ומייק הגיעו אל הבית, דפקו על הדלת וג'ון פתח, מאיה קפצה על ג'ון בשמחה, הם התחבקו חיבוק ארוך חם ואוהב, ג'ון הוריד את מאיה ונשק לה בלחי, ואחר כך עבר למייק ונתן לו חיבוק אוהב, "מה שלומכם? בואו כנסו! כמה זמן שלא התרענו!", אמר ג'ון והכניס אותם. אחרי שעות ארוכות של שיחות וצחוקים בלתי פוסקים,השעה הייתה שתיים בלילה, מאיה החליטה לפרוש והלכה הביתה, ג'ון ומייק נשארו לבד ודיברו. "נו, אז יש לך מישהי?, אני זוכר שהיית דלוק על נינה פעם אחרונה....", אמר ג'ון וציחקק, אך מהר מאוד הפסיק וראה את הבעת הפנים של מייק, "בוא נגיד שאני לא כל כך רוצה לדבר עליה...", אמר מייק והוריד את הראש, לאחר כמה שניות הרים את הראש ושאל בחיוך, "מה איתך?", "לא אין לי אחת...... יש לי המון! החלטתי שמערכת יחסים רצינית זה לא בשבילי! אני מעדיף לעבור מאחת לאחת....", אמר ג'ון והשניים צחקו, "אבל....", אמר ג'ון, "אבל מה?", שאל מייק בסקרנות, "ראיתי איך אתה מסתכל על מאיה....", אמר ג'ון ועבר לטון קצת יותר רציני, "א... אני על מה אתה מדבר?", אמר מיק וקצת נלחץ אבל לא הראה את זה יותר מידי, "מייק אתה מאוהב במאיה?", שאל ג'ון, "ל....לא מה פתאום כאילו אני אוהב אותה אבל רק בתור חברה...", אמר מייק וסובב את הראש, הוא היה דיי בטוח במה שאמר אבל שחזר הביתה ונשכב על המיטה כל מיני מחשבות עלו בראשו, "איזה מותק מאיה איך שהיא חיבקה אותי היום....., ואיך היא נישקה אותי זה היה כל כך נעים....., היא כל כך יפה וטובה.....", פתאום עצר את עצמו וקם במהירות מהמיטה!, "דיי!", צעק, "מייק אתה בסדר?", שאלה מאיה בהיסוס שניכנסה לחדר ששמעה את הצעקה, "א.... כן כן ברור רק כואב לי קצת הראש ואני הוזה....", אמר מייק ושם יד על הראש, "אוי! זה מה שחסר לנו עכשיו שתהיה חולה בוא תיכנס מהר למיקלחת אני מכינה לך כוס תה חם ואל תתווכח!", אמר מאיה ודחפה אותו לכיוון המקלחת, "טוב טוב בסדר אני הולך תירגעי לא נראה לי שזה רציני....", אמר והלך למקלחת, "איזה חמודה היא שהיא דואגת לי ככה אני כל כך אוהב אותה....", פתאום עצר במקום!,"מה מה אני אומר אני אוהב אותה אבל רק בתור חברה... כן כן זה מה שקורה אני מושפע כל כך מנינה שאני מתחיל לחושב שאני מאוהב במאיה איזה שטויות....", חשב לעצמו וניסה לשכנע את עצמו אך לאט לאט הבין שהוא משלה את עצמו..... עברו שלושה שבועות. מאיה בילתה המון זמן עם ג'ון, ומייק עסק בעיסוקיו, רוני כל הזמן התקשר וסיפר מעשיות של הנאה!. "אני לא אוהב את מאיה, אני לא אוהב את מאיה, אני כן אוהב את מאיה......", אמר לעצמו בחשש, הטלפון צילצל, מאיה רצה לענות, "זה בטח רוני!", צעקה למייק, "הלו....." "כן.......", הקול נהיה מודאג. "כן............", הקול נהיה עוד יותר מודאג. מייק הסתכל במבט מוזר על מאיה שהחזירה לו מבט שעומד לבכות בכל שניה ולאחר שניות ספורות הגברת בטלפון אמרה כמה מילים ומאיה...... התעלפה ונפלה במהירות לכיוון הרצפה!. ------------------------------------------------------ זהו! הפרק הבא הולך להיות פרק ממש ממש ממש ממש ממש חזק! ושהולך לשנות אתהסיפור לגמרי! זהו מיד תמונות!

annafff

New member
תמונות!-תמונה 1

דמו חדשה ומופלאה! ------------------------------->ג'ון! אני מתה עליו! אחת הדמויות היותר מוצלחות בסיפור!

annafff

New member
*דמות תמונה-2

מאיה וג'ון באחד מהבילויים! ---------------------------------------->

annafff

New member
תודה רבה!!!! ו...

השיער של ג'ון מ-MTS2 ושל מאיה חברה שלחה לי!(נור
)

חנוש1234

New member
אימלההההההההההההה!!!!!!!

מהמםםםםםםםםםםםםםםם וניראה לי אני ידוע מה זה יקרהההההה אבל בטח כולם חובים ככה אני לא רוצה להרוס למי שלא הביןן......... נריאה לי שזה זה

annafff

New member
תודה רבה!!!! ו...

אם את רוצה את יכולה לכתוב את ההשערה שלך, אולי זה נכון אולי לא......ח...... אם בא לך תכתבי!

l i p o p

New member
../images/Emo85.gifיפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מ-ה-מ-ם-!!!!!!!!!!!!!!!!! תמשיכי דחוף!!!איזה חתיך ג'ון

ofekido

New member
לכותבת הסיפור!!!

שלום שמי מאיה ואני דיי חדשה בפרום... הסיפור שלך פשוט מההמם תמשיכי לכתוב... לאב אותך... מימני מאיוששששש

SwEeT GiRl 6

New member
לא ממש אהבתי את הכתיבה..../images/Emo4.gif

מצטערת.. ו..אני חושבת שרוני מת ואז מייק ינסה לגרום למאיה להתאהב בו..אבל כמובן שזה רק בגדר השערה

חנוש1234

New member
העשרה שלי...

היא.. שרוני יומות או המטוס יתרסק.... מקווה שלאאאאאאא

למעלה