איך מתחילים מחדש?

ayagu

New member
../images/Emo35.gifאיך מתחילים מחדש?

קטנטונת חזרה אתמול לבית הספר אחרי יותר משלושה שבועות של מחלה. ליתר דיוק שרשרת של מחלות : דלקת ריאות ולאחריה מחלה ויראלית אחרת שהתאפיינו בחום גבוה עד אימה שנמשך ימים ארוכים. כרגע אחות נדבקה אבל זוהי אופרה אחרת. כתבתי על כך בשבוע שעבר אך לא נעניתי. חזרנו היום אחרי יותר משלושה שבועות לשימוש בריטאלין וקטנטונת מתלוננת על כאבי בטן חזקים ותחושת קור. לא ברור לי כבר אם זה כתוצאה מהשימוש שוב בריטאלין או עדיין תופעות לואי של המחלה. בחרנו להתחיל מחדש במינון נמוך יותר של הכדור(רבע כדור במקום חצי). אני לא בטוחה שאנחנו נוהגים נכון אבל היא כל כך ירודה וחלשה מן המחלה שאנחנו מתלבטים אם בכלל להמשיך כרגע עם הריטאלין. צפינו אתמול במופע מחול של הקטנה שרקדה נפלא עם הקבוצה לאחר חזרה אחת בלבד. היא לא הסכימה לוותר על ההופעה והתעקשה לנסות ולהשלים את מה שהחסירה והיא פשוט מ ד ה י מ ה. קצת נעלבתי כשלא הגיבו על ההודעה שלי בשבוע שעבר שנכתבה מתוך מצוקה אמיתית וכמעט שעזבתי אתכם לצמיתות. להתראות קטנטונת ואמא.

דליה.ד

New member
שלום איהגו, סליחה על שלא נענית

בהודעה הקודמת, ואני אפילו שאלתי את עצמי להיכן איה נעלמה...היית חסרה לנו, עם ההומור המקסים שלך והדרך המיוחדת לראות תמיד את האור בקצה המנהרה... אני שמחה שקטנטונת מתאוששת, גםאצלינו בבית פתחתי בית חולים, עד שהאחות הראשית (אנוכי) נפלה למשכב של שבוע קשה ביותר. הבית נראה כמו אחרי הפדזה מאסיבית ועד עכשיו אני מוצאת שאריות של הפוגרום! בת כמה האחות של קטנטונת, צעירה יותר? איזה כייף שיש לילד כזה כשרון, זה עושה לנו קצת טוב ולהאמין שבכל זאת אנחנו מעבירים גם דברים טובים עם הגנים שלנו הלאה...

zivadina

New member
סליחה איה.

בדקתי עכשיו את ההודעה ההיא, ובאמת לא הגיבו עליה. אני מצטערת. זה עצוב לכתוב ולא לקבל תשובה. אם תסתכלי על האינטרנט בתור מקום שכל אחד בא אליו מתי שהוא יכול או רוצה, אז אולי יהיה לך יותר קל לקבל את חוסר התגובה. בדיוק דיברתי עם מישהו צעיר, וסיפרתי לו שאני קשורה לפורום אחד, למרות שאני גם מציצה לאחרים, והוא סיפר לי שהוא לא אוהב להיות קשור לאף פורום, ומחפש רק תשובות לבעיות שלו בכל האתרים שאפשר. אני אמרתי לו שיותר נעים לי שיש לי "נמל בית" ללכת ממנו ולחזור אליו. לסיום, את לא פנית בשאלה, אלא בתאור, כך שקרוב לוודאי שקראו אותו בהנאה (כמו את כל התאורים היפים שלך) והמשיכו הלאה, מחכים למכתב הבא שלך. תמיד מהנה לקרוא אותך. ו...העיקר הבריאות. זיוה

דליה.ד

New member
נכון, זיוה

יש אנשים שבאמת נכנסים, מציצים, שואלים ונעלמים ויש כאלה שהאתרהופך לביתם ואז הקשר הוא רגשי. אני מניחה שזה מה שקורה לי בקשר לפורום הזה. התחלתי רק עם שאלה קטנה ולא ידעתי שאשאר כאן ואגדל יחד איתו. ממשהו וירטואלי הוא הפך לדבר חי, נושם ומאוד ממשי. בכל מקרה אני מקבלת את כל מי שבא לכאן, ולו רק להצצה, בברכה. ואיה...את חברת כבוד כאן, נכון?

ayagu

New member
../images/Emo39.gifחן חן! קטנטונת אכן מתאוששת

|בהדרגה. אשמח לתשובה על שאלתי בנוגע לריטאלין. באשר להעלבות שלי- נעלבתי כי ראיתי בפורום בית וירטואלי. מקום שאפשר לא רק לשאול אלא קצת לקטר ולהתעודד. תודה על התגובות! טוב לחזור! איה.

מיכל ה

New member
לאט לאט

איה שלום הייתי מתחילה לרבע כדור ועולה לאט. תחושת הקור עליה היא מדברת ידוע, ביתי הגדירה את זה כרעידות פנימיות לעיתים. זה מין רעד פנימי שניתן לפרש גם כשרירים מקובצים מעט, מעיין מתח פנימי שנובע מהכדור. אני מבינה את התלונה משום שגם אני חשה בכך לעיתים. לכו לאט ובטוח. בהצלחה והעיקר הבריאות, מיכל.

קטנטונת הלוחמת ../images/Emo13.gif

כבר אמרתי שאני מתה עליה?
תמסרי לה התחזקות מהריה. לגבי תחושת הקור וכאב הבטן - גם הבן שלי מדווח על תופעות לוואי כאלה תחת השפעת הריטאלין. בעלי שנוטל גם הוא ריטאלין אמר שהוא מכיר את תחושת הקור. אולי כדאי לתת לה אפודה שהיא יכולה לשים על עצמה בזמן השיעור. לגבי כאבי הבטן - האם היא מקפידה לאכול היטב לפני נטילת הכדור? הרבה פעמים כאב הבטן נובע מסיבה זו. יום נפלא

ayagu

New member
תחושת הקור התעצמה לאחרונה

כשחזרנו אחרי המחלה להשתמש
בריטאלין. לאחר שלושה שבועות ויותר שלא השתמשנו. באשר לכאבי הבטן- אולי זו הסיבה. קטנטונת מסרבת לאכול ארוחת בוקר ומחזירה את ארוחת העשר הביתה. לקראת חמש היא מוכנה לאכול משהו( לא תמיד) מה שכמובן לא בריא.

מהביצה שהתחפשה ועד לקורנפלקס

כותרת מוזרה יצאה לי
גם אני עברתיאת ייסורי ארוחת הבוקר, נסיתי הכל, קישטתי את האוכל בצורות מצחיקות, פרצופונים, הביצה שהתחפשה, סנדוויץ' שחמט ועוד כל מיני יצירות פאר שהצלחתי ליצור באוכל (אם תרצי מתכונים ושיטות רק תגידי) בסוף התייאשתי והלכתי לחנות הספרים. מצאתי ספר מתוק של אנאבל כרמל (אני לא זוכרת את השם המדויק כי הלוויתי לחברה), הספר מדבר דווקא על בישול לתינוקות ולגיל הרך אבל יש בו רעיונות מדליקים ומעניינים ושווה בדיקה. לגבי הקור - שוב גם הבן שלי חש בזה, שמתי לב שדווקא בימים שהוא יותר עייף. יכול להיות שהגוף שלה עדיין חלש ועייף מהמחלה והריטאלין מעצים את התחושה...(כמובן שזה בגדר ספקולציה) יום טוב

ayagu

New member
../images/Emo10.gifהייתם מאמינים? קטנטונת שוב חולה

חום גבוה וגרון כואב!- נ מ א ס לי! אנחנו יותר בבית מאשר בבית הספר.

למעלה