McWeekend

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחחחחחחחחחXD

זה לא עוזר לי לפני, כי אני שוכחת. תחשבי על זה, ללמוד יום חמישי, ואז שישבת לשכוח הכל כי שוטפים לך את המוח בשטויות של השמו"צ. זה פשוט יותר מידי!
יאללה אין כלום, נראלי בכלל שהמדריכים שכחו שיש סמינר כזה בסופ"ש.XD אבל שיהיה. נראה כבר מה יהיה מצבי

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifהמסע אל השלום \\:

גם ניר יהיה שם.
בניגוד אלייך.
למרות שאני חושבת שאני אבריז \: תכלס היא יצאה מה זה טיפשה בקטע של מיתר, כאילו באמת, הוא משחק בה, הוא כל הזמן פוגע בה, והיא ממשיכה ללכת אחריו. אז בשלב כלשהו נמאס לי ממנה ופשוט אמרתי לה "יודעת מה את צודקת... הלב עושה מה שהוא מחליט... את יודעת שאני חושבת שמה שאת עושה גורם לך לצאת טיפשה. אבל תעשי מה שבא לך" ומאז פשוט פרשתי. לא ניסיתי לעקוב בכלל אחרי מה שקורה ביניהם, כאילו יצא לי במקרה לשמוע שהיא נסעה לבקר אותו, והנחתי כבר איך זה המשיך משם

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gif../images/Emo256.gifחחחחחחחח זה פשוט עצווב XD

תקשיבי, יכול להיות שהיא אוהבת אותו, אבל הוא לא אוהב אותה, ואפילו לא מתקרב לזה. וגם אם כן, הוא בהחלט לא יודע להראות את זה כמו בנאדם
יהיה כיף, אבל יהיה גם נכשלים במועדי ב' \: קיבלתי 79 בביולוגיה, כי הייתי במסע אל השלום לפני המבחן ולא למדתי... ועכשיו המועד ב' שלי יוצא לי שובפעם יום אחרי המסע אל השלום
אז זה דיי בעייה \:

Ruth Fletcher

New member
../images/Emo210.gifכה. ידעתי שהיא נסעה לבקר אותו

כאילו.. כשיאן היה פה הוא פגש אותה ברכבת חחחח
בתכלס, גם אם היא אוהבת אותו זה פשוט נוראי
ובקשר למסע אל השלום, יאלללהה זה הסמינר האחרון תצאי אליו ויהיה לך ממשממשממש כיף

Serena16

New member
אחח.. איזה שבוע ../images/Emo23.gif../images/Emo106.gif

מצעד הלהיטים של מקפליי: Transylvania Take Me There
כל שיר אחר שעשה לכן את זה השבוע: Coldplay - Don't Panic
Coldplay - Trouble Coldplay - Lost Enrique iglesias - Somebody's Me
הלהקה המגניבה של השבוע: מק
Coldplay
קליפ שעשה לכן את זה: וואו המון נתחיל בפרסומת הזאת, אדידס האלה בהחלט יודעים לעשות פרסומות
http://www.youtube.com/watch?v=1f7neSzDqvc קרן שימי לב למשפט האחרון
אף אחת בטח לא תבין למה, אבל זה פשוט מרגש בטירוף
געגועים לראול
http://www.youtube.com/watch?v=4V1B36SbucY&feature=player_embedded הלוואי והייתי מוצאת את הקליפ היותר ארוך, מטומטמת
http://www.youtube.com/watch?v=U9dRgU_Z-5A&feature=related סרחיו ראמוס מפיל את הגביע
http://www.youtube.com/watch?v=sY9-IWFH0S4
תוכנית הטלוויזיה / סרט השבוע: שנות ה70 חברים ג'ימי קימל מחוברות2 2 קלאסיקו
הצעקה 4
ספר / פיק השבוע: הפיקים החדשים בפורום
משהו שהכעיס אתכם השבוע: הבעיטה המטומטמת של מסי על הקהל של מדריד, ילד מפגר
משהו ששימח: ניצחון בקלאסיקו
גיאצ'ו ראה איתי את המשחק
משהו שהעציב: בשבוע כזה?
ציטוטיה: חברה שלי בקטע של מישהו בטירוף ~הוא עובר~ היא:וואו.. איזה בושם זה? הוא:זיעה...
~חברה שלי שלא מבינה כלום בכדורגל~ היא:מתי משחק הבא של ריאל? אני:יום שבת היא:למה משדרים רק אותם? למה לא משדרים אף פעם את הפועל לונדון? ~רואים צחוק מעבודה~ איילה:אתם יודעים מי הכי סקסי שם? אני: מי? איילה: ארז שלם
אחותי: אם לסרחיו ראמוס יהיה תינוק אי פעם, אסור שהוא יחזיק אותו... אחותי: פעם היה לי כבוד לשאקירה, היום היא סתם מטומטמת
אני חייבת להסכים איתה בזה ^^
מתנגן בראש / בפלייליסט: Hala Madrid, Hala madrid !!
מסר לאומה: גם בשביל להפיל את הגביע, צריך לזכות בו קודם
התמונה הכי חמה: למישהי היה ספק שזו תהיה התמונה?

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gifחחחחחחחחחחחחח איך אפשר להיות כל

כך מטומטם ולהפיל גביע מתחת לאוטובוס?? מסי כל כך לא מפגר! הוא חמוד והוא גמד והוא מדהים והוא נסגד ואם קרן לא הייתה הורגת אותי הייתי מתחתנת איתו! ריאל היו מזליסטים. אני לא עודדתי אותם, אז הם זכו. בקלאסיקו הבא אני אדאג לעודד אותם

Serena16

New member
מזה השטויות האלה?

מזליסטים? קוראים לזה טקטיקה. יש לנו מאמן גאון
זה לא קשור למטומטם, הוא שתה את יודעת, חגג את הניצחון ... ואם לבעוט בעיטה חזקה לקהל כי הוא עצבני על עצמו זה לא מפגר, אז לא יודעת מה כן.. הוא יכל להוריד למישהו את הראש

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gifאת ראית איזה אלימים ריאל היו?

אז מסי התעצבן פעם אחת! כל כך נורא! והוא לא הוריד לאף אחד את הראש... הוא חמוד. הוא לא מפגר

Serena16

New member
אני מסכימה שפפה אלים

ואפילו הוא בא ושאל את מסי מה הבעיות שלו... מזלו שזה לא פגע באף אחד, אפילו אדום מגיע על דבר כזה

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gifאנחנו לא נסכים על זה, לא משנה מה יקרה.

אז בואי נסגור את הדיון הזה ברוח ידידותית לפני שיתפתח למשהו לא רוצי

Serena16

New member
חחחחחח אני לא אתווכח איתך

הרי את אוהדת ברצלונה כבר יומיים שלמים

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gifהיי! יותר מיומיים!

למען האמת תמיד הייתי בעדם, מאז שאני זוכרת את עצמי... רוב הזמן (בעיקר בזמן שהייתי בין גיל שבע לגיל 14) לא הכרתי את השמות, אבל זה לא הפריע לי לעודד אותם במשחקים שלהם... פשוט מאז שהכרתי את קרן אני חוטפת כאלה הרצאות שאני מתחילה להתמכר לכדורגל

Serena16

New member
אני צוחקת ../images/Emo6.gif

זכותך לאהוד את מי שאת רוצה, בארסה קבוצה מדהימה עם כדורגל מעולה אבל ריאל ניצחו ביושר ונמאס לי לשמוע תירוצים כמו "פסלו גול חוקי" , "ריאל אלימים" , "שופט מכור" ו"כולה גביע" .. הרי ברור שכל אלה לא נכונים אז מה הבעיה לפרגן ...

Adimenzer

New member
../images/Emo119.gifאני לא אמרתי לאף אחד שום דבר על הפסילת

גול (בעיקר כי באותו הרגע הייתי בחדר של קרן וראיתי סרט אז לא ידעתי מה הלך שם), שום דבר על השופט או על זה שזה רק הגביע (חוץ מהפעם שניסיתי לנחם את קרן בסוף המשחק....) סבבה, ניצחו ביושר ושיהיה להם בכיף. אני מפרגנת. הם היו אלימים, ואני לא יכולה להתעלם מזה, אבל כדורגל זה משחק אלים... בפעם הבאה בארסה ינצחו

Serena16

New member
חחחח

אז אני אגיד... שזה היה גול מנבדל ברור ובגלל זה הוא נפסל. ואלימים.. אני לא חושבת שאפשר להגיד, בארסה ידועים בהצגות המוגזמות שלהם ככה שאני לא לוקחת את זה רציני מדי
ובפעם הבאה? הכל יכול לקרות, הטובה יותר על המגרש תנצח :)

למעלה