שבת שלום

לירונר

New member
../images/Emo34.gif שבת שלום ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אז לפני שהחג יברח לנו, אני שוב אברך את כולם ב
חג שמיייייח
מה היה לנו השבוע
שרשור השאלות-תשובות שהתחיל RedRose התפתח בתוך פחות מיומיים לשרשור הכי גדול בתולדות הפורום. 280 הודעות, שלצערי נאלצו להמחק עקב בעיות טכניות. כמו שאמרתי - אני מתנצל בפני כל מי שהשתתף וקרא, אך לא יכלתי למחוק רק חצי שרשור כי זה לא היה פייר כלפי אותם אלה שכתבו את ההודעות ושהיו נמחקות על ידי...
בעקבות "פינת הטריוויה השבועית (שעדיין מחפשת שם), הגיע marco23 לפשרה עם חברי הפורום שרשמו "פחד ממים" כ-"הידרופוביה" (יש ! יש ! עליתי ל4 נקודות)
יובל (redrose) ראה משקפיים מהממות (ויקרות), אנחנו עוד מחכים לדיווח על מה שהלך במסע הקניות עם אמא... ב"|help| פינת המתלבט" סיפר לנו דניאל 23 המקורי על כך שהוא נמשך לתמונות she males... מקווה שהוא כבר לא מבולבל, ושהכל בסדר עכשיו
כן אמילי, תפוז (
) סגול כמה פעמים ביום...
Black kitten הפסיקה לכעוס על עצמה, והבינה שצריך לכעוס רק על הידיד שנישק אותה למרות שידע שיש לה חבר שהיא מאוד אוהבת.
המכתב האישי של הנער שנפגע והושפל בקבוצת הנוער באגודה הסעיר את הפורום... דיון מעניין מאוד התפתחח. (ולמה הוא לא בהודעות המומלצות של תפוז
)
אמילי נתנה לנו מושג למה כיף לבשל ולאכול (אבל מותק, את בדיאטה
) פינת ה
הפורום, לברוכים הבאים, מוענקת בזאת ל:
נסיך החלומות 2
עגבנייההה
זה שרועד בשקט
העשירון האחרון
שומר חוק וסדר
darth rosenberg
guy 1974
neshamma
daniel365
hola2u
BjiJiNaaA
הפורום, לברוכים השבים, מוענק בזאת ל:
campari
BIH 93 הפך להיות Sims Y , תתחדש
ולסיכום בשקט בשקט עבר לו שבוע האיידס הבינלאומי... תאהבו את עצמכם, תשמרו על עצמכם.... באתר הזה תמצאו הרבה מידע חיוני, שיכול להציל חיים... אוהב המון

לירונר

New member
ידעתי ../images/Emo70.gif

אני עובר על הפורום, ומחפש מישהו שיש לו 69 בשם, חוץ מל leecooper 69 ולא מצאתי
inmyhead69 - קבל
וכוס
חם. ברוך הבא

לירונר

New member
וברוך הבא גם ל TheTML ../images/Emo70.gif

שרשם הודעה ממש ממש בתחתית העמוד (ולצערנו לא הוקפצה)
אחד כבר מגיע, תהנה !

LeeCooper69

New member
לפחות אתה זוכר אותי...

שרימפי שכח אותי פעמיים!!!!! בשני סיכומים.. וההורים שכחו כבר כמה פעמים לשים לי כוס ומפית באוכל. ואחי הגדול שכח אותי בב"ש ב1 וחצי בלילה... כוווווולם שוכחים אותי!!!!

InMyHead69

New member
לא יפה ששכחו אותי אבל למה כוס

Don´t try to understand it..try to accept it.

hatul

New member
אני מציע ../images/Emo48.gifלאור ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif ../images/Emo9.gif

hatul

New member
אחיך שכח אותך בב"ש ב-1:30???

זה נשמע ממש לא נעים...

RedRose

New member
להיות תקוע בבאר שבע, לא משנה מה

השעה, זה לא דבר סימפטי!! כאילו.. באר שבע זה
² ואם מישהו גר שם.. סורי, אבל זו דעתי.. הייתי צריך לבלות שם שעתיים בדרך לביוטופ כי איחרנו עם ברכבת ושטיות.. קיצר, היינו תקועים שם..

white star

New member
להיות תקוע בב"ש

נשמע מעניין רק צריך מישהו ממש שווה שיצדיק את המרחק

למעלה