סיפורי הזריקות שלכן

3קטנה

New member
../images/Emo34.gifסיפורי הזריקות שלכן../images/Emo34.gif

ש ג ה הדליקה אותי עם הסיפור שלה על ים המלח וכזה שרשור לא היה פה מזמן- אז קדימה, בואו נשמע את סיפורי הזריקות הכי הזויים שלכן המקומות הכי מוזרים ההתרחשויות הכי מופרכות אולי אחר כך נעשה תחרות ההזרקה ההזויה.

menasa

New member
אפשר להיות ראשונה?

הייתי צריכה לצאת לאנשהו ישר אחרי העבודה. לא יכולתי לעבור בבית וגם לא יכולתי לקחת את הזריקות איתי - אין קירור בלתי נראה בעבודה.. אז החצי החמוד שלי נסע במיוחד הביתה (45 דקות!!) כדי להביא לי את כל הזריקות (3 במספר!!) וישבנו כמו ג'אנקיז באוטו, בחניה של העבודה, הזרקתי, מהלנו עוד זריקה.. ועוד אחת.. מזל שלא עברו שוטרים באזור, הם ישר היו לוקחים אותנו לתחנת המשטרה הקרובה...

נועם@בת

New member
מותר גם הזרקה לאחרות?

הזרקתי לפונג פרגניל בשירותים של עזריאלי. וברוב מניאקיותי הכנתי את המזרק בחוץ ליד הכיור. כל מי שנכנסה וראתה, התחרפנה ונבהלה ואנחנו צחקנו. אחר כך הסתגרנו יחד בשירותי הנשים, הזרקתי לה ויצאנו משם צוחקות. מיותר להגיד שהיו נשים ליד הכיור שלא חשבו שזה מראה נפוץ
. נועם ~שמתגעגעת נורא לפונג~

לי קרה כמעט הכל...

שעת ההזרקה שבחרתי היתה 21:00 בערב, הייתי בטוחה שזו השעה שכמעט תמיד אני ערה בה ותמיד אצליח לדבר עם אסותא לפני. רק מה? שכחתי שאלו השעות שבהם אני כמעט תמיד "באמצע משהו..." אז קרה שהזרקתי בחניון פתוח בדרך ליומולדת של חברה, ככה בלי בושה ברכב ובדיוק עברה אמא עם תינוק בונבון על הידיים ונראתה מבוהלת משהו...
קרה שהזרקתי בנסיעה עם חברים בדרך לטיול.... גם הם היו המומים וניסו לנסוע "יציב"
כדי שלא אדקר מידיי קרה שהזרקתי באמצע מסיבה - בשרותי הדיסקוטק
קרה שהזרקתי בנחל פרצים באמצע הלילה לאור ירח מלא ומדהים בעיצומו של טיול אופניים (כווווווווווווווווווווווווולם לעצור ולחכות לי בבקשה... ולא להזמין משטרה, זה חומר טבעי לא זריקות מרץ)
קרה שהזרקתי באמצע ישיבה שנמשכה לשעות הערב הארוכות....ככה בשקט בשקט מתחת לשולחן (אבל אמרתי לא להישאר מאוחר , נכון???)
קרו מספר לא מבוטל של פעמים בהם הזרקתי בשרותי בתי קפה שונים במקומות משונים והכי מצחיק היה להזריק ג'סטו לישבן כשבדיוק באמצע הזעקה של ה"אייייייייייייייייייי" איך שנכנסת המחט הוריו של הבעלול פותחים את הדלת המומים....
זהו לבינתיים..... כל זה במחזור IVF אחד..... סקרנית לראות מה יקרה בבא...
לימור

eti22

New member
גם אני מאוד מתגעגעת,

ואפילו זוכרת את ההזרקה המדוברת....

דלקנ32

New member
שלנו

נתקענו עם הרכב בדרכ מירושלים לחיפה בזמן שהחילוץ מתקן את הרכב אנחנו הזרקנו בתוך הרכב באמצע הכביש

התמסטלות בחיק הטבע

היינו בפיקניק, והוא נמשך ונמשך מעבר לצפוי, עד שלבסוף לא הייתה ברירה ונאלצנו לאלתר הזרקה בתנאי שדה. עזבנו את החבר'ה בתירוץ שמחפשים שירותים, והגענו לכמה עצים שצמחו בצפיפות, כך שהענפים יצרו הסוואה מפני מי שעובר בשביל, ובתווך היה מקום ריק. טוב, בעלי התחיל לערבב אמפולות (מזל שבשלב הזה הוא כבר היה כל כך מומחה שיכול היה לעשות את זה גם על עיוור), ואני רכנתי על גחוני והושטתי את התחת למחט... מה שמצחיק היה, שכשקמנו משם אפילו לא שמנו לב שאני מכוסה בעלים ובאבק מהאדמה, ואם לשפוט לפי המבטים שקיבלנו כשחזרנו לפיקניק, החברים שלנו דווקא קלטו שנעדרנו לצורכי פרו ורבו. הם רק קצת פספסו בפרטים...
עתליה

שישון

New member
ואני הזרקתי פעם לbobi2525

בחדר האמבטיה של רוצה להיות אמא... והזרקות בסיני כשהחברה החמודים במקום שמרו במקררים שלהם לצד הקולה והפטה המצרית את התרופות וההורמונים, ומדי ערב בארוחה הגישו לי עם המנה את המנה ההורמונאלית...

לי קרה פדיחה כשהייתי אם

בעלי בעבודה.... בעלי עובד בשגריר חברת גרירה,ויום אחד הלכתי איתו לעבודה עכשיו אצלו כולם יודעים שאנחנו בטיפולים,וכשהגענו למשרד שלהם בסניף חולון זה היה בדיוק בשעה שהייתי צריכה להזריק..... אז ניכנסנו למשרד וכל העובדים שהיו במשמרת הציצו לשירותים והתחילו לשאול שאלות כמו:מה זה עושה?האם זהעושה חשק לקיים יחסי מין?האם זה מגביר אורגזמה?אמרתי להם שאני שמחה לשמש להם כהטרקציה מבדרת בשעת המשמרת,ושאלתי מי רוצה להזריק לוריד?

3קטנה

New member
../images/Emo12.gif

מגביר אורגזמה? פשששש אילו רעיונות יש לאנשים בראש.. את יודעת מה? רעיון לא רע בכלל, נקווה שהחבר'ה בסרונו קוראים כאן לפעמים ומחפשים רעיונות לשיפור המוצר

טוב אז ככה...

הזמן: אמצע שבוע, שש וחצי בערב. המקום: מקום העבודה שלי. הארוע: מסיבת סוף שנה עם כל ההורים והילדים שאני מלמדת. המטרה: זריקת מנוגון לישבן. יעד: אחות המרפאה. השתלשלות הארועים: יציאה באמצע הצגת סוף השנה לכיוון המרפאה הקרובה, בתקווה להספיק ולחזור עד סוף ההצגה. הבעל מחכה למטה, נוסעים לכיוון המרפאה, מגיעים, מקבלת את הזריקה (הכואבת רצוי לומר), לא מתעכבת אפילו בשביל עיסוי עצמי בישבן הכואב, רצה אל האוטו חזרה, דוחקת בבעל ליסוע כמה שיותר מהר כדי להספיק לפחות לומר שלום למשפחות ומגיעה רק כדי לגלות שההצגה כבר הסתיימה וכולם התפזרו לביתם חזרה. סוף.

debby12

New member
מנהל
נמל התעופה בציריך, שירותי הנכים...

אחלה חדר גדול ופרטי עם כיור פרטי עם מים חמימים וסבון... רק שכל הזמן חששתי שיש שם איזו מצלמה נסתרת ותיכף יפרצו פנימה שוטרי הסיור השוייצרים עם כלבי הגישוש המומחים שלהם ויעצרו אותי בעוון הזרקת מנוגון בשירותים <ואחרי זה זה עוד יופיע בעיתון ואני אתפדח...> בנוסף, זו גם היתה הפעם הראשונה שהזרקתי לעצמי לבד (תמיד בן זוגי הזריק בעוד אני עצמתי את העיניים בפחדנות גלויה). אז לקח לי המון זמן עד שהעזתי לדקור את עצמי. אחרי שכבר העזתי זה הלך ממש חלק. כפיצוי על הגבורה שהפגנתי (ועל המעצר שאולי עוד צפוי לי כשהם יצפו בקלטת שמצלמת את השירותים...) פינקתי את עצמי אחר כך בשתיה במחיר מופקע בקפיטריה הסמוכה.

יעל301

New member
הנה שלי

מקום ההזרקה -שירותים של מקדונאלד ... היייתי בדרך לת"א עם קרוב משפחה שהקפיץ אותי לצורך בדיקות דם וUS ושעת ההזרקה הגיעה למרות שחישבנו שנגיע בזמן הבעיה היתה פקקים אדירים עצרנו בצומת מסמיה אני יושבת ברכב מכינה את הזריקה ,הוא יושב עם עיניים פעורות ושואל שאלות העובדים ושבים לא מבינים מה אני מכינה ומנסה להסתיר כמה שאני יכולה , טב מסיימת אומרת לו אני הולכת להזריק הוא שואל איפה את מזריקה אמרתי לו בישבן,והוא בשיא תמימותו אומר לי את רוצה שאני אזריק לך (עכשיו לא היתה לי בעיה שיראה לי את השיבן ה"סקסי" שליח בהזדמנות אחרת כי הוא חתיך סוף אבל להזריק לי ??? ) בכל אופן אמרתי תודה לא אני מסתדרת נכנסת לשירותים ואני פוחדת פחד מוות מגוקים בשיא הלחץ נכנסת סוגרת התא מניחה את התיק פותחת המכנס מסתובבת והופפ גוק ענק בתוך התא איתי ... איך שאני הרמתי המכנס אילו לא סגרתי וברחתי לתא אחר לא הזרקתי לפני שבדקתי שאין גוקים ומעבר לכך הזרקתי כל כך מהר מהפחד ..... חחחחחח

3קטנה

New member
אני זוכרת את הסיפור הזה ../images/Emo6.gif

בפעם הקודמת ששמעתי אותו ממך זה היה מן תיאור לקוני, משהו בסגנון "להזריק בשירותים עם ג'וק מאיים" שקרע אותי מצחוק

amphora

New member
מחוץ למסעדה בת"א

ישבתי במסעדה איטלקית נחשבת בתל אביב והגיעה השעה.. ממש לא היה לי חשק לעשות את זה בשירותים. הוצאתי את הדקא (עם קרחון בכל מקום..ככה אני מסתובבת!), שלפתי פד אלכהול לחיטוי, ובנונשלנטיות הזרקתי בבטן. ניחא העוברים והשבים, ניחא אחי הצעיר וזוגתו, המלצר...שיואו- המלצר היה בשוק. אמרתי לו שיירגע ומהר. אני לא ג'אנקית ושלא יסתכל עלי ככה ברחמנות כי זה אפילו לא כואב.

אני סתם מזריקה כשכל פעם יש חתול

אחר מגלה התעניינות גדולה בנעשה. הם רודפים אחרי המזרק, או אחרי הכיסוי של המזרק או סתם מסתובבים ומרחרחים בענין את מקום הזריקה.

amphora

New member
גם החתולות שלי!

תמיד ניגשות לרחרח ואחכ מעלימות לי את הפקק של הדקא. אגב זריקות.. ביקשתי השבוע מבעלי להוציא לי מזרק מהמקרר וטוב ששמתי לב שהוא הביא לי את המזרק (מוכן מראש- חדשות מעולות למשתמשות!) של האוביטרל!! מזל ששמתי לב.!! עם הריחוף שלו והחוסר סבלנות שלי (לסיים את העונש היומי מהר..) עוד הייתי מתחילה לבייץ לפני הדיכוי :)

../images/Emo99.gif אצלי זה קרה עם הכלבה

משום מה דווקא בזמן ההזרקה היא נצמדת אלי כמו דבק מגע מסתכלת ובוחנת את כל המהלך וכמובן מלקקת את המקום בשנייה שסיימתי להזריק
הזרקות מחוץ לבית... קצת בנאלי בשירותים ציבוריים בעודי סופרת "1-2-3 ו...." בתוך תא קטן וצפוף כשבחוץ כל הנשים מחכות לראות מי זו המשוגעת הזו ובחניון של תחנת הדלק, באור יום מלא כשכל עובר ושב מסתכל בתדהמה עלי כשאני מכינה את המזרק

eti22

New member
פוףףףף../images/Emo178.gif איפה לא....../images/Emo3.gif

בתחילת הטיפולים נתקעתי בלי פרגניל [אחרי אח מתחיל שבא להזריק לי בבית ושבר את האמפולה בטעות...] אחרי חצות בבית מרקחת בפריז שעובד 24 שעות ביממה עם אח אחר במחסן של הבית מרקחת....
בחתונה מפוארת של הבן דוד באמריקה [לקח לי שבוע למצוא תיק ערב לשים בו את הזריקות....
בלונה פארק בתל אביב בשירותים, עם עשרות אנשים שמחכים בתור ושירותים מצחינים...
בכל נמל תעופה אפשרי, בשירותים, אבל השיא היה שפעם אחת שבאתי לטיפול בארץ והשעה שהייתי צריכה להזריק היתה במטוס.... הבאתי אישור מהרופא, ובביטחון לפני שאני עולה למטוס לא הסכימו שאקח איתי הזריקה.... אני שמרתי על פאסון ועמדתי על שלי ללא הועיל, עד שפתאום ראיתי את הצוות של אל על כולל הטייס בדיוק עוברים, ואז...... פרצתי בבכי קורע לב שאני עוברת טיפולים קשים ואני חייבת להזריק בשעה המיועדת, ושמיצידי הוא יכול לשמור על הזריקה בקוק פיט ושאני לא הולכת להפיל שום מטוס
כמובן שכל הצוות יצא לעזרתי ולקח אחריות, ואני? אני התפדחתי מהמבטים הרחמניים כל הטיסה, אבל הזרקתי את המנה שלי בשירותי המטוס.... חוץ מזה, מלא בתי קפה, מלונות,מכוניות ועוד....

למעלה