מעב"ר
!!

פפפ לא התכוונתי להשמע מגעילה או

משהו הכוונות שלי היו שכולם חושבים שהיא נראת טוב... לא משהו אחר!!!!!!!!

עכשיו בגלל תמי ביום שישי

אבל לא יוצאה לי לבואו בגלל מסיבות חברים... ובגלל שאנחנו עוזבים אמא שלי כל הזמן עורזת ואין זמן אני הולכת לרכב איזה 3חודשים אוף ולא נראה לי שאני יעסה כמה שיעורים בדני היי כי הם יותר קפיצות ואני לא יודעת מה לעשות אוף תעזרו לי פליז!!!!!!!!

../images/Emo180.gifאיך אנחנו כבר יכולים לעזור?

להתקשר לאמא שלך ולהסביר לה שאת חייבת לרכב? אולי לבטל את המסיבות והחברים? אם את באמת רוצה לרכב תגידי את זה להורים שלך, תדברי איתם אני בטוחה שאם את מספיק רוצה הם יבינו שהם צריכים להקדיש איזה שעה בשבוע הזה ולקחת אותך לחווה.

../images/Emo15.gif

בססססססססססט פאנטה מדהימה אין לי כוח לפרט רק רציתי להגיד את זה

../images/Emo180.gifבהחלט../images/Emo99.gif

כשיתנו לי את המחשב השני אז אני אשים תמונות שלה מאתמול, אני ואלה צילמנו אותה במון

ווינגז

New member
תגידו...

ממתי היא בחווה אצליכם? היא מזכירה לי יותר מידי סוסה שהייתה פעם אצלינו בחווה.

harazy

New member
נולדה אצלנו..

מכרנו אותה ואז קיבלנו אותה בחזרה.. היא בת 3-3וחצי

TauraMan

New member
האימון היום../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

רכבתי על נפו, הוא הפתיע אותי והלך ממש נחמד, פחות אוורבנד ותלוי על המתג ממה שהוא היה רגיל. עבדנו על תרגיל בסיס, בעיקר רצינו לקבל המשכיות, קביעות וגמישות מהסוסים, כל הדברים שהכי קשים עם נפו
בהתחלה היו לי כל מיני קפיצות או מרחוק או מעמוק מדי, אבל ככל שהתקדמנו נפו ואני התייצבנו וגם אם היו טעויות במרחק הן היו מינוריות, בסוף גם ממש הצלחתי לראות את זה ולשלוט על זה איתו [ותשאלו את אור, זה לא קל
], אחרי איזה חצי שעה על האיקסים [שבאמצע שמעון עלה עליו כדי להדגים לנו שזה אפשרי {קנטר יציב ורגוע, קפיצה עגולה ומדויקת, שינוי ישיבה קטנים וחזרה לקנטר באותו קצב} לא פייר לראות איך לו זה בא בקלות
], התחלתי יחד עם חופית גם מעל אוקסרים מרובעים קטנים, פשוט שני מכשולים שקופצים במין אליפסה, היו טיפה יותר הפלות ונפו טיפה יותר משך אבל הראית מרחק והקפיצות השתפרו. עבדתי הרבה על קנטר בישיבה קלה, מושכה ארוכה, קצב רגוע, צעד רגיל, פשוט לתת לנפו למצוא את זה באצמו ולהתבסס [ואין לכם מושג כמה שזה קשה
] וסוףסוף יכלתי לעבוד עם שמעון על תיקונים בישיבה - לא לזרוק קדימה, לא לעשות דוקינג, לא לזרוק רגליים אחורה, להוריד עקבים, להרים תחת מהאוכף... פפפפ צילמנו כמה תמונות, יצאו סביר
[להתעלם מהישיבה
]

TauraMan

New member
מוזר אבל בתמונה האוקסר לא../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

נראה מרובע

למעלה