מעב"ר
!!

Blue Eyessss

New member
../images/Emo34.gifמעב"ר../images/Emo34.gif!!

גמני רוצה לפתוח מעב"ר מתישו בחיים שלי... סוף סוף היה לי טוווב טוב אז היום שלי אחרי שלוש שעות שינה חמש בבוקר-קמה-מתארגנת-נוסעת עם אמא לחווה מגיעים לחווה מברישים את קורונה שמים לה מגני הובלה מגן זנב מעמיסים ציוד לאוטו של סאלי נוסעים לנעורים אמא עושה שיעור על קורונה... אמא מסיימת שיעור מדהים-אני יוצאת החוצה עם השמנה... חח הסוסה חטפה התקף לב...אבל היא הייתה שיא החמודה..עד שלא הוצאתי אותה החוצה להסתכל על הממטרה היא התנהגה מדהים...קיצר מרוב לחץ היא התחילה לעשות לי פסאג'
סאלי התרשמה
כל היום עבר בזה אחרי זה שעבדתי בחווה...לנקות שמיכות,קובנים,ציודים,להוציא סוסים...כל מיני כאלה... ארבע וחצי עולה על אטריקס הסוסה של סוזן...להליכה של שעה.. ואביבה נתנה לי לעשות קצת טרוט...זה היה מדהיםםם...הסוסה הזאת היא כ"כ חזקה יש לה צעד מדהייייים היה שיא המדהים....אין זה פשוט דבר אחר הסוסה הזאת אז ישר אחרי זה היה לי שיעור על ויק...אחת המדהימות סוסה לבנה מדהימה...עכשיו היא הולכת זוועות כי שלוש שנים דפקו אותה בגאלופים...אבל היא תיהיה מדהימה..שי לה צעד מדהים היה שיעור בסט עליה... הכי כיף זה לשקם סוסים כאלה שדפקו אותם!!חח...סוסה מדהימה ואני חייבת לציין..שכל היום הזה...קורונה הייתה נחמדה וזה לא קורה הרבה!! אמן שיהיו עוד הרבה ימים כאלההה

MorH

New member
הייתי לחוצה כמו טמפון!!!

זה היה השיעור הראשון שלי עם רולנדדדדדדדדדדד התחלתי חימום ואז לילך עברה איתי על המבחן והיה גרוע!!! אני מחזיקה אותו יותר - מדי עם הלחץ שלי ואף - פעם לא החזקתי את הסוס הזה לא הייתי שקטה עם הגוף ולא כלום!! היה חרא אחרי זה רולנד בא וקפצנו והחזקתי את פנטום כמו לא יודעת מה?! רק ראיתי את רולנד התחלתי להילחץ כי הוא גם בדק את הסוס !!! רק שילך לי טוף ביום ראשון זה מה שאני רוצה אחרי זה אני יהיה מרוצה עד השמיים הלוואי , אבל בקצב של הלחץ שלי לא נראה לי!!! אחרי זה רולנד עלה עליו ועשה לו כל - מיני תרגילים אוף !!! זה היה יום מעצבן !!! שקד ואני ניקינו ציוד ואחרי השיעור שלי אז קיררתי אותו כי רולנד עבד איתו קשה אז ניר בא עם בוזית והיה תרגיל עם רולנד ואז דיברנו על פנטום ניר אני ורולנד וזהו והלכנו לאורווה ירדנו מהסוסים באורווה שטפתי אותו , אוףףףףףףףף סעמק זו רק תחרות - פנימית קטנה זה הכל למה אני תמיד חייבת ליהיות לחוצה...?!

Blue Eyessss

New member
פףף זה לא כזה חרא יום

בסה"כ פעם ראשונה שאת רוכבת איתו... ובאמת אין לך מה ליהיות בלחץ...וגם אם את כן-להתעצבן מזה לא יעזור בכלום קחי בקלות..קחי בכיף...זה רק ספורט...וזה עם סוסים..וזה לא תמיד תלוי רק בך אז אל תאשימי רק את עצמך...כאילו...קחי בקלות בקיצור יהיה טוב ובהצלחה

היי את מניר העמק

אחות שלי התנדבה שם, מי את? (היא אמרה לי לשאול) פליקה היתה הסוסה שלה. מי זה פנטום? אחד חדש?

MorH

New member
רכבתי שם עד לפני שבוע

מי זאת אחותך??? התחריתי עם פליקה בתחילת - העונה!!! ניר - העמק זה הבית - ספר שלי . . .

../images/Emo180.gif../images/Emo122.gif../images/Emo10.gifכואב ליייייייייי

רכבתי על קלי והיה מעולה חוץ מזה שבקאנטר בחימום לקפיצות דפקתי את הרגל בסטנד כי קלי מעדה, היא מעדה משום מה המון
והסטנד אפילו נפל מזה...ועודד שאל מי משחק באולינג עם העמודים
וזה כאב לי בטירוף..חשבתי אפילו לא להמשיך אבל החלטתי לסיים ת'שיעור. קיצר בדרסאג' היה מעולה פשוט, הרגשתי ממש טוב וקלי הלכה כמו שצריך ומעולה.. אחרי זה דפקתי ת'רגל אחרי זה עודד שם איקס, ואיקס יותר גבוה ואז אפרייט עם שתי קורות לפניו ואז קומבינציה של איקס ואפרייט ואז קומבינציה של שני אפרייטים..היה מעולה חוץ מפעם אחת של חוסר קצב. לאון קפץ איתו
גאד הוא רוכב כל כך יפה... ויש מלא תמונות מהאורווה ומהשיעור שלי וגם של ענבר כי היא רכבה איתנו וגם של לאון
אלה צלמה במצלמה החדשה שלי
אני אקטין כמה ואעלה... כואב לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!הברך שלי כולה התנפחה וזה אדום וזה כואב בטירוף

harazy

New member
מורן אמרה לי לכתוב בשמה

שהמחשב שלה מפגר ומחר היא תעלה תתמונות

TauraMan

New member
אל תשחקי עם זה,../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

אני לפני כמה חודשים גם דפקתי את הרגל בעמוד, היא גם התנפחה וישר הלכתי לבית חולים, שמו לי חבישה מיוחדת ונתנו לי כל מיני דברים לשים על זה, אפילו עם טיפול צמוד לא הלכתי שבוע ולא רכבתי יותר.

למעלה