ממשיכים בגאווה

../images/Emo34.gifממשיכים בגאווה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo34.gif../images/Emo66.gif

עצרת הזדהות, סובלנות וזיכרון
למה אנחנו מקיימים את העצרת
ההתקפה על הקהילה הגאה הנה פשע שנאה ! מטרת העצרת היא לומר לחברה הישראלית כי כדוריו של הרוצח, אשר ניסה להחזיר את הקהילה הגאה לארון, לא ישיגו את מטרתם. הנסיון למנוע מבני הנוער שלנו סיכוי לחיים של חופש, אהבה וזהות עצמית, לא יצליח. אנחנו נמשיך להיות בכל מקום ולהאבק על זכותנו לחיים חופשיים, שוויוניים, גאים ונטולי פחד.
משתתפים בעצרת: ריטה, עברי לידר, קורין אלאל, דנה אינטרנשיונל נינט טייב, קרן פלס, מרגול, יהודה פוליקר אמיר פיי גוטמן אליוט, ולהקת הנוער הגאה. המנחה הוא גל אוחובסקי חברה גם יש הסעות!!!!
הסעה מהצפון: ההסעה תצא מרחבת סניף "האגודה גאים בגליל" בקריית שמונה רח הירדן 11 (בניין מת"ב לשעבר) בשעה 15:00 בדיוק. המסלול: קריית שמונה, ראש פינה, צומת עמיעד, צומת קדרים, צומת גולני ,צומת המוביל, זכרון יעקב ,כביש החוף וחזרה באותו המסלול. המעונינים/ות להצטרף להסעה אנא צרו עמנו קשר מיידי רצוי בדוא"ל [email protected] או בטל': 054-6891234 ו - 04-6950690 הסעות מבאר שבע בשבת ב-18:00, תצא מבניין 72 של אוניברסיטת בן גוריון, הסעה לכיכר רבין בת"א, להשתתפות בעצרת לגינוי הרצח המתועב. ההסעה אינה בתשלום, ואותה מארגנת אגודת הסטודנטים בשיתוף אגודת הלהט"ב. ההרשמה במייל:[email protected] הסעות מחיפה הסעות חינם מהטכניון תצאנה מכיכר הבריכה במוצאי שבת בשעה 19.30. כל המעוניין בהסעה מתבקש להירשם במייל [email protected] ולציין בנושא המייל את המילה "הסעה". נא לציין בגוף המייל שם פרטי, שם משפחה, פקולטה, סמסטר וכן מספר טלפון נייד. הסעות מירושלים אגודת הסטודנטים בשיתוף עם 'הבית הפתוח' מוציאים הסעות לעצרת: 18:30 - ממרכז העיר, 20:00 - (לאחר צאת השבת) תחילה מהר הצופים ובהמשך מהכניסה לעיר. המעוניינים להעזר בהסעות מתבקשים לשלוח מייל עם הכותרת "השתתפות בעצרת" בצירוף שם, מספר טלפון זמין וציון ההסעה הרצויה מבין השתיים לכתובת [email protected]

ג ב ש ו ש

New member
כל מי שיכול שיגיע למקום../images/Emo45.gif../images/Emo88.gif

אני לצערי לא אוכל להגיע כי יש יומולדת למישהי מאוד חשובה לי. הבנתי שיהיה שידור בערוץ 24,אני גם אקליט למקרה שלא אהיה בבית. עצרת חשובה ביותר

אני רציתי לבוא=\

אבל אמא של חברה שלי אומרת שבגלל שלא מצאו עדיין את מי שרצח אז היא מפחדת שיקרה עוד אירוע כזה... אם יהיה לי עם מי לבוא אז יהיה שם! וזה באמת חשוב!

כנסי..../images/Emo66.gif

אני לא יודעת אם מותר לי להגיד את זה כי זה סוג של מידע מסווג.. אבל המשטרה כבר יודעת מי עשה את זה והיא בדרך לעלות עליו. הוא בן 23- 25 לפי מה שאני הבנתי מחברה שלי שהיא במשטרה הוא לא דתי הוא היה בתחפושת של בן אדם דתי. וזה על רקע רומנטי או נקמה.. אבל שוב זה מידע שום דבר לא בטוח למרות שהיא שוטרת.. בכל מקרה אין לך מה לדאוג!! לשם הוא בטוח לא יבוא תיהיה אבטחה מאוד גדולה.

למעלה