יומולדת לנסטושששDDD:

sweet shir

New member
../images/Emo34.gifיומולדת לנסטושששDDD:../images/Emo23.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

(OneStepCloser). נסטיההההה אהובתייייי! המוןןןןןןןהמוןןןןןןןןהמוןןןןןןןןהמוןןןןןןןןהמוןןןןןןןןהמוןןןןןןןן ~עוד הרבה~ מזל טוב DDD: את בת 16!!!! כבר ממש זקנה<: כמו שאמרת, יש לך רק עוד 14 שנים לחיות!!!!! חחחחחחחחחחחחחחח (למרות שבריאן בסוף הסתדר, לא? P:) (אגב סורי שזה בדיליי עצום, ולא ב-12 בלילה.. אבל הייתי איתך וזהXD). ((וגם סורי על הפוסטר
אבל לא ידענו שכל החנויות יהיו סגורות!! |חותך2|)) בכל מקרה, איחולים! אני מאחלת לך שתיהיי תמיד מאושרת ושמחה, שהכל יסתדר לך הכי טוב שאפשר. ושפשוט... לא יודעת. שיהיה לך טוב, ורק טוב. זה מה שחשוב בתכלס ^___^ לא משנה הדברים האחרים, העיקר שאת תיהיי מאושרת. D: אבל בשביל שכן יהיו כמה דברים שטחיים/מפורטים... * שתפגשי את כל בכירי ליבך ותשתרללי איתם (חחחחחחחחחחחחחחחחח עוף גוזל, אנתוני וחתיכי גם ברשימה?
)
* תקני הרבה בגדיםD:
* תאכלי הרבה עוגות טעימות ובכלליות דברים טעימים ביומולדתD: (חלק כבר טחנו יחדיוXD)
או שמא
?
* תיהיי בריאה!! זה לא שטחי זה חשוב מאודD:
* שסוףסוף נלך לחדר כושר!! (זה בחיים לא יקרה, הא?
)
~זה הדבר הכי קרוב למכון כושר שמצאתי. תדמייני שזה שרירים ושהוא מרים משקולותXD~ * תיהיי יפהXDDDD חח סתם את כוסית מהממת מטריפה#%#@ במיוחד עם התספורת פרחה שעשית עכשיו
(סתם את יודעת שאת מהממתD:)
* שאני בחיים לא אאנוס אותך שוב. נההה, לא ילך. לונורא, תמיד כדאי לקוות לטובDD:
* מממ מה עוד יש? אושר כושר יושר בריאות... יושר?! למה שמישהו ירצה יושר? Oם טוב נפרוש עכשיו לפני שזה יהיה מאוחר מדיXDDDD מגוון אייקוני יומולדת כדי שזה יהיה צבעוניD:
~מעניין אם בכלל אפשר לעשות עם כלכך הרבה אייקונים. יענו אם יהיה מקום בכללXD~ ~~גם נוסיף תמונה מושלמת וקיצ'יתD:~~

דנושש XD

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo151.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

המון המון מזל טוב
עד 120 שנה
אושר
כושר
בריאות
אהבה
הצלחה
ועושר
שכל משאלותייך יתגשמו

OneStepCloser

New member
../images/Emo99.gifDDDDDDDDD:

אמגד! חפרת! סתם...אני מעריכה את זה מאוד...באמת! 3333333333> תודה על הכל! עשית ברכה ממש מושקעת XD עכשיו גם אני אחפור קצת.. כי ממש משעמם...רציני...זה היומולדת הכי משעמם שהיה לי XDDDD "שסוףסוף נלך לחדר כושר!! (זה בחיים לא יקרה, הא?)"...כה, זה בחיים לא יקרה XDD "תאכלי הרבה עוגות טעימות ובכלליות דברים טעימים ביומולדתD:"...גאדדד העוגה של נטע הייתה ככככככל ככככככככככככככככך טעימה! XD "למרות שבריאן בסוף הסתדר, לא? P:"...בשבילי כלום לא הסתדר!!! אעעער #$^$&$^^%*$%&%$ ~בוכה~ XDD "שאני בחיים לא אאנוס אותך שוב. נההה, לא ילך. לונורא, תמיד כדאי לקוות לטובDD:"...לא...את לא תפסיקי בחיים XD קיצקץ...תודה רבהDDD: 333333333333333333333>

sweet shir

New member
חחחחחחחחחח כפרה333> ../images/Emo99.gif

DDDD: לונורא מחר יהיה מאוד לא משעמם. וגם אתמול היה מאוד לא משעמם. P: ואת עוד תקבלי את הפוסטר שלך!! XDDD חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עלאק בוכה את לא הזלת דמעה! יא פריזר XDDDDDD אומגד!! דון פריזר!!!!!!!1 פאק נוסטלגיותXDDDDDDDDDDDD ס'חתיך הוא היה
~נסחפתי~ איט וויל בי אה פלז'ר רייפינג יו, נסטיה
~מאיפה זה לקוח? אה? אה? *שיניתי את כל המיליםXDDD*~. אוהבתותך333333333333333>

rox love BSM

New member
../images/Emo212.gif../images/Emo213.gifמזל טוב!!!!!!

את בת 16? איזה מגניב XDDD המוןהמוןהמוןהמוןהמוןהמון מזל טוב!!! ו...ו...ו..שיהיה לך כל מה שאת רוצה (אפילו עם זה סתם סוכריה על מקל XD)
|נרות

just orr

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif מזל טוב DDDDDDDDDD: ../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

סוויט סיקסטין הא
שיהיה לך יום הולדת שמחחחחחח וכיפי D: שתהיי תמיד בריאה וחזקה |מפגר| ושיהיו לך חיים מעניינים ומגניבולים
וואי אני גרועה בברכות. >< אני אעצור כאן.
|חיבוק2|

MissMaya

New member
../images/Emo89.gif../images/Emo65.gifמזל-טוב!../images/Emo65.gif

אין לי כ"כ מה לאחל אבל גיל 16 הוא כזה גיל יפה! תנצלי כל רגע!!! אני מתגעגעת אליו
בכל מקרה יומולדת שמח! שתחיי עד 120!

OneStepCloser

New member
חחחח לא לא לא

לא רוצה לחיות עד 120 XDD עד 30 מספיק.. סתתתתתתם
תודה D:

MissMaya

New member
../images/Emo89.gifחח סורי...

טוב נו אז אני אחליף ברכה... רק בריאות?!

XxLianxX

New member
מזל טוב@#$%^&

שתזכי לשנה הבאה! עד 120...סליחה...30 שנה! הרבה אושר, עושר, כושר ואהבה! הרבה מתנות ובהצלחה בהכל! 3333333>

למעלה