שלום!

michalcs

New member
איפה כדאי לקנות מט"ח לפני טיסה?

היי, רציתי לדעת אם למישהו יש מושג מה הכי כדאי לעשות לפני טיסה לשוויץ לתקופה קצרה - לקנות פרנקים בבנק הדואר בארץ? להחליף לפרנקים בדוכני change בארץ? להחליף מיורו/דולר לפרנקים בשויץ? או להשתמש בכרטיס אשראי בשוויץ? תודה, מיכל

Woking

New member
../images/Emo33.gif שלום!

למידע תיירותי, טיולים וחופשות אנא חייגו - 229 לענייני הגירה לאירופה אנא חייגו - 1588 להחלפת דירות אנא חייגו - 701 לחסימה מהפורום הקישו

ArchiTomer

New member
אני דווקא התרשמתי במיוחד מעמוד 4

התוכן הנוצק לדמויות הפועלות....

noa scotland

New member
../images/Emo4.gif

איך זה? עמודים פעילים בלי הודעות? לא הבנתי....... (זה די ספוּקי, לא? איפה כולם?)

ArchiTomer

New member
כולנו רואים את ההודעות ורק את לא...

זה מוזר... האם את רומזת שהמלך הוא עירום?

דירה בלונדון

הי אני וחברה נוסעים עוד שבועיים ללונדון לתקופה של כמה חודשים. אנחנו מחפשים בנרות דירה לגור בה בתקציב של עד 70 פאונד לשבוע. מישהו במקרה יודע על דירה או על אתרי אינטרנט שאפשר למצוא בהם דירה... תודה מראש

The6thAngel

New member
קורות חיים באנגליה

שלום לכולם
אני נמצאת כבר חודשיים וחצי באנגליה, ומתחיל להימאס לי ממכירות על בסיס אחוזים... יש לי דרכון אירופאי, וניסיון של יותר משנתיים hands-on בתמיכה במחשבים מהצבא. אני רוצה למצוא עבודה במקצוע, אבל הבנתי שכותבים כאן קורות חיים באופן שונה מישראל. שלא לדבר על איך מכניסים את הצבא באמצע. מישהו יודע משהו על זה? מה הפורמט של הקורות חיים? תודה מראש |4u|

tsm24

New member
השתחררתי

ואני רוצה לטוס לאירופה, חבר שלי טס לחול עם המסנג'ר שיש לו בסלקום, ואני רוצה לדעת עם עוד אנשים עשו את זה, זה באמת משתלם יותר משיחות כמו שכולם אומרים או שזה סתם פרסומת?

תראי... יש לי הצעה הרבה יותר מושכת

מבחר הפלאפונים פה הוא על הפנים! תנסי לקנות פלאפון בחו"ל ואז תורידי את התוכנה שם ודברי חופשי! חוץ מזה.. אם את הולכת לעשות טיולים אז עדיף בלי טלפונים וכאלה.. סתם עוד דבר לדאוג שלא יגנבו..

Woking

New member
שימו לב

נא לא להמשיך את השרשור בפורום הזה. לרשותכם שירות המסרים.

guy krul

New member
הופעות בחו"ל

אני מתכנן לשהות באמסטרדם בחודש יולי מה-13 עד ה-20 איך אני מברר איזה הופעות יש באמסטרדם או באזור בימים אלה? תודה

שלום, שאלה בקשר לקניות באיטליה

מתי מתקיימות באיטליה מכירות סוף העונה (קיץ) ? תודה מראש לעונים

סיומין99

New member
הגירה לספרד

שלום לכולם , ברצוני להתחיל תהליך הגירה לספרד , הייתי מעונין לקבל אינפורמציה איך מתחילים לאן פונים, חשוב לציין שאין לי דרכון אירופאי כל שהוא . אשמח לקבל עזרה טיפים ועצות, תודה :)

למעלה