דברים שהגיע הזמן לשנות...

ואני מחפשת הצעות
הסקר
התמונה שלנו, ה"לוגו" בעמוד הראשי. (אם יש עוד הצעות לשינויים, או שיפורים, או הצעות לדברים הנ"ל, שרשרו לכאן)

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif סקרים סקרים סקרים

האם אתם נוהגים לחגוג "תאריכים מיוחדים" במערכת יחסים:
כן, כל יום חודש, כל תאריך הוא סיבה למסיבה
לא מאמינים בזה, לא צריך לוח שנה בשביל להגיד שאוהבים/להביא מתנה/לחגוג יחד
אחר (או כל תשובה אחרת)
מה דעתכם על מקרים בהם הבת גדולה מהבן בקשר:
למה לא?
מעדיף שלא, אני בנאדם נורמטיבי שהולך לפי מה שמוגדר כנורמה בחברה
כל מקרה לגופו
...
היישר משנה שעברה - הקיץ הגיע, מה קורה איתכם ועם מערכות היחסים?
הקיץ הוא זמן להתפרפרויות
מחפש קשר רציני, כמו בכל שאר עונות השנה
חיים כרגיל, בלי ציפיות מיוחדת
נמצאים בקשר רציני, אין תוכניות לשנות את המצב
....
האם תהיו מסוגלים לסלוח על בגידה?
לעולם לא
אם הצד השני מתנצל וקיימת בינינו אהבה, כן
תלוי בסיטואציה
כן, למה לא, בקטנה. גם ככה אני לא מאמין גדול במונוגמיה
...
בכמה מערכות יחסים רציניות לקחתם חלק בחייכם?
מעולם לא הייתי במערכת יחסים רצינית
1-3
ביותר משלוש
הפסקתי לספור
מה דעתכם על סטוצים?
לא בשבילי, אבל אם זה מתאים לאחרים - למה לא?
לא מאמין בזה. קשר צריך לנבוע מאהבה
זה הגיל המתאים לחגיגות, אם לא עכשיו אז מתי?
מעולם לא התנסתי, אבל לא שולל
... עוד?
(כמובן שאת יותר ממוזמנת לשנות את התשובות, זה סתם מה שעלה לי בראש)

Tervingi

New member
ממממ...

סקרים אמורים להיות נטולי דעה אישית של הכותב, לא? הרי מי באמת יבחר ב-"מה דעתכם על מקרים בהם הבת גדולה מהבן בקשר: - מעדיף שלא, אני בנאדם נורמטיבי שהולך לפי מה שמוגדר כנורמה בחברה"?

s h i r s 1

New member
עונה

האם אתם נוהגים לחגוג "תאריכים מיוחדים" במערכת יחסים: לא הייתה לי עד היום מערכת יחסים אז לא היה לי מה לחגוג אבל כשתהייה לי[בשאיפה...חחח] אני מאמינה שאחגוג כל כמה זמן... מה דעתכם על מקרים בהם הבת גדולה מהבן בקשר: מעדיפה שלא, אבל אי אפשר לדעת בחיים הכל יכול לקרות.. ... הקיץ הגיע, מה קורה איתכם ועם מערכות היחסים? מחפשת קשר רציני, כמו בכל שאר עונות השנה, אך הקייץ הוא בהחלט הזדמנות להשקיע במערכות יחסים.. .... האם תהיו מסוגלים לסלוח על בגידה? תלוי בסיטואציה ... בכמה מערכות יחסים רציניות לקחתם חלק בחייכם? מעולם לא הייתי במערכת יחסים רצינית ........ מה דעתכם על סטוצים? יש כמה תשובות... גם בינתיים זה לא בשבילי בתור אחת שקשר רציני עוד לא חוותה אז לא מחפשת סטוצים , אבל אם זה מתאים לאחרים - למה לא? ולא מאמינה בזה. קשר צריך לנבוע מאהבה..

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif צפוי... ומי שחושב ככה

אם תשים לב, השתדלתי לתת מרחב שלם של אפשרויות, שלא בהכרח משקפות את דעתי. בנאדם נורמטיבי שהולך לפי הנורמה, שמאמין שבמערכת יחסים זוגית הבחור צריך להיות מבוגר מהבחורה, יבחר בתשובה הזו. לא רואה פה השתקפות של דעה אישית של הכותב...

Tervingi

New member
הדעה היא

שמי שחושב ככה הוא בנאדם נורמטיבי, את מקטלגת בנאדם, אפילו אם זה נכון, זו עדיין דעה אישית ועצם הכתיבה שלה יכול להשפיע על התוצאה.

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif אדם נורמטיבי

זה אדם שהולך לפי נורמות החברה. נורמת החברה קובעת שעל הבחור להיות מבוגר מהבחורה. זה לא קטלוג, זו הגדרה מדוייקת למדי. לא כתבתי בתשובה "אני בנאדם נורמטיבי", כתבתי "מעדיף שלא, אני בנאדם נורמטיבי שהולך לפי מה שמוגדר כנורמה בחברה". אני חושבת שמי שבאמת מעדיף ללכת לפי נורמות החברה, מקבל את זה שהוא אדם נורמטיבי. לא כתבתי "אדם מיושן בדעותיו", לא כתבתי "אדם מיושן", כתבתי מילה שמקובלת בסוציולוגיה והיא, בעיני בכל מקרה, לא נחשבת "קטלוג". בכל מקרה, זוהי דעתי, ואם אתם לא מסכימים, ציינתי את האפשרות ונתתי למיקי את האפשרות לשנות את התשובות בהתאם למה שנראה לה/לחברי הפורום נכון. בכל מקרה, אני אישית לא רואה במילה "נורמטיבי" סוג של קטלוג.

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif ועוד דבר

אחרי קריאה חוזרת של הודעתך, אני חושבת שהבנתי טוב יותר למה התכוונת. התכוונת שלא כל מי שחושב ככה הוא בהכרח אדם נורמטיבי? סבבה. אז אולי אפשר להוסיף עוד אופציה. אתה חושב שיש אפשרות אחרת להעדפה של אדם שהבחור יהיה מבוגר מהבחורה, חוץ מהיותו אדם נורמטיבי? (שוב, אין פה שום העלבה או קטלוג. מרבית האנשים בימינו מאמינים בדבר מסויים, לכן הוא נקרא נורמה. אדם נורמטיבי הוא לרוב אדם נורמלי שמסכים עם דעת החברה, לא יותר)

Tervingi

New member
תשמעי

אני לא התכוונתי לחלוק על דעתך האם מישהו שחושב ככה הוא בנאדם נורמטיבי או לא, אלא רק מעלה את העניין שבגלל ההוספה שלך, זה יכול לשנות את התשובות של הבנאדם. אם התשובה הייתה רק "מעדיף שלא" התוצאות כנראה היו נראות אחרת מאם התשובה הייתה כמו שרשמת.

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif למה לפי דעתך זה המצב?

למה אתה חושב (בצדק או לא, אני לא יודעת) שהמילה "נורמטיבי" תשנה את התמונה? ובכוונה לא כתבתי "מעדיף שלא". חלק מהפואנטה בסקרים הללו היא לגלות מה חברי הפורום חושבים על נושאים שונים, והתשובה "מעדיף שלא" לא מסגירה הרבה. השאלה היא "למה". אני לא רואה סיבה אחרת שאדם 'יתנגד' לקשרים כאלו, אם לא החריגה מהנורמה. בגלל זה שאלתי בהודעה הקודמת, אילו עוד סיבות קיימות, לדעתך, להתנגדות לקשרים מסוג זה. חוצמזה, אני נתתי את הבסיס. מכאן ואילך חברי הפורום והמנהלת יכולים לשנות את תוכן השאלות ו/או התשובות בהתאם לרצון/כל סיבה אחרת. לא חקקתי שום דבר בסלע, לא אמרתי "זה מה שהצעתי, take it or leave it". הרמתי את הכפפה, הצעתי רעיונות לסקרים, קחו את זה ותעשו עם זה מה שאתם רוצים. אני, עדיין, לא רואה שום דבר פסול במילה 'נורמטיבי'

Tervingi

New member
אחד המעצבנים...

טוב, אני אנסה לשחזר את מה שכתבתי... סקר יכול לענות רק על מה אנשים יעשו או יחשבו בסיטואציות שונות, לא למה הם יעשו את זה, פשוט בגלל שיש לו מס' תשובות מוגבל, כדי לענות על "למה?" אנשים יעשו/יחשבו משהו צריך פשוט אינספור אפשרויות כמס' הסיבות האפשריות שיהיו לאנשים. נכון שגם המעשים הם בתיאוריה אינסופיים, אבל בד"כ יש רק מס' מעשים ריאלים וגם בזה סקרים לפעמים לא מצליחים לקלוע, אם היה לך את הסקר הבא: מה תעשי אם ידיד שלך יקריב את פניו במטרה ברורה לנשק אותך צרפתית? 1) אנשק אותו חזרה 2) אתרחק ובכלל המעשה שלך הוא לנשק אותו על הלחי, מן הסתם שאת לא תרצי לבחור באף אחת מהתשובות האלה, אותו דבר אם המעשה הוא נכון, אבל הסיבה היא לא, אם רק חלק של התשובה לא נכון, כולה לא נכון לגבי אותו בן אדם. ולא, אני לא מתכוון לרדת לעומק העניין של האם באמת יש סיבות אחרות, כי אפילו אם אני אישית לא מצליח למצוא אחרות (למרות שאני כן), יש אנשים שכן יוכלו למצוא ככה שדיון בנושא יהיה חסר תועלת רק בין שני אנשים.

אני עונה[=

1.האם אתם נוהגים לחגוג "תאריכים מיוחדים" במערכת יחסים: כן, כל יום חודש, כל תאריך הוא סיבה למסיבה 2.מה דעתכם על מקרים בהם הבת גדולה מהבן בקשר:בכיף, בקרוב מאוד אולי תהיה לי מערכת כזאת חח[= 3. היישר משנה שעברה - הקיץ הגיע, מה קורה איתכם ועם מערכות היחסים?... 4. האם תהיו מסוגלים לסלוח על בגידה?היתי במצב כזה זה מאוד תלוי בסיטואציה 5. בכמה מערכות יחסים רציניות לקחתם חלק בחייכם?לא היו רציניות 6. מה דעתכם על סטוצים?אם כיף לאנשים זה עם זה וטוב להם והם נהנים אז למה לא בעצם?[=

Red Bimba

New member
עונה :)

האם אתם נוהגים לחגוג "תאריכים מיוחדים" במערכת יחסים: כן, אבל לסירוגין. נגיד חודשיים לא, חודש כן והלאה. מה דעתכם על מקרים בהם הבת גדולה מהבן בקשר: למה לא? היישר משנה שעברה - הקיץ הגיע, מה קורה איתכם ועם מערכות היחסים? יש בערך,ברוך השם. האם תהיו מסוגלים לסלוח על בגידה? לסלוח יכול להיות שכן אבל לא אשכח ואהיה יותר בררנית בכמה מערכות יחסים רציניות לקחתם חלק בחייכם? 2. מה דעתכם על סטוצים? זה הגיל המתאים לחגיגות, אם לא עכשיו אז מתי?

למעלה