יהודיה18

New member
ברוכה הבאה לרשימת המדוכאים!

מצטרפת לגוזף המכשף? ממה נמאס צדיקה.. חח.. בגרויות אחותי? בחיים הכל עובר.. מטעויות למד והשתפר.. מה שקולך הפנימי אומר זו האמת שלך, לסלוח זו לא חולשה, נצור אהבה בדרכך, ודע.. שהכל עוד יתהפך לטובה!! חבריה.. מה קורה אתכם.. דנה.ה.ה.ה.ה.ה.ה. צ`י.י.י.יז.ז.ז.. מצלמים, תני חיוך צדיקה! יהיה פסיידר, על בליינד! בעז"ה! =)

N יxוe כלל

New member
חחח את רצינית?!

לה'ו איזה בגריויות?! סיימתי י'ב שנה שעברה!! לא סתם כואב לי הגרון ואני בקושי יכולה לדבר חח =)

יהודיה18

New member
אה.. חח..

כי, לא מזמן דברת על הבגרויות שלך בפורום.. פו.. ב"ה שזה רק זה.. חח.. כבר חשבתי מה.. אחותי, תשמחי ביסורים, כפרת עוונות, יהיה פסיידר, בעז"ה!! חח.. דלקת גרון, א ברוך.. קשה לבלוע, לדבר עוד מילא.. חח.. לא נורא, שתיקה זה דבר טוב! =) תרגישי טוב מתוקה!

חידה ../images/Emo218.gif

חברות שלי ואני התווכחנו שעות, ועדיין אין לנו פיתרון, אז הרי היא לפניכם: ים ללא מים עיר ללא אנשים וכביש ללא מכוניות מי שיודע/ת ת'תשובה, גבר!

בגלל זה שאלתי אותכם ../images/Emo218.gif

כי לא ידעתי את התשובה, אבל בפורום אחר פתרו לי אותה... אבל ניתן לכם עוד זמן לחשוב...

דופניך

New member
אני הכי בבאסה בארץ!!!!!!!!!

כל החברים שלי בטיול שנתי.... ואני מנסה לעשות פרויקט באומנות וכל מה שאני רואה זה שאני רק יודעת לרשום אבל לא לעבוד עם צבא....... באסה!!!!!!!!!!

דופניך

New member
כייייייייי

זאת היתה יכולה להיות ההחלטה הכי מטופשת שיש לצאת לטיול.... לא הייתי מספיקה להכין את הפרויקט באומנות ולא הייתי מספיקה להתאמן לבגרות בגיטרה...

דופניך

New member
וגם זה לא מעודד......

כי אני לא מצליחה לנגן כל מיני דברים.... ועוד חודש הבגרות ואני צריכה לנגן כמו באקדמיה.....

AmpX

New member
בגלל זה מתאמנים..

קדימה לעבודה! ותזכרי שאין שום ייאוש בעולם כלל!!!

למעלה