../images/Emo32.gif

יש לי שאלה אומנם לא הכי קשורה אבל בכל אופן :) 1. רגליים ארוכות-זה בהכרח גנים? או שאם נגיד מישהי עכשיו בת 15 ונמוכה ועוד נניח שנה וחצי פתאום היא גובהת בצורה משמעותית אז יהיו לה רגליים ארוכות?? 2.צוואר מתארך אם השנים?? או לא????? סורי על השאלות הסתומות אבל אני חייבת תשובה ת!דההההה מראש

אין דבר כזה רגליים ארוכות בעצם.

זה הכול עניין יחסי, מן הסתם שלבחורות גבוהות יש רגליים יותר ארוכות מאשר לבחורות נמוכות. אבל היחס בין אורך הרגליים לגוף דיי דומה, או אפילו כמעט בלתי משתנה. אבל יש כאלה שיש להן אגן כזה[לא יודעת בדיוק איזה] שיוצר אשליה של רגליים קצרות, או אפילו בנות שלובשות מכנס/חצאית שלא מחמיאים להן, שגם זה דיי עוזר ביצירת המראה של רגליים קצרות. גם רגליים שמנות, או עבות נראות כאילו שהן קצרות, בגלל הפרופורציה בין עובי הרגל לבין האורך שלה.
שוב, צוואר זה גם דיי יחסי, אבל יש קשר לגנטיקה, כי יש כאלה שיש להם צוואר קצת קמור או שיותר מדיי נכנס לתוך הכתפיים/ראש, וזה יוצר אשלייה של צוואר קצר.
אבל בעיקרון, אם את בת 15 וכבר כנראה שקיבלת מחזור, אין לך עוד הרבה לאן לגבוה, אולי 3-4 מקסימום 5-6 סנטימטרים. *חשוב לציין, יש מצב לטעויות בהודעה הזאת, זה רק מידע כללי. ^_^

victoria777

New member
ועוד איך יש דבר כזה

היחס בין פלג הגוף העליון לפלג הגוף התחתון משתנה מאדם לאדם...

oOsheOo

New member
תשובות...

1. רגליים ארוכות זה בהכרח גנים...וד"א גם האופציה השניה שהעלית (שמישהי פתאום גובהת בצורה משמעותית ואז יש לה רגליים ארוכות) זה בגלל גנים. ברור שלמישהי בת 5 אין רגליים ארוכות כמו למישהי בת 20, אבל השאלה היא בגובה ופרופורציות ביחס לגוף וזה נקבע אך ורק ע"י הגנים. 2. צוואר מתארך עם השנים, אבל לא בהכרח נהיה ארוך יותר ביחס לגוף (הכוונה שאם למישהו יש צוואר קצר יחסית בילדות אז הוא יתארך ביחד אם שאר הגוף, אבל זה לא אומר שהוא יהפוך לפרופורציונלי).

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif נ"ש

ההורים שלי עשו לי הפתעהההההההה ומחר אני נוסעת לאילתתתתתתתתתתתת מחרררררררררררררררר עד סוף החופשששששששששששששש אההההההההההההההההה

למעלה