GeJuFan

New member
חמש דקות לפני שהחורף עוזב חליתי

|חולה| קצה קנה הנשימה של האף בפה כואב האף גדוש, והכול אשמתה של אמא שלי שכבתה היום בבוקר את המזגן שהיה על חום וגרמה לי לחלות

gozala

New member
סבתא גוזלה והגוזל החדש../images/Emo48.gif../images/Emo6.gif

f e l i n e

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ומה שמו?

gozala

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo9.gif עדיין לא הוחלט סופית../images/Emo70.gif

אולי.... תומר.

טליה ג

New member
מזל טוב ל"גור" החדש!../images/Emo95.gif../images/Emo49.gif

לשם שינוי גור על שתיים
הרבה הרבה בריאות לנכד המקסים וכמובן הרבה נחת! שיגדל להיות אוהב חתולים כמו סבתא שלו!

gozala

New member
כבר חושבים אם לצרף אליו את נוי ../images/Emo8.gif

זו מחלה מדבקת והנכד הזה (וגם הנכדה שבדרך) וכל הבאים אחריהם יהיו במגע עם חתולים וגם גוזלה המקורית כאן בשטח.
(היא כבר מבוגרת מאוד, אבל יש לה עוד כמה שנות חיים).

sefushfushon

New member
מזל טוב

חתולים מסכנים, עוד אחד שבא להלחם על הטריטוריה ... המון מזל טוב וחג שמח, עמי והחבר'ה

קרני4

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo48.gif../images/Emo49.gif../images/Emo95.gifמזל טוב, חוה

התינוקי המתוק כבר נראה נינוח בזרועות הסבתא.
המון מזל טוב לסבתא, להורים ולפעוט. מחכה לתמונות נוספות של המתוקי.
קרני

p a k a

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo65.gifהמון מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

gozala

New member
הוירוס אשם לא המזגן בעונת מעבר

מי פותח מזגן בעונת מעבר??? קר? אפשר ללבוש גופייה ולא להכביד על חשבון החשמל. אני לחלוטין מצדיקה את אמא שלך ומצטננים מוירוסים בלי שום קשר למזגן!!

GeJuFan

New member
אני ממש סובלת בחורף ובתחיל עונת

המעבר ככה שאם קר בלילה והמזגן לא פתוח אני מתה מקור וכל הרגליים שלי נרדמות מהקור. ככה שאני חייבת את המזגן אחרת אני קמ בבוקר בלי הרגשה ברגליים לפחות לרבע שעה(וז הסבל אמיתי כשהדם מתחיל לזרום בחזרה לרגליים או נמס בתוך הגוף, פשוט נוראי). אף אחד במשפחה שלי לא היה חולה בשבועות האחרונים ככה שקשה לי לחשוב איך הצלחתי לתפוס איזה שהוא מוירוס, וגם לא יצאתי הרבה מהבית.

למעלה