gozala

New member
על סדין מחמם שמעת? ../images/Emo62.gif

חסכוני מאוד בחשמל ואצלי הוא במיטה מתחילת העונה ועד סופה, חשבונות החשמל שלי צנועים מאוד (קיבלתי עכשיו 400 ש'), יש לי גם אטמור במקלחת, שהוא גם חסכוני למים (עד שמגיעים החמים מדוד השמש לא מבזבזים דלי שלם) ולא מחממים דודים שלמים. צריך לחשוב באופן חסכוני בתחזוקת הבית... כי אחרת איך אוכל להקציב לחתולים אוכל???

../images/Emo32.gifמאיה בוסקילה-הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אתם מוזמנים להגיע לפורום של מאיה בוסקילה החדש דנדש - שאחראית כבר ללהיטים : "יש בליבי כינור","סיפור מכור","הלב","עולם מופלא" וכו' שנמצא ממש כאן בתפוז : http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=988 אשמח לראותכם שם באופן פעיל
תודה , רון .
*פורסם בהתאם לתקנון אישורי פרסום*

gozala

New member
../images/Emo51.gif מכל ה-../images/Emo23.gif../images/Emo51.gif../images/Emo23.gif../images/Emo51.gif

gilher

New member
עמותת עלם - לנוער במצבי סיכון

היי אנשים, אני יודע שרובכם ככולכם עמוס לעייפה בהוצאות כספיות (ובנוסף לכל אחד יש את החתולים להם הוא דואג). דווקא בגלל החמלה העצומה שיש בפורום זה (ושאני נתקל בה כל הזמן ובגלל זה זהו אחד הפורומים האהוב עליי ביותר) אני כותב הודעה זו. אני פונה בהודעה זו לאלה שיש להם אולי עוד קצת (אבל ממש קצת) לתת: כנסו לקישור הזה: http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2642,00.html (אינני חבר בעמותה זו. כמוכם עכשיו, נתקלתי בכתבה שמדברת עליה, וזה פשוט דיבר אליי. בפנים).

אם מותר לי לספר משהו על עלם

מצטערת ללכלך קצת, אבל יש לךי מטען על עלם. לפני כמה חודשים הייתי שם בראיון עבודה. המראיינים חזרו על זה שאני מאוד מתאימה לתפקיד (גם לי זה נראה מתאים) אבל שבגלל זה שרק התחתנתי ברור להם שארצה להכנס להריון ושזה מקשה על הארגון כשנשים יוצאות לחופשות לידה ושבכלל לא יכולות להתמסר עד הסוף ולכן לא כדאי שאתחיל לעבוד שם. אני מודה שהרבה מעבידים חושבים דברים כאלה ולא אומרים, אבל לאמר לי את זה ככה נראה לי ממש מוזר. זה עוד נאמר באווירה מאוד ידידותית וכביכול איכפתית. חוץ מזה, המטרות שלהם חשובות, אבל גוף שאמרו לדאוג לחברה אמור לדאוג לתת גם הזדמנויות שוות לנשים, לא?

gilher

New member
אני מסכים לגבי מתן הזדמנויות שוות.

אין ספק שזה מקומם. מה שכן, אפשר להודות להם על הכנות. אני מניח שהם רוצים אנשים שיתמסרו עד הסוף ושכאלה שהם "ברי סיכון" לא מתאימים. קצת עצוב אבל אם אלה "דרישות התפקיד" מה אפשר לעשות כאן לדעתך?

אני מסכימה שהיו כנים

אז האם הפתרון הוא שכל אשה, נשואה בגיל הפוריות לא תוכל לעבוד בעבודה רצינית? השוק מלא בכאלה שכן עובדות ומצליחות. אני פשוט במיוחד מצפה מארגון שרואה את טובת החברה כמטרה, להשתדל להתגמש עבור קבוצות שונות בחברה ולא להתכחש אליהן.

gilher

New member
אני ממש מסכים איתך.

עצוב לי שזה המצב. מצד אחד אני קצת מבין את אותו אירגון. מצד שני אני מאוד מבין ומקבל את דברייך. נקווה שבעתיד הלא רחוק השיוויון יהיה מלא לכל.

מבחינת החוק אין דילמה - זו עבירה

זוהי עבירה ברורה על החוק ! את מחויבת לדווח למעסיק (או מעסיק פוטנציאלי) על הריון רק מהחודש החמישי. אסור להם בכלל לשאול, ובטח לא לשכלל את זה בשיקולי העסקתך. עצם היותם כנים לגבי הפרת החוק, לא פותר אותם מעונש על העבירה. אם גנב היה אומר לך "בכנות" שהוא רק בא לקחת את המזומן מהארנק וזה הכל ... אז לא היה מגיע לו להכלא ?! בקיצור, מעסיקים צריכים לדעת שעל עבירות על החוק משלמים. יש תקדימים לפיצוים במקרים כאלה ואני במקומך הייתי מבררת את זכויותי. כל זאת בלי קשר למפעל החשוב של העמותה . ואני לא חושבת שמגיע להם הנחות בפני החוק.

אני לא מתכננת לעשות משהו נגדם

גם כי אני באמת נותנת להם קצת יותר קרדיט כי הם עמותה ופסיכוליוגית זה משפיע עלי, למרות שחוקית אין קשר. חוץ מזה, אני מודה שפשוט לא בא לי להכנס לעימותים איתם. זה ידרוש ממני להכנס לדקויות והוכחות כי הם הרי ינסו להראות שהם לא הציגו כך את הדברים וזו מילה שלי נגדם ופשוט לא בא לי. אני מודה שענייני בעלי החיים מוציאים ממני תחושות הרבה יותר עזות מאשר עניינים כאלה. מצטערת. כנראה שלעולם לא אעבוד בשדולת הנשים. מה שכן, כשאני שומעת על עמותת עלם, אני תמיד נזכרת בעניין.

הבראה שלמה../images/Emo101.gifמה שקרה השפיע

עליך, וזה לא בגלל המזגן. תרגישי טוב ותבריאי מהר. מורן

קרני4

New member
החלמה מהירה, מאיה. איך את מרגישה?

מה שלומך היום?
כל הצרות האלה השפיעו עליך. הרבה תה עם לימון ושמרי על עצמך.
קרני

GeJuFan

New member
אני מרגישה כבר יותר טוב, נחתי הרבה

שתיתי הרבה תה(איזה ארבעה כוסות שזה כמות גדולה מאוד בשבילי) אבל הנוזלת לא רוצה לעזוב
. עוד מעט הקיץ ואני ארגיש יותר טוב. בינתיים אחותי משגעת את ליידי הם משחקות

GeJuFan

New member
שיחקנו עם ליידי איזה כיף, לקחנו מגב

מגבת ושיגענו אותה. משחקים כאילו המגבת היא חתיכת בשר ופשוט מושכים את זה כשהיא תופסת את זה מתחילים למשוך ואז גם היא מתחילה למשוך וזה משחק כיף. כיום בגלל הגיל המתקדם שלה היא מתעייפת מהר יותר, אבל פעם כשהיא הייתה צעירה יותר יכולנו לשחק איזה שעה עד שהיא ממש התעייפה

למעלה