DOMINATOR AU

New member
סופר מוטו חשוב

לאחרונה ראיתי את הXR 600 סופר מוטו שהיה של כפיר לוין וכרגע אני מתלבט לקנות אותו הייתי מעוניין לשמוע הערות לגבי אופנוע זה . תודה.

tal h1

New member
דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

למישהו יש את הטלפון של גלעד היועץ המשפטי???

Fengluzon

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo91.gifשאלת טסט לאופנוע:../images/Emo41.gif

ברצוני להעביר טסט את הEXC250 ללא צופר וללא מאותתים. א.האם אפשרי? ב.במידה ולא, מה חשוב?(כנראה שניהם) ג.מקום מקום מקום.(כמובן במסרים בלבד) אנימאזור השרון אך אין בעיה לנוע צפונה ודרומה (כמובן בגבול הטעם הטוב-לא קריית מלאכי). תודה רבה ושבת שלום

aladine

New member
למכונאים ובעלי הנסיון בKTM מבינכם.|

יש לי הזדמנות לקנות קטמ300EXC שנת 95 !!!!!!!!! אני חושש שהוא ישן מדי ממה אני צריך לדאוג? ולאילו נקודות חשובות אני צריך לשים לב? להחליף פיסטון זה טיפול שיגרתי, אני יודע ,אבל ממה אני צריך להזהר במיוחד? קראנק,בולמים, שילדה? תודה מראש ואחלה פורום

בועז ד

New member
תחזית מזג האוויר בישראל לשבוע הקרוב

לחברים שלום: היום צפויה ירידה קלה בטמפ יהיה מעונן חלקית-בהיר גובה הגלים בים התיכון 50-90 ס"מ טמפ הים 18 מעלות,מחר ירידה קלה נוספת בטמפ מעונן חלקית ביום א' יתכן גשם מקומי קל בצפון ובמרכז ויהיה קר יותר ביום ב מעונן חלקית וקר מהרגיל תחזית מלאה ניתן לקבל באתר מזג האוויר בישראל מידע נוסף ניתן לקבל בפורום מזג האוויר-393 בועז

donjovani

New member
לפני התחרות מחר , שאלה בהבנת החוקה

מהו המושג: " הוא עשה לי גלילי"??????????????? בין הפותרים נכונה יוגלו 3 מקומות על הפודיומים השונים.

כRובי

New member
לגבי האופנוע הספציפי של כפיר או

בכלל לגבי ה-XR600 כסופרמוטו ? כי לגבי האופנוע עצמו, מדובר על כלי מאוד משופר (את הרשימה המלאה תקבל כמובן מבעליו). האופנוע עצמו עמד בכבוד עם כלים כמו WR400 / YZ400 במסלולי המרוצים המקומיים, ולא בייש. לגבי ה-XR600 כסופרמוטו בכלל ? ההונדה היחידי שהוא גם חוקי לכביש בארץ וגם המתאים ביותר להסבה... (מי שהבין את החיוך במשפט האחרון, שיבושם לו...
מי שלא, לא.
)

StAv cR

New member
מי מכאן מתחרה מחר?

למה שלא נקים אוהל כזה רק של חברי פורום? כמו שהיה בערך בלהבים? נו מה אומרים?

donjovani

New member
כך אתם יוצאים להתחרות מחר?

אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש!!!!!!!!!!!!!!!

YellowBeta

New member
עשה לי גלילי זה ברור

אבל ניתן לאחרים לנחש רואים אותך מחר דוןג'ובאני?

donjovani

New member
לצערי הרב לא אני בתורנות בשגרירות

אך נראה כי אתה יודע התשובה אך אתה מחר על הפודיום של ה- 50 סמ"ק עד כמה שאני זוכר , אז בוא נראה אם ישנם כאן יותר משניים אשר מכירים את החוקה היבשה...

כלי מעל שנת 95 חייב באיתותים...

חבר שלי נכשל על זה, וזה מציק מאוד... ד"א, הכי פשוט להביא למוסך שיעביר את הכלי טסט. ככה תמיד הייתי עושה... אין מצב שהכלי יכשל..

alonsl

New member
גש לאופרוד לאוריה

הוא מעביר ליי את הכתום שלי כבר כמה שנים ללא מאותתים ללא צופר רק עם אורות ומספר גדול(דרך אגב גם ללא ביוטח) עולה 150 ש"ח אבל שוה את כל הסיפור עובר בטוח

EYAL AVRAHAMI

New member
נראה לי כרוב,שיש כאלו שיחלקו על

קביעתך שהXR600 הוא החוקי הטוב ביותר של הונדה שאפשר להסב לסופרמוטו, רבים יעדיפו את ה650 לדעתי.

למעלה