אדם קלר1

New member
פעיל יהודי אמריקאי חסם טנק ודחפור ב

פעיל יהודי אמריקאי חסם טנק ודחפור בשכם פעיל השלום היהודי- אמריקאי אריק לוין נעצר היום בשכם, כאשר היה בתוך קבוצה של פעילי שלום בינלאומיים שהתיישבו לפני טנק ודחפור של צה"ל וחסמו את דרכם. כלי הרכב היו בדרכם להשתתף בהריסת בנין בו גרות שתי משפחות. פעילי השלום חסמו את דרכם של כלי הרכב במשך כרבע שעה, כאשר הם פונים אל החיילים להם כי הריסת בתים והשארת משפחות ללא קורת גג הם מעשי פסולים. קבוצת החיילים שהגיע למקום החלה לפתע לירות על פעילי השלום רימוני הלם וגז מדמיע. החיילים גררו את לוין לתוך ג´יפ כשהם בועטים בו ומכים אותו ולקחו אותו למחנה בחווארה, ומשם הועבר מאוחר יותר אל תחנת המשטרה באריאל. כמו כן נעצרו שני עיתונאים מסוכנות רויטרס שסיקרו את הארוע, וגם הם הוכו בידי החיילים. ריי לוין, אימו של העצור, הנמצאת גם היא בקרב קבוצת פעילי השלום, אמרה כי בנה הוא איש מצפון שאינו יכול להשלים עם כיבוש ועוצר אכזרי המוטל על אוכלוסיה שלמה, כמעט מליון אנשים, נשים וטף, כמעשה של ענישה קולקטיבית על מעשים שבוצעו בידי בודדים. היא אמרה, כי היא ויתר חברי הקבוצה הבינלאומית מתכוונים להישאר בשכם ולהמשיך לסייע ככל יכולתם לתושביה הסובלים סבל קשה בגלל העוצר שהוטל עליהם ואשר משבש לחלוטין את כל פעילות החיים. חברי הקבוצה אומרים כי הצבא השתלט על ארבעה עשר בתים בשכם והפך אותם לעמדות. התושבים מאן י בם מסכמים בחלק מהמקרים אולצו בני המשפחות להידחק לחדר אחד בדירתם, ובמקרים אחרים סולקו בני המשפחות לחלוטין מביתם ונאלצו למצוא מקלט אצל שכנים. חברי הקבוצה הבינלאומית מבקרים מדי יום בבתים אלה ומדברים עם בני המשפחות. "זהו יחס בלתי אנושי, פשוט להשתלט על דירה ולהפוך אותה ליעד מבוצר בלי כל התחשבות בתושבים" אומרים חברי הקבוצה.

a-s-inv

New member
שינוי הישראלית

באנו לישרל לבנות וליבנות בה........ באנו לכאן בעצם להטביע את חותם זהותינו מכאןולעולם ולעיני כל העולם ומה נהינו? ישראלים, ישראלים טובים. המונח ישראלי הוא מונח כוללני, הוא כולל בתוכוגם ערבי בדווי צ"רקסי וגם עובד זר אוטוטו.... ניקח לדוגמה את טומי לפיד....הוא מייצג אדם חכם, אינטלקטואל, אינטלגנט, איש ספר,,,,,אך............ האם הוא מייצג משהו ביהדות? יש לו זכות קדימה על זו הארץ ביחס לאדם אחר בעולם עלי אדמות? נציב אותו במוזיאון באילינוי שבשיקאגו או נשים את בובתו השעוותית בבית מאדאם טוסו, האם מישהו בעולם יטעה לגביו שאולי הוא יהודי? גם לפי האף לא. מה אני בא לומר בעצם....ארץ ישרל ומדינת ישראל מייצגת משהו יותר מאוניברסליות כלית, משהו פנימי ערכי שערכי הדת וההיסטוריה חייבים להשתלב בהם ובלעדיהם אין לנו כל כך זכות קיום בפיסת הקרקע הזו שינוי לעומת זה מייצגת הת ההפוך שבהפוך, מילא לא לייצג ערכים וחזון ראשית טבול באחרית, אבל לצאת נגד? זה מחריד! תחשבו על זה

a-s-inv

New member
חינוך, זה לעומת זה.

ישד לציין שהחינוך החילוני אינו כושל שכן כושל היא מילה המורה על ההווה, המילה המתאימה יותר לחינוך החילוני הוא כישלון שזה כבר כולל עבר הווה עתיד מוסדות חינוך שבני ארבע עשרה מחזיקים סכין בכיס ועוד לפני האירועים הביטחוניים ש.....מבצעים אונסים קבוצתיים ככרטיס כניסה לחברה. מוסדות חינוך והטובים שבהם שנתפסים בהם מנות סמים לא מבוטלות בכיסם נוער שמכור לאביב גפן אסף אמדורסקי דראג סיגריות סמים זיונים סקס ופורנו נוער חסר ערכים כבוד ויתור והנאה שכל מאוייו זה כסף וזיונים פאבים ודיסקוטקים זה לא בדיוק החינוך הערכי והטוב במוסדות הדתיים הן הממ"ד והן החינוך העצמאי והן מעיין החינוך אין את כל זה ולו רק משום שההכוונה שם שונה בתכלית בהשקפתה ודרכה לצערכם ולמזלינו. אמנם מלמדים שם לשנוא את פורז לפיד ופריצקי אבל זו שינאה בריאה בעיני לשנוא את מי שממילא שונא אותך, זה גלגל החיים, הלא כן טלו קורה מבין עיניכם לפני שאתם נוטלים קוץ מבין עיני מי שמחנכים למורשה מסורת וערכים ואפילו על חשבון לימוד שינאת השונאים.

alon14

New member
וממעיין החינוך...

...יוצאים הבריונים של משמרות הצניעות. so what?

פלסטיק

New member
קיבלת כבר תשובות בשירשורים קודמים

הנה אתן לך חלק מהקישורים לשירשורים ארוכים מאוד בנושא, קיימים כמובן עוד רבים כאלה. נראה לי שהטוב ביותר היה לחבר את פתיחת השירשור הזה לקודמים כדי שאותן הודעות לא יחזרו על עצמן יום טוב

kelebrin

New member
מי אתה שתאמר מהו חינוך ערכי טוב?!

אני לא רואה מה הבעיה בסיגריות, סקס (חוקי לגמרי ובהסכמה בין שני בוגרים), פורנו, כסף, פאבים ודיסקוטקים. אבל לעומת זאת, אני בהחלט נגד סמים מכל הסוגים שעלי להזכירך, הרבה מאוד חרדים משתמשים בסמים האלו שהזכרת. ודרך אגב, אין כזה דבר "שנאה בריאה". אתה חוטא חטא גדול אם אתה מלמד את ילדיך לשנוא, לא משנה מה...

a-s-inv

New member
שטויות במיץ..

מי שרוצה באמת ללמוד מב זה חברה ערכית ובריאה יבוא לסקטור הדת באשר הוא עליכם להבין פעם אחת ולתמיד שאתם חולים. כשבא לי אחד כמוך ואומר, מי אמר שכל מה שמנוי למעלה זה רע, זה כבר אומר הכל מראה לא עולה הרבה כסף, תקנה תביט תפנים

kelebrin

New member
ממש חברה ערכית ובריאה

פרזיטיות ובטלנות, שנאה כלפי כל מי ומה ששונה ממך, היהירות לנסות להחליט לאנשים מה מוסרי ומה לא, היהירות להחליט לאנשים את נטיותיהם המיניות, היהירות להחליט לאנשים מה מותר ומה אסור להם לאכול... להמשיך? או שזה הספיק לך?

a-s-inv

New member
טעות...

תפסיק לראות יותר מדי טלויזיה ולקרוא כתבות שקריות, צא לשטח אנונימי יקר. אף אחד לא פרזיט אף אחד לא בטלן כולם חיים טוב ובפשטות בדרך כלל, לא צורכים את מה שהציבור החילוני צורך לכן גם חיים יותר טוב ועם פחות דאגות והעיקר עם ישראל חי... והיתר...

LSD-J

New member
"צא לשטח"?

"צא לשטח" ו"תפסיק לראות טלוויזיה" לא ישכנעו פה אף אחד. תצטרך להתאמץ קצת יותר. מה זה "צא לשטח"? ומה בדיוק הוא יראה בשטח? המוני תלמידי ישיבות אצים רצים למקומות העבודה שלהם? שכונות חרדיות בירושלים שמשלמות ארנונה בלי הנחות של 90%? משפחות חרדיות עם 2 ילדים וזוג הורים שעובד למחייתם? כיתות בבתי ספר של ש"ס שיש בהן יותר מ-22 תלמידים? תלמידים חרדים שהולכים ברגל כל בוקר ולא בהסעות על חשבון המדינה? תביא עובדות. אם אין לך, אל תבלבל את המוח. רוצה עובדות? רק תבקש.

a-s-inv

New member
תפסיקקקקקקקקקקקק לקרוא עיתונים

צא לשטח. יש חוק במדינה שנותן הנחות לארנונה לפי מצב הסטטוס המשפחתי ולפי גודל ההכנסות, ולאו דווקא לדתיים, אז מי אתה כי תלין עליו? המוני לומדי התורה גם עובדים כמו שכבר ציינתי לא פעם אבל כמו שאמרת, לשכנע לא אוכל, כי מה שמפריע לכם אצל החרדים זה לא מה הם עושים, כי אתם לא יודעים את סדר יומם באמת ובתמים, מה שמפריע לכם זה הלבוש שלהם, השוני שלהם, השחור הבולט שמנקר את עיניכם, בקיצור בוא נקרא לילד בשמו "שינאה". חבל עליך שלא למדת באחד מבתי הספר של ש"ס ואפילו בכיתה עם חמישה תלמידים,היית יוצא יותר נורמלי, לא חשוף לשינאה שאתה חשוף אליה עכשיו, עצם החבירה לחבורה של לפיד מלמדת על בן שיחי הריקני. במוסדות ש"ס היית לומד בתור ילד ערכים, כיבוד אב ואם, לא להתחצף למבוגרים, לעמוד בפני זקן באוטובוס, יסודות המידות בדמות קינאה תאווה וכבוד מה שהיה הופך אותך לבן אדם מן היישוב ולא עוד אחד שלא מצא מוצא או ימצא את עצמו. פיספסת...הדלת עוד פתוחה

a-s-inv

New member
זה לא אתם החילוניים

זה אתם תומכי שינוי בין החילוניים. רוב החילוניים סולדים משינוי ובפרט מהעומד בראשה החלטת להיאבק על המקום הראשון במציאת לינקים עם הילד ההוא,מה שמו?

אנדרי ז

New member
החלטת להיאבק על המקום הראשון

בתחרות מחליפי הנושא הכשרוניים? טענת שאנחנו שונאים את החרדים ושהם לא שונאים אף אחד. נו, בבקשה... הבאתי רק לינק אחד. תרצה, תקבל עוד.

LSD-J

New member
תפסיקקקקקקקקקק לזיין את השכל

נו, אז אם יש חוק כזה (שבוטל בעקבות בג"צ אבל נעקף ע"י אלי ישי - כמה מפתיע), שעולה למדינה כל כך הרבה כסף, ושהנהנים העיקריים ממנו הם החרדים, זה הופך את הבזבוז הנוראי הזה למוסרי והגיוני? מה יקרה אם לכל המשפחות בארץ יהיו 12 ילדים? כולן ישלמו ארנונה של 30 שקל? ואיך המדינה תיראה אז, חשבת על זה? ואני יודע שאתה מאוד נהנה לשחק אותה היהודי הצדיק שנלחם באנטישמים, אבל תוציא לך את הדיסקט הזה מהראש. זה נורא כיף לצייר אותי כפאשיסט, אני יודע, אבל תנסה קצת להתעלות על עצמך (כבר הפסקתי לספור כמה פעמים אמרתי לך את זה). אותי לא חינכו לשנאה, אני חינכתי את עצמי לשנוא סחטנות, שחיתות ובטלנות בשם הדת. מי שמחונך לשנאה כל יום הם עשרות אלפי תלמידי מעיין החינוך, שמקבלים יום יום את מנת ההסתה היומית שלהם נגד חילונים אשכנזים, וגם סתם תלמידים חרדים של האגודה, שצעקו לכתב של ערוץ 1 שבא לבית ספרם "אתה תישרף בגיהנום כי אתה חילוני". וערכים יש לי, אדון קשקשן, הרבה יותר מאלה שציינת בהודעתך, אז תודה על ההצעה שלך להפוך אותי לעוד פרזיט חשוך ונבער. אתה יכול לסגור את הדלת.

a-s-inv

New member
אני שמח...

הבנת את כוונתי וכעת אתה יוצא בפעולות התקפה הנקודה מבחינתי שהבנת את האשמותיי, יבוא יום ותדבוק בהן, הן בתוכך כעת ראה הוזהרת

כחלחל

New member
יהודי אמריקאי התנדב למחסום מג"ב

לחסום בגופו כניסת רוצחים מתאבדים הבאים להתפוצץ ולרצוח באכזריות ילדים ילדות ואזרחים תמימים במרכזי הערים בארץ. אדם קלר, אני מעריץ את רגישותך ואת הבנתך לסבל העצום ולאובדן האיום של האוכלוסיה בשטחים המשמשת כבני ערובה בידי מנהיגיהם שרוב העולם השפוי מכיר בהם כרוצחים וטרוריסטים. אותם ישראלים יהודים ואחרים שהתרסקו בפיצוצי התאבדות ובשרם נמרח על פני כל הסביבה כעיסה דביקה ....... (להמשיך? לא רק אתה יודע לצייר בצבעים מרשימים) בקיצור אסונם ואובדנם של מאות הנרצחים ואלפי בני משפחותיהם השכולות זה ממש לא רציני כנראה ולא עומד בשום פרופורציה לסבל שנכפה על תושבי השטחים ע"י אחיהם הרוצחים ועקב פעילות ההגנה העצמית שנוקט צה"ל שאתה כל כך מיטיב למחות כלפיה. בגאוניותך ובשפיותך אתה ממש מצליח לאתר את הנושא האמיתי ואת אי הצדק המרכזי בכל האיזור. כל הכבוד לך. אני ממליץ להעניק לך אזרחות כבוד של המדינה הפלשתינאית שבדרך יחד עם עיטור מיוחד מהיו"ר. [אגב היהודי האמריקאי הזה יודע שאם היה מתערב כך בפעולה של הצבא האמריקאי למשל באפגניסטן או עירק או בכל מקום אחר שמתקיימת בו בפילות צבאית והוכרז כשטח צבאי סגור,,,,, לא בטוח שהיה יוצא חי כדי לספר על כך]

אנדרי, פעם שניה שאני רואה כותרת

כזאת ללא טקסט בכותרת ובגוף ההודעה. מה זה אמור להיות? (סליחה על הבורות?)

למעלה