../images/Emo32.gif

הזדמנות חד פעמית יש לכם סיפור חיים מדהים? שערותיהם של אנשים סומרות ולחלוחית מופיעה בעיניהם כשאתם מספרים את סיפורכם? יש לכם צורך עמוק לשתף בסיפור שלכם כמה שיותר אנשים? להעביר מסר? לגרום לאנשים להרגיש? להבין? להיות מודעים? להשאיר חותם משלכם, מיוחד ואמיתי בעולם הזה? אם השבתם בכן על כל השאלות, יש לי הצעה שלא תוכלו לסרב לה אני נטלי, סופרת מתחילה, מעוניינת לכתוב ספר על סיפורי חיים של אנשים, הספר יורכב מסיפורים של מספר אנשים, (הסיפורים יסופרו לי בשיחה אינטימית ופתוחה בצורה של ראיון) מקטעי קישור שלי בין הסיפורים ומציטוטים של שירים וסיפורים מוכרים. אז מה נדרש ממכם? לפנות כמה שעות מזמנכם לשיחה אינטימית להיות מסוגלים להיחשף ולספר את סיפורכם בצורה נוגעת ללב ולהיות מוכנים שהסיפור יתפרסם עם כל הפרטים האמיתיים שלכם כל מה שצריך זה לשלוח לי מסר ולספר בכמה שורות על עצמכם ועל הסיבה שהפרויקט הזה מדליק אתכם. כל סיפור יועבר אליכם לקבלת אישור סופי לפני שהוא יתפרסם, תוך שמירה על לב הסיפור אך עם הסכמה שלכם שהסיפור יעבור עריכה ושזכויות היוצרים הם של הסופרת כי הסיפור נכתב על ידה בסופו של דבר. רק פניות מתאימות רציניות ומעוררות השראה יתקבלו החלום שלי הוא לספר את סיפורם הבלתי רגיל של אנשים רגילים, אם החלום שלכם הוא שהסיפור שלכם יסופר, אז הגעתם למקום הנכון שלכם, נטלי

למעלה