קרניjack

New member
../images/Emo32.gif

כל מה שלא קשור לMCR- לפה
ומי שרוצה הקדשה ל
מוזמן לשלוח מסר לי או ליעל+עובדה מעניינת עליו.

Michalush MI

New member
../images/Emo216.gifאתם יודעים איך זה לימודים בחופש גדול!?

ח-ר-א!!!
חזרתי עכשיו מהקניון ומחברות עם מה זה כאב ראש מחריד
ויש לי לשבת ולפתור 35 תרגילים בסדרות!!
פאק איט

אני יודעת ../images/Emo4.gif../images/Emo219.gif

אמנם אני לא לומדת דברים ברמה שלך,אבל דברים לכיתה ג'?! >> ובשביל זה לקום ב8:00?!!11 מזל שזה נגמר חמישי הבא
.

GD ROCKS

New member
לי בכלל עדיין לא התחיל החופש ):

הפיסיקה הזה כלכך תקוע אוף ):

Michalush MI

New member
../images/Emo216.gifסיימתי!!!!*האושר*

בלעט, יש לי עוד 10 ימים כאלה
שמישהו ינחם אותיי

litaf1

New member
כןן יש לי בגרות בפיזיקה עוד פחות משבוע!!

אהה.. סדרות.. חח 005. אל תדאג. 005 ממש קל (קיבלתי 98 ^ ^). 006 זה זונע.

דנה EF

New member
../images/Emo72.gifנזרקתי מהצ'אט... ../images/Emo10.gif

והוא לא נותן לי להכנס בחזרה... זבל... =[

יומיים לא הייתי פה והפסדתי כל-כך הרבה ../images/Emo10.gif

הייתי ביומיים בסמינר פולין [הרצאות, הרצאות, סרטים, הרצאות וכו'] וחזרתי היום אחרה"צ. אז כשחזרתי הבייתה נכנסתי לפורום וראיתי שהתחדשתם כאן בלא מעט דברים ואני יותר מידיי עייפה ואין לי זמן כדי לעבור על הכל [ואפילו חצי]. אני לא רוצה לדעת מה אני אפסיד ב-10 ימים הקרובים שבהם אני אנסה להפסיק את ההתמכרות שלי לפורום המדהים הזה ובשבוע פולין [עוד פחות מחודש! יאי].
הפורום הזה כמו כרס ענקית של איש מאוד שמן - נכנסות טונות של תגובות אבל תמיד אפשר להכניס עוד
[בוהו.. אני מושפעת משלושה ימים של חוסר שינה מטורף!]

חחח לגמרי אנשים! ../images/Emo98.gif

איזה יום אחד לא הייתי עברתם 345345 עמודים XD

XxXxEdenXxXx

New member
וואי את מה-זה צודקת !!!

כל פעם שאני נכנסת לפורום הוא מפוצץ באיזה מאתיים הודעות שנוספו !! "הפורום הזה כמו כרס ענקית של איש מאוד שמן - נכנסות טונות של תגובות אבל תמיד אפשר להכניס עוד " חחח איך קרעת אותי !!

EveDark

New member
או שלא ../images/Emo122.gif

זה אמור להיות ספונטני
אין צורך במסר.

קרניjack

New member
זה אומר שאנחנו נקדיש מסר ר למי שאנחנו מכירות?

*רק אני לא חושבת שזה הוגן שגם מי שפחות מוכר לך או לי "לא יקבל" הקדשה

EveDark

New member
אני לא מכירה ממש את מי שהקדשתי לא את 2

ה-
האחרונים :| אז טענתך לא נחשבת

mili2828

New member
עוד פעם חלמתי חלום הזוי -שוב>< כנסו...=)

אז כבר כמה בנות מהצ'אט שמעו אותו (בחייאת אנשים כנסו כולכם!" אז היה לי את החלום ההזוי של כל הזמנים...אתמול בלילה חלמתי אותו..... אז ככה: ההורים שלי היו בהכנות וארגונים לטיסה שלהם לסין (שאגב הם באמת ביום ראשון טסים לשמה) ואז מן הסתם, התפנה חדר אצלנו בבית. =) בלי שום הודעה מוקדמת אני קולטת את My Chemical Romance נכנסים בדלת הכניסה שלנו!! פאקינג MCR!!!!!! (טוב מילנה, בלי התחרפנות להיום..-_-") אז הם התנחלו על המיטה של אמא שלי ..... O_ם (מוזר אני יודעת...) והמיטה פאקינג גדלה לגודל של חדר XD נו מה.... להקה שלמה =/ אבל מה שהיה עצוב הוא שכולם היו שמה חוץ מבוב =(
אז הלכתי אל ריי ושאלתי אותו " איפה בוב?" והוא ענה "הוא בבית חולים בשיקאגו"
אוף!! למה רק הבנים שאני אוהבת תמיד לא נמצאים?!?!! טוב אבל גם השאר טובים =) :] אז לעניין.... הלכתי להביא להם אוכל ושתיה כמו משרתת..-_-" ואז פראנקי הסקס 3> התחיל לעצבן אותי (כמו תמיד אלא מה..) ואז עליתי על המיטה ושיחקנו תופסת!!! XD XD חח איזה הזוי.. XD וכולו מייקי החתיך מחייך D: וג'רארד מצטרף לתופסת XD חח איזה כיף D: ואז רציתי את המצלמה... אבל אמא שלי לקחה אותה =/ אבל לא נורא הם חתמו לי.... D: ה-ס-ו-ף!!

אנה92

New member
אוףף למה אליי הם לא באים בחלום =[[

גם אני רוצה חלום כזה =]]]

OMG איזה חלום הזוי!

החלום היחידי שחלמתי עליהם זה ההופעה שלהם וכל ההכנות להופעה! גם לי בא חלומות הזויים ומצחיקים כמו שלך
לפני כמה זמן חברה שלי סיפרה לי שהיא חלמה שMCR באים לארץ וכולם הולכים להופעה [כולם זה החבורה שלנו שחוץ ממני אף אחד לא אוהב את MCR ו"בעלת החלום ההזוי" אוהבת רק חלק מהשירים]. בקיצור, בחלום היא השיגה כרטיסים גם למאחורי הקלעים והכל. והיא אמרה לי שאיחרתי גם להופעה וגם למאחורי הקלעים. אז אחרי שהיא סיפרה את החלום שלה צעקתי עליה למה היא לא התקשרה אליי [בחלום] לסלולרי כדי לשאול למה לא הגעתי. XDD כן... הזוי - אבל שלך הרבה יותר!!

mili2828

New member
XD אמ.. תודה? P:

חבל שאת מאחרת! להבא תני לה את הטלפון שלך- כדי שתתקשר

XDDD

יש לה את הטלפון שלי ובגלל זה התעצבנתי עליה.. תביני שרק אחרי 2 דק' בערך הבנתי שאני מתעצבנת על חלום שהיא חלמה
שאלתי אותה ברצינות כמה פעמים למה היא לא התקשרה אליי... תראו מה הצפייה גורמת לי לעשות

למעלה