המחשב השתגע

kaminero

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo7.gif המחשב השתגע

כל כמה דקות קופצת לי הודעה במסך כחול עם ריבוע אדום ורשום שם שנורטון גילה איזה וירוס באיזה קובץ ווינדוס והוא לא נותן לי לא למחוק אותו ולא לבודד אותו... המחשב במילא לא משהו אבל עכשיו אני חייב לפרמט אותו... אם אני מגבה תיקיות עם קבצים שאני הורדתי ואין בהם וירוס והוירוס רק בקוסץ של ויינדוס אז הוירוס יחזור גם אחרי הפירמוט?

segman1

New member
לא לחכות לפעם הבאה, תריץ אנטי וירוס

עכשיו והוא יקפיץ לך את הוירוס ותגיד איך קוראים לו.

kaminero

New member
אני עכשיו מריץ זה עדיין

לא מצא אם זה ימצא אני אגיד

kaminero

New member
או קי הנרטון מצא את זה

הוא רושם לי שהיו 10 קבצים נגועים והוא הצליח לרפות 8 השניים שהוא לא הצליח הם: item:svchost.dll virus name: backdoor trojan item:svchost.exe virus name: backdoor trojan מה הדרך להסיר את שני הטרויאנים האלה למחוק אותם אם זה נותן ואם לא?

segman1

New member
טוב זה לא רציני, תיגש ל

Norton AntiVirus --> ל Quarantine. ותחסום את הקובצים הללו. אם הוא לא נותן לך לחסום אותם תעשה ריסטארט ואז תצליח, אחרי ששמתה אותם בQuarantine תמחוק אותם. וגם תעשה עידכון לאנטי וירוס.

T3rminator

New member
מצב בטוח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

במצב בטוח תעשה סריקה והכל יעבוד

shklar1

New member
בשביל מה לעזאזל הפורום החדש../images/Emo35.gif

"סלקום - דור העתיד" חחחחחחח ניסיון עלוב של סלקום לעשות יחסי ציבור על ידי פתיחת פורום עם הודעות שתולות.. כל הכבוד ממש
אני מניח שתפוז עושים כל מה Sugar Daddy אומר... טוב אין מה לעשות ולמי שלא ראה עוד את הטימטום הרצוף
כאן

shklar1

New member
קשר../images/Emo35.gif אמיגו הם ספונסרים../images/Emo35.gif ../images/Emo31.gif

shklar1

New member
../images/Emo6.gif

כן טוב זה ידוע ש-EDGE לא יביא את בשורת העתיד לסלקום
כרגע העתיד של סלקום נראה מאוד ברור... ב-3-4 שנים הקרובות היא תשאר ב EDGE ולא תשדרג ל-3G, ותישאר רחוק מאחור מבחינה טכנולוגית לעומת אורנג' שכבר תעבור ל-WCDMA ופלאפון שתהיה חזק ב-EV-DO/EV-DV. עד סלקום תבין שהיא הרבה מאחור, יהיה כבר מאוחר מדי... אבל שטויות - את האמת אני בכלל לא צופה הצלחה ל-3G כאן בארץ אז אין ממש מה לצחוק.. המכשירים יקרים (בד"כ גם גדולים במימדים), האפלקציות לא באמת פועלות כפי שמובטח וכמו כן גם עלויות ההפעלה - פשוט מטורף (אני מדבר על WCDMA). לעומת זאת לפלאפון יש יתרון ענק... השאלה איך ינצלו אותו

segman1

New member
לצערינו העבר מראה שפלאפון יפשלו

הרי יש להם יתרון עכשיו אבל הם בכלל לא מנצלים אותו, הם מפשלים במכשירים שהם מביאים, במקום לפוצץ את השוק עם המכשירים של סמסונג וכו' הם מחזיקים איזה 8 מכשירים וגם הם לא משהו, פשוט חבל. נקווה שהם ישתפרו בעניין הזה כשיגיע ה-EV-DO שמכירי המכשירים שלו לא בשמיים בכלל.

למעלה