בלונדה!!!

../images/Emo32.gif../images/Emo68.gifבלונדה!!!../images/Emo68.gif../images/Emo32.gif

זוכרת שהצעת לי לבקר בכפרים נידחים לייד בודפשט? אז האמת שהקדשתי לזה המון מחשבה וזה משהו שיכול מאד לעניין אותי. השאלה היא כזו - האם יש לך שם של מקום בו ביקרת ונהנית? האם את חושבת שכדאי לנו להשכיר רכב ליום אחד נניח ולנסוע רחוק או להסתפק במשהו קרוב שאפשר להגיע אליו ברכבת? ועוד משהו שאנחנו צריכים לקחת בחשבון - המזג אוויר הולך להיות גשום... כמה חכם יהיה להשכיר רכב במקום שאנחנו לא מכירים..?

A M S T A F1

New member
יש מקומות יפים גם בפרובאנס בצרפת כפרים קטנים

שעובר ביניהם הטור דה פראנס כל שנה מקומות שבהם יש גבינות משובחות ויין לרוב כמו כן גם בבריטניה יש מקומות קטנים שאפשר לבקר בהם בדרך כלל הם מסתיימים ב"שייר" אני מקנא באנשים האלה שחיים במקומות כפריים עם המון טבע ואנו חיים כאן חיים מפלסטיק סיני ממוחזר רואים קופים שמתווכחים ביניהם בטלוויזיה בשידור חי וחיים בקוביות על אספלט ואוכלים כימיקאלים שקנינו בסופר

smartblonda

New member
פטרייה אז ככה../images/Emo164.gif

אגםBalaton הוא אזור בדרום הונגריה,כל האזור מוקף בכפרים נחמדים וציוריים רצוי להגיע ברכבת המחיר מאוד זול לא זוכרת את שמות הכפרים,כל כפר יש לו שם מפוצץ:) עדיף ברכבת היא מגיעה לכל מקום ,אבל צריך לבדוק את הטרימנלים והזמנים מאחר ואין כל הזמן רכבות. תהנו תחזרי לספר חוויות

smartblonda

New member
דר"א גם צפון הונגריה מדהימה

אבל הספקנו רק כפר אחד ולינה של יומיים בלבד הכל ציורי אבל שיט לא זוכרת את שם הכפר יש כל כך הרבה
על איזה כפר שתיפלי יהיה טוב כי הכל דומה וההתנהלות דומה ,הסיגנון העיצוב והאנשים הנחמדים והנוף עוצר נשימה

תודה רבה!!

אבל אנחנו רוצים לעשות רק יום אחד ולחזור לבודפשט כי יש לנו מלון בתוך העיר לכל התקופה. את הזכרת לינה של יומיים..? וסליחה שאני קרציה ויש לי הרבה שאלות... אבל... אני מתה על כל מיני מקומות כפריים כאלה שחיים בהם אנשים כמו לפני 100 שנה, אבל השאלה האם יש מה לעשות שם. כלומר, את מסתובבת בכפר ומה? זה רק בתים של אנשים..? יש שם משהו נחמד שאפשר לעשות חוץ מלהסתובב? וברור שאספר איך היה!!! אני מתה כבר להיות שם!!

smartblonda

New member
אין מה לעשות במיוחד

זה רק להנות מהיופי המדהעם של הכפר ואולי תמצאי פאב פתוח ,יש רק אחד:) תשאלי את מי שאת מתאכסנת אצלה

smartblonda

New member
ישנה עיר בדרום בולגריה

שאתם יכולים לצאת ליום טיול קוראים להPECS יש בה אתרים ארכיאולוגים מדהימים וכמה מוזאונים אם זה מה שמעניין אותך. בצפון הונגריה יש עיר שנמצאת לא רחוק מבודפסט ,קוראים לה ,עד שמצאתי את הכרטיסים של הרכבת
,Kecskemet ושם יש מעין מקום כזה לאומנים ,הם גרים שם ויוצרים ואפשר לראות את כל היצירות שלהם,ויש גם מרכז למוסיקה עממית שכזו שם תשמעי את כל השירים והריקודים של הונגריה בעבר הרחוק. ושוב הכפרים כולם אותו הדבר ,הם נמצאים גם במישור,הכל ירוק בעיניים,נוף מדהים תשאלי במלון על מה הם ממליצים,ככה אנחנו עשינו ופשוט תקחו רכבת לשם ותטיילו.

אוקיי, נשמע מעולה!!!

ותודה על המאמץ והחיפוש!!! אני חושבת שניקח רכבת באמת לאחד הכפרים בסביבה. אני מתה כבר להיות שם!!!

smartblonda

New member
../images/Emo13.gifיפה לך אחותי

נכון זה כיף לבעוט בשק בפעם הראשונה ,נפלתי אחורה בגלל שלא שיערתי שהוא כל כך כבד

אחותי אחותי

לבעוט לא היתה הבעיה שלי בכל אופן הזוגית שלי הזדעזעה, הבעיה שהידיים שלי חבולות. שיפשפתי אותם בפרקים, זה כואב אחו שילינג.

smartblonda

New member
../images/Emo13.gifיקירתי תמיד זה

כך בהתחלה הידיים והפרקים כואבים בגלל המכות בשק הכבד ושנית כל הגוף מזדעזע כאשר את בועטת בשק ,כי הוא שוקל טונה ואת מקבלת איבוד שליטה בגוף אבל זה רק בהתחלה. אח"כ אני לפחות בועטת בכל הצורות שהמאמן מדריך ,גם מהצד וגם עם הברך ואני מרגישה חוזק ורצון לבעוט ולהכניס אגרופים כמה שיותר. אחרי השיעור אני מעולפת

A M S T A F1

New member
מאז שאייבורי היתחתן נהייה שקט פה להחריד

למה עזבתה אותנו אייב למה

למעלה