צ'ק לחתונה

אילתית 2

New member
../images/Emo45.gifאחלה עצה בדיוק מה שרציתי לומר

להכין רק את ההכנה למדיח ומתי שתרצי אם תרצי תקני איזה מדיח שתבחרי

נוRית

New member
../images/Emo51.gif (מקפיצה לעצמי...../images/Emo13.gif)

בכל מקרה תהיה הכנה למדיח רחב (תכנון, חשמל וצנרת) אבל באמת מתלבטת אם לקנות כבר עכשיו את המדיח, או לשים שם ארון (גם הארון שבינתים עולה כמה מאות ש"ח "טובים"...) טוב, אשמח לעוד דעות/עצות...

אילתית 2

New member
אני עם מדיח גדול רחב

אני לא רואה את עצמי או יותר נכון את הבית שלי בלי מדיח יוצא לי להפעיל מדיח לפעמים כל יום ואם לא אז כל יומיים סה"כ אנחנו אני בעלי והגדולה - (הקטנציק עוד לא מוסיף לנו כלום למדיח) תראי תלוי בך הכנה צריך וטוב שיהיה את יכולה לקנות עכשיו אם בא לך ויש איזה מבצע (בדר"כ סוף שנה יש המון מבצעים) אבל אני קניתי מדיח איך נכנסנו לבית שימושי מאוד

אנחנו קיבלנו לאירוע שניים או

שלושה צ'יקים דחויים. מעבר לטרחה של לגשת לבנק פעמיים לא הייתה לי עם זה בעיה.

lulyK

New member
לא מקובל. אני מניחה שהייתי מלווה

כסף מאחד הקרובים לי לצורך העניין.

אמיתמי

New member
הייתי מעדיפה מתנה

זולה יותר, מאשר צ'ק. לחתונה שלי קיבלתי צ'ק דחוי מחברה. זו לא היתה טרחה גדולה, אבל לא היה נעים לי לקבל צ'ק מחברה שכנראה די קשה לה. למה שאנשים ילחצו מן החתונה שלי? אם הייתי מקבלת מתנה צנועה בהרבה הייתי מבינה את זה לגמרי. ושמחה בה מאוד.

ליאת 0212

New member
אם הייתי מקבלת צ'ק דחוי זה ממש לא

היה מפריע לי!! אם הייתי מוצאת את עצמי במצב שהיה מאלץ אותי לתת צ'ק דחוי הייתי כותבת בברכה מן התנצלות על כך (זה ישר יוצר אמפתיה בצד השני, לדעתי, אפרופו כל השרשורים על מתנות ו"התחשבנות"). אגב, שמעתי פעם סיפור על זוג חוצפן
, שקרוב משפחה רצה לתת להם מתנה לחתונה 5000 ש"ח, אבל עקב קשיים כלכליים רצה לתת להם את זה ב 10 צ'קים, והם עיקמו את הפרצוף!!! כאילו... תגידו תודה, תעריכו ותסתמו!!!

אנחנו קיבלנו

צ'ק דחוי מחבר (בדיעבד מסתבר שבטעות ) לעוד 6 חודשים !!! זה היה נראה מוזר אבל לא התעצבנו ...

ליאת 0212

New member
תל"מ ביום ש-י-ש-י!!! אמאאאא!!!

אנחנו מתכוננים אך לא מעכלים, נראה לי שאי אפשר לעכל בכלל את השינוי הזה שהולך לעבור עלינו
אני בינתיים מקננת, ברגעים אלה שוטפת את הבית (נשאר רק הסלון) ומתכננת להכין משו אכיל, אה- ויש כביסה לתלות!! בקיצור, עסוקים!!!

gallish

New member
בעיני זה בסדר גמור

אם מישהו רוצה לתת מתנה, אבל אין ביכולתו לעשות את זה עכשיו אלא בעוד שבועיים, אז למה לא
כסף זה כסף

למה לא?

חתן כלה לא עובדים לפי שוטף+15?
אני הייתי רושמת דחוי והולכת בלב שקט. את הדאגות והאולקוס אני משאירה לאנשים שזה מפריע להם....

למעלה